בריכה בגינה השראות-מלבני-צורה-דשא

לכל המאוחר כאשר המדחום עולה שוב בקיץ, אנו בני האדם נמשכים למים להתקרר. ילדים אוהבים במיוחד לשחות ולשחק בבריכה. זה שווה את זה גם בגרמניה בריכה בגינה, אחרי הכל, זה יכול לשמש במשך מספר חודשים. אם יש מקום לזה בגינה, שום דבר לא מדבר נגדו. בעל בריכת שחייה משלכם מזמן לא היה מותרות שלא יסולא בפז, כיוון שיצרנים רבים כבר מציעים פתרונות תמורת מעט כסף. זה לא חייב להיות בריכה גדולה, יש גם פתרונות זולים יותר ואפילו בריכות שאפשר לפרק שוב בסתיו. במאמר זה אנו מציגים בפניכם את הרעיונות והאפשרויות הטובים ביותר לבריכת השחייה שלכם בכל טווח מחירים. תוכל גם לקרוא על עלות התחזוקה המשוערת.

בריכה משלכם בגינה – הפתרונות הזולים ביותר כגון בריכות מתנפחות או מתקפלות

בריכת גן סולם עיצוב אופטי מתנפח

לא בהכרח צריך לחפור בור גדול לבריכה בגינה. כי יש עכשיו באמת בריכות מקצועיות שקל מאוד להקים אותן לקראת הקיץ. עוצמת הקול לפעמים גדולה עד שמבוגרים יכולים לשחות בו. הדגמים המתנפחים הקטנים והפשוטים ביותר זמינים לילדים או כמערבולת לכל המשפחה. תוכלו למצוא כאן מבחר גדול מבריכת השכשוך לבריכה.

בריכות מוכנות שניתן להקים עם מסגרת קבועה הן קצת יותר יציבות. המסגרת מורכבת ומכוסה ברזנט מפלסטיק. משאבת פילטר וחיבורים לצינור המים כבר כלולים בהיקף האספקה ​​של סט כזה. היתרון של וריאנט זה הוא שניתן לפרק את הבריכה בקלות בסתיו ולשמור במרתף, למשל, במהלך העונה הקרה. בריכות מתקפלות כאלה זמינות בגדלים שונים, הדגמים הגדולים ביותר מתאימים גם למבוגרים לשחייה ובהחלט הם הרבה יותר מבריכת שכשוך..

אם תרצו להשתמש בבריכה במזג אוויר קריר יותר, תוכלו אפילו למצוא דגמים מחוממים. מכיוון שהבריכה אינה מונחת באדמה, יש לטפס עליה באמצעות סולם.

בריכה בגינה – בריכה טרומית העשויה פלסטיק או נירוסטה להטביע באדמה

בריכה בגינה מעל מסגרת קרקע-פלסטיק-טרסה-עיצוב-עץ

אם אתם מעדיפים פתרון קבוע, רכישת סט בריכה עשוי פלסטיק או נירוסטה היא אופציה טובה. במקרה זה, אינך צריך לבנות את בריכת השחייה שלך לגמרי בעצמך, רק חפירה לבריכה בגינה נדרשת. בריכת השחייה מגיעה מוכנה ורק צריך להכניס אותה לחור שנחפר. צינורות, משאבה ומסנן כלולים בהיקף האספקה. דגמים כאלה עשויים פלסטיק או נירוסטה זמינים בכל גודל ובצורות שונות. המבחר נע בין בריכת שחייה גדולה באורך של 25 מטר ומעלה ועד ג’קוזי קטן, עגול או משושה. פתרון זה אינו הזול ביותר, אך אינו דורש הרבה עבודה.

בנה את הבריכה בעצמך

בריכה-בגינה-עיצוב-רעיון-שמשיה-מגלשה-קישוט אבן

הבריכה הטרומית היא הפתרון הפשוט ביותר, אך לא הזול ביותר. אתה יכול כמובן גם לבנות בריכת שחייה משלך בקלות. ברגע שהחור נחפר, ישנן אפשרויות רבות. הפשוטה והזולה ביותר היא בריכת בטון בגינה. הבטון נצבע בצבע מיוחד לאיטום אותו. בנוסף, יש לשלב תעלות הצפה, מדרגות ואחיזות שקועות, אותן ניתן להזמין בנפרד מקמעונאים מומחים או להכין אותן מבטון בעצמכם. ניתן למצוא הוראות מקיפות באינטרנט ללא תשלום. בריכה עם אריחים היא כמובן קצת יותר מפוארת. מי שמיומן במלאכתו יכול להניח את האריחים בבטחה בעצמם. כמובן שישנן גם חברות מומחות המתמחות בבניית בריכות שחייה כאלה. אבל אז הפרויקט כמובן יהיה יקר יותר.

פתרון יפה לגינה: בריכת השחייה

בריכה-בגינה-בריכה-רעיון-חבצלות מים-קנים-צמחי מים

אולי הפתרון היפה והנוח ביותר לגינה משלכם הוא בריכת השחייה. באופן עקרוני, הוא בנוי באותו אופן כמו בריכת נוי. בבור בנייה מעוצב באופן טבעי מונחת אניה לבריכה עם שכבת פליס. אזורי החוף נטועים בצמחי הבריכה הרגילים. ביחס לגודלה, בריכת השחייה היא למעשה הפתרון הזול ביותר לבריכה בגינה. הוא גם דקורטיבי ומתאים באופן טבעי לאזור הגן. כלור ומוצרי היגיינה אחרים אינם נחוצים או אינם משמשים בבריכת שחייה. כי צריך ליצור ביוטופ טבעי שבו כמובן יכולים לחיות גם דגים ובעלי חיים אחרים. אם הבריכה גדולה מספיק, המים יכולים לנקות את עצמם. עם זאת, מערכת סינון מומלצת לבריכות שחייה קטנות יותר.

כמה מורכבים הטיפול והניקיון?

ילדים בריכת שכשוך רעיונות קיץ שמקררים את הגן

הזולה ביותר היא בריכת שחייה גדולה, המנקה את עצמה. אולם בקיץ יש לבדוק את איכות המים באופן קבוע באמצעות מקלות בדיקה מיוחדים.

כל שאר הבריכות חייבות להיות מצוידות במערכת סינון. יש לטפל במי הבריכה באופן קבוע במוצרי היגיינה מתאימים על מנת למנוע התפשטות של חיידקים מזיקים. בנוסף, הבריכה צריכה להיות מכוסה תמיד כשהיא לא בשימוש, בתנאי שלא נעשה שימוש בגג. אחרת, יש לנקות את המים באופן קבוע מעלים שנפלו, חרקים וחלקיקים אחרים.

לפחות אחת לשנה, הבריכה בגינה מנוקה היטב. המים מתרוקנים לשם כך וכל הקירות הפנימיים מנוקים היטב. יש לפעול על פי הוראות היצרן, הדבר חל בפרט על בריכות טרומות ודגמים מתנפחים או מתקפלים.

עיצוב בריכה מודרני

גן בריכה אדנית בסגנון ים תיכוני צמחים אקזוטיים מרפסת עץ

בריכה לילדים

בריכה ילדים רעיונות בריכת שכשוך גינת קיץ מתנפחת

עיצוב גינה

בריכת גן בנה לעצמך רעיונות דוגמאות עיצוב מגניב

גינה מוצלת עם בריכה

התקן דגמים מחוממים לבריכה מחוממת רעיונות לילות מגניבים

בריכת בריכת שחייה נראית באופן טבעי צמחים טיהור מים

20 עיצובים נהדרים של בריכות שחייה בצורות גיאומטריות