הבריכה שלכם בטוח תהיה מקום מצוין להתקרר בימים חמים. אבל זה יכול להיות גם לוכד עיניים בגינה שלך או מוקד של מסיבת הגן שלך. הפוך את הקיץ הזה לנכון בעזרת הטיפים למטה גינה עם עיצוב בריכה הטוב ביותר באזור הבריכה שלך.

הגינה הנכונה עם עיצוב בריכה צריכה להתאים לבית

בריכה-עיצוב-מודרני-אדריכלות-בית-דשא לבן

מעצבת הפנים של הכוכבות ג’ניפר אדמס ממליצה ב גינה עם עיצוב בריכה, שהוא תואם את סגנון הבית. עדיף אם הבריכה תוכננה כאילו נבנתה יחד עם הבית. במידת האפשר, לא צריך להיות מזוהה שהוא הגיע מאוחר יותר. “הצבעים והחומרים צריכים להתאים לאלו של הבית או לפחות להתאים אותם כשילוב כך שאזור הבריכה והרצפה שלה יהפכו לחלק משאר הסביבה”, היא מסבירה. “למשל, קצוות או קצוות הבריכה יכולים להיות עשויים מאותן אבנים כמו אחת מקירות התמך של הבית, האח, או הארובה; הצבע של אבני הריצוף יכול להיות דומה לזה של הבית אם זה טבעי ”, היא אומרת. “אם הבית שלך ססגוני, תכנן את הבריכה באופן טבעי והגדיר מבטאים עם אריחים צבעוניים שדומים לבית מבלי להיראות מכריע מדי.”

הסתר דברים מכוערים עם גידור או ירק

 

בריכה-עיצוב-מודרני-בית-לבן-אדריכלות-גידור

גם אם אתה מבלה את כל הקיץ בגינון שטח הבריכה, כל זה לא יעזור אם ההתמקדות היא בסופו של דבר במשאבת הבריכה. זו הסיבה מדוע כדאי להסתיר ציוד מכוער. וריאנט נחמד וזול הוא, למשל, לבנות קופסה מלוחות עץ בה ניתן לאחסן את המשאבה. זה צריך להיות פתוח בצד אחד לפחות כך שתוכל לגשת למשאבה במידת הצורך. זה אפילו טוב יותר אם הצבע תואם את הסביבה.

הגדר תכונות מים כמבטאים לעיצוב גינה נעימה עם בריכה 

עיצוב בריכה-ים תיכוני-מים כולל אריחי מרפסת שטופת שמש

קמינים לא מתאימים רק לחורף ולסלון שלכם. לעומת זאת! ואתה יכול להוסיף אחד גם לאזור הבריכה שלך. “בורות אש מהווים ניגוד גדול למים”, אומר אדמס. “הזוהר המהבהב יוצר גם דרמה וחמימות בערבים נעימים”, היא ממשיכה.

אם אתה רוצה להימנע מעשן ואפר בבריכה, אדמס ממליץ על בור אש של גז טבעי או פרופאן.

בחר כריות מושב וכריות חדשות לריהוט הגן

בריכה-עיצוב-עצי דקל-הגנה על פרטיות-ירק-מרפסת-קירוי

כריות המושב או הכריות יכולות להיות חלק מריהוט הגן כמו גם מבטא ולרענן את אזור הבריכה כך שיתאימו לקיץ. “חידשו את הכריות הישנות שלכם או החליפו אותן בחדשות כדי להישאר במגמה ולהוסיף נגיעה רעננה”, מבטיח אדמס. “אם קנית לאחרונה ריהוט גן חדש, יש סיכוי טוב שהיצרן יציע ריפודים בצבעים חדשים”, היא אומרת.

אתה יכול גם להשיג בדים זולים אך צבעוניים בשביל זה גינה עם עיצוב בריכה השתמש כדי לרענן את הריפודים והכריות הישנים שלך. עם זאת, אם לא בא לך לחדש את הכריות בעצמך ומעדיף לרכוש חדשות, עדיף לבחור את אלה שהבדים שלהן מתאימים לשימוש חיצוני..

בעת עיצוב גינה עם בריכה, שימו לב לצד החברתי

גינה עם עיצוב בריכה אקזוטית מופיעה הגנה על פרטיות

הבריכה היא כמובן מקום מצוין להתקרר בימי הקיץ החמים. אבל יש בזה צד טוב נוסף. זה נהדר למסיבות. נצל זאת עם הציוד הנכון עבור גינה עם עיצוב בריכה. “למרחב חברתי בחר ספה, שניים או שלושה כסאות, שולחן קפה ושולחנות צד כך שלכולם יהיה מספיק מקום לשים את המשקה שלו”, ממליץ אדמס. “אם יש לך הרבה מקום פנוי, הוסף פינות ישיבה, למשל, ארבע כורסאות סביב שולחן קפה ושולחנות צד קטנים, למגוון יותר.”

לספק צל

גינה עם עיצוב בריכה ליצור עצות לרעיונות לחצר האחורית

אדמס ממליץ שאם אין לך צל טבעי בחצר שלך, לפחות תמצא מקום מגניב בעצמך. אתה יכול להשתמש בסורג, שמשיה או עץ לשם כך. חלק מאזור הבריכה צריך גם לפספס צל אם אתה גר במקום עם אקלים חם ונהנה לשחות במהלך היום.

גינה עם בית עיצוב לבריכה בריכת שחייה גדולה בחצר

המפתח הוא להשתמש באזור הבריכה בצורה שנוחה לך. למה לא לבנות שולחן אוכל בעצמך? אתה יכול גם לצבוע ולרפד מחדש כיסאות ישנים או כורסאות לפי הרעיונות שלך.

גינה עם עיצוב בריכה טבע מרגיע נחמד

דגם דקורטיבי בצורת שולחן כיסא פוקוס

אזורים גבוהים כסאות נוח הרפיה מלאה של עץ

רעיונות לרהיטי טרקלין עיצוב צמח אבני דריכה חיצוניות

נוף מקורי יפהפה צמח רכב סיר מים אבן

גינה עם עיצוב חיצוני לבריכה שתתאים לפנים

גינה עם כורסת ספת מזרקה בעיצוב בריכה חדשה

גינה עם עיצוב בריכה תוספת מושלמת ליצירת חצר