קערת אש לגינה עשוי כסאות יין משיש שולחן צדדי

 אחד נעים בור אש לגינה מחמם את אזור הישיבה שלך ועוזר להירגע. יש הרבה צורות וסוגים שונים, כך שבוודאי שלא יהיה לך קשה למצוא את המתאים לך. להלן חמש דוגמאות לבורות אש המובטחים להוסיף פיצה לאזור הישיבה החיצוני שלכם.

איזה נעים בור אש לגינה נותן אווירה חמימה?

בור אש לגינה אש מסוגננת סטנדרטית

1. אח חיצוני קלאסי

קלאסי, נעים בור אש לגינה יהפוך במהירות ללכידת עין במסיבת הגן הבאה שלכם. רשת המתכת המקיפה את הקמין מכל ארבעת הצדדים מציעה הרבה חום ואור. העיצוב פשוט ומודרני עם כשרון אסייתי. הקווים הישרים של הגוף מאוזנים על ידי החלק העליון והרגליים המעוקלות.

בור אש לאח הגן עם ארובה

2. אח נעים – קמין עם ארובה

אם יש לך חששות לגבי עשן אפשרי, האח הנעים הזה עם ארובה הוא האפשרות הנכונה עבורך. ניתן לשלוט בקלות על עשן וגזי פליטה דרך הארובה. המאפר הנשלף בחלק התחתון מקל גם על הסרת כל אפר שהצטבר. בור האש הזה נראה טוב במיוחד באזור חיצוני עם ריהוט גן עמיד בפני מזג אוויר ושטיח תואם.

בור אש לקערת האש לגינה עשוי נחושת

3. אח נעים – קערת אש מנחושת

האח הנעים הזה עשוי נחושת הוא לוכד עיניים אמיתי בכל אזור חיצוני. זה נראה מהמם גם כשאינו בשימוש. קערת הנחושת מוחזקת ברגליים מקושטות העשויות ברזל יצוק, המעניקות לאח נגיעה נשית. עם סט ריהוט גן תואם מברזל יצוק, קערת האש מנחושת הופכת למוקד השטח החיצוני.

בור אש לגינה – פרקטי ויפה

בור אש לקערת האש לגינה עשוי נחושת

4. קערת שיש שטוחה כאח נעים

קמין זה, אותו ניתן לרכוש באמזון, מייצג עיצוב איכותי במחיר סביר.העבודה הנעימה מלוחות שיש ניתנת למבטא רב על ידי אלמנטים הנחושת. עם רשת נוספת, תוכלו לבלות את הערב עם מרשמלו בגריל או שיפודי קבב. גבול האבן אידיאלי להנחת שתייה חמה כדי לשמור על חוםם. אתה יכול להרגיש בנוח על ידי הרמת רגליים כאשר אינך בשימוש.

אח בגינה מקום מעשי לאחסון עצים

5. נעים בור אש לגינה עם תא מעשי לאחסון עץ

התא הדקורטיבי מתחת לקערת האש הוא תוספת פרקטית לאחסון עץ ופריטים אחרים. לאח זה יש גם כיסוי מגן המגן מפני זיהום בתקופות שהוא אינו בשימוש.

  אח לנוחות ים נחושת בגינה טרי