ריהוט גן למרפסת -בחירה-מודרנית-עיצובית-קרשים מעץ נצרים

מה יהיה בית ללא מרפסת נעימה? זה יותר מסתם הרחבה של פנים הבית. עם העיצוב והיישום הנכונים, הוא הופך להיות אזור ההרפיה והספא האישי שלנו. טרסות מודרניות, כמו גם את ריהוט גן למרפסת לעתים קרובות נראים מוגזמים, מה שגורם לרבים להאמין שתפאורה טובה למרפסת עולה הרבה כסף. כמובן, זה לא המקרה אם אתה מתכוון לשלמות. מה שמחכה לכם במרפסת שלכם הם רגעים נעימים בחיק הטבע, בהם תוכלו לספוג את קרני השמש הראשונות באביב, ליהנות מהקפה או מהקוקטייל מתחת לשמשיה ולשכוח את ימי החורף הקרים והאפורים. להלן מספר טיפים לריהוט מרפסת שיעזרו לכם להגשים את החלום.

ריהוט גן למרפסת – תלוי בחלל הפנוי ובסגנון הבית

ריהוט גן למרפסת -בחירה-לבנה-גדר-גידור-ירק

בדיוק כמו עיצוב הפנים של הבית, כך גם צריך ריהוט גן למרפסת תואם את המקום שיש לך. גם אם המרפסת נמצאת בחוץ, לרצפה יש שטח מוגבל. לכן, עליך לוודא שאתה שומר על פתיחות זו באוויר הפתוח ומצא את המתקן המתאים. אל תצפיפו את המרפסת שלכם. אל תשכח שהמרפסת היא באמת חלק מהרחבה של הבית. לכן, בעת עיצוב המרפסת, קח את סגנון הבית כמה שאפשר. אם לא, תכננו מרפסת מפוארת.

בעת בחירת ריהוט גן, התייחס לתנאי מזג האוויר באזור שלך

ריהוט גן למרפסת -בחירה-מודרנית-אינסוף-תאורה לבריכה

בעוד שעיצוב הפנים שלך מוגן באופן רציף ממזג האוויר המשתנה, לא ניתן לומר את אותו הדבר לגבי ריהוט המרפסת. אם אתה גר באזור עם רוחות תכופות יותר, בחר ברוחות מסיביות או כבדות יותר ריהוט גן למרפסת. לעומת זאת, ריהוט גן מסוגנן מהווה בחירה טובה לאזורים פחות סוערים. כמו כן, שקול את תדירות הגשם והשלג בעת בחירת ריהוט המרפסת.

ריהוט גן למרפסת – שמור על דוגמאות הצבע התואמות והגדר נושא

ריהוט גן למרפסת -בחר-טורקיז-צבע-כריות-ים תיכוני

הגדר דפוס מסוים, סגנון מסוים למרפסת ובנה אותו על פי נושא שבחרת מראש. חומרים שונים יוצרים מצבי רוח שונים. נשואים טריים או זוגות שעוברים לגור יחד בפעם הראשונה נחשבים ככל הנראה לרהיטי קש ריהוט גן למרפסת כי הם יוצרים אפקט רומנטי. עבור סגנון ויקטוריאני או רטרו, ברזל יצוק וריהוט מתכת הוא הטוב ביותר. פופולרי יותר עבור ריהוט גן למרפסת הופך למבוק מכיוון שהוא נראה טבעי מאוד ועמיד בפני מזג אוויר. השתמש בניואנסים המתאימים לנושא הנבחר.

ריהוט גן למרפסת – בחרו בחומר ודאגו לו בהתאם

מקצים חצר עיצוב רהיטים-ריהוט מרפסת ספת קש

אם אתה רוצה ריהוט עץ לפטיו, חשוב היטב לפני כן האם יש לך זמן וסבלנות לתחזוקה הנדרשת. העץ בהחלט נראה נהדר, אך החומר הטבעי ייחשף למזג האוויר, מה שישפיע עליו לאורך זמן. פתרון קבוע הוא בטון תוך ריהוט גן למרפסת עשוי אלומיניום ופלסטיק לסגנון מודרני ומינימליסטי.

ריהוט גן למרפסת – שילוב של נדנדות, שולחנות, כיסאות וספות

ריהוט כפרי כריות פאטיו חיצוניות טקסטיל ריפוד

לפני שתחליט איזה גודל השולחן שלך צריך להיות, עליך להיות ברור לגבי כמה כסאות שאתה רוצה. ניתן להחליף חלקית את הכיסאות בנדנדות או בספה. רק שימו לב למטרת המרפסת שלכם: האם אתם רוצים להזמין אנשים רבים, שיהיה לכם אזור נעים ואינטימי יותר או שהמרפסת צריכה להיות אזור משחקים לילדים. ה ריהוט גן למרפסת יכול וצריך לשרת את המטרה.

ריהוט גן נעים למרפסת – מנורות סולאריות וגריל

ריהוט פאטיו מטבח חיצוני עיצוב עצות נירוסטה

אורות סולאריים למרפסת אינם רק מעולים, אלא גם נוחים לשימוש. איתם תוכלו לחסוך בחשמל, בכבלים ובעוד דברים מעצבנים ובכך כסף. ישנם סוגים רבים ושונים של תאורה סולארית כך שתוכלו למצוא משהו המתאים לכל אירוע. אם אתה רוצה לתבל קצת את המרפסת, אתה יכול גם להקים גריל. מי לא אוהב מנגלים?

ריהוט גן למרפסת עם לוחות עץ

צור אזור שקט בכריות רצפת הגן בסיפון העץ

המרפסת היא אזור שבו תוכלו לסגת לאחר יום עבודה קשה. זה גם נותן לך את האפשרות להרחיב את הבית שלך בחוץ. אז אם אתם מתכננים לעצב פאטיו, תכננו היטב לפני שתסתערו על החנויות.

לבן מודרני ריהוט גן למרפסת

ריהוט מעוצב במרפסת אלומיניום-שולחן צד קומקום חיצוני

ריהוט גן עכשווי מסוג ראטן סינתטי למרפסת

רעיונות לריהוט גן ראטן בעת ​​בחירת ריהוט גן

ריהוט גן עם כריות נשלפות למרפסת

דקו רעיונות מרפסות עץ מרפסות עץ צבעוניות

ריהוט גן למרפסת בצבע חום וירוק

ריהוט פטיו חיצוני טקסטיל חיצוני כריות שולחן קפה

מרפסת מודרנית עם ריהוט פשוט ובורות אש

פינת ישיבה חיצונית מרפסת גינה אח פתוח

ריהוט גן אלגנטי למרפסת

רעיונות למרפסת עיצוב ריהוט ריפוד-תבנית כרית דיסקרטית-בז '

פינת ישיבה ראטן סינתטי ליד הבריכה

ריהוט גן שולחן קפה עכשווי מודרני אטום בפני מזג אוויר

ריהוט גן מודרני בצבעים בהירים ואביזרים משובבים

ישיבה נופים רהיטים מרופדים לבנה בובואה לבנים כריות נוי