כיסוי לגדר, עיצוב גינה, עציצים

אולי אתה רוצה לגרום לגדר שלך להיראות אטרקטיבית עוד יותר? אז יש לנו כמה רעיונות מוכנים עבורך. אם הגדר נמצאת בשמש במשך רוב שעות היום, אז ללא היסוס תוכל לעטוף את הגדר בשיחי ורדים או זלזלת. אלה ממלאים את האוויר בריח רענן להפליא והם רעיונות מצוינים כיסוי לגדר.

ורדים מטפסים ריחניים ככיסוי לגדר

כיסוי לגדר ורד עיצוב קיר בורדו

מגוון ורדים בצבע בהיר מתאימים, אך אנו חושבים שורד הטיפוס הצהוב הסיני הוגוניס הוא הבחירה הטובה ביותר האפשרית למטרה זו. יופי זה מעוטר באינספור פרחים צהובים עדינים ופרחיו מתחילים בקצות הענפים העליונים ויורדים פנימה. אנו יכולים גם להמליץ ​​על הוורד הסיני הפראי, הוא עמיד בפני מחלות וקור. ענפיו הדקים והארוכים מכוסים עלים ירוקים בדשא ונראים יפים.

עיטור גדר פורח

כיסוי-לגדר-זלזלת-רעיון-שער-דשא-קיר

שיחי הוורדים גדלים בקלות ובפשטות, אין צורך לחתוך אותם מדי שנה, אין צורך. באביב, אתה רק צריך לחתוך את יורה מיושן, אשר, ככל הנראה, ניזוקו מכפור. בנוסף לקרני השמש החמימות, שיחי ורדים אוהבים גם אדמה פורייה, ולכן עדיף להעשיר את פני הקרקע שלהם בזבל נוזלי או בדשן..

10 צמחי טיפוס פורחים לגינה או כצמח עציץ

12 המובילים מבין צמחי הטיפוס היפים ביותר לגינה ולמרפסת

נטיעת הפרגולה – אילו צמחי טיפוס מתאימים לכך?

כיסוי לגדר בצבעים שונים

כיסוי-לגדר-לוניצ'רה-פרחים-טיפוס-ורוד-לבן

לוניצ’רה או יערה מסתירים את פרחיהם בחיקם. בנוסף, יערה זו נצמדת חזק לגדר או לעמוד. הוא מגיע לגובה של 2-3 מ ‘, העלים שלו סגלגלים עם קצה. פרח יערה באפריל ומאי ופרחיהם בצבעים שונים: לבן, צהוב, ורוד ואדום ובגוונים שונים וריחם נפלא. ישנם יותר ממאה סוגים שונים של צורה וצבע.

יערה יכולה לעמוד בתנאים קשים: צל, בצורת, כפור ואינה מתעסקת בתנאי הקרקע. הוא מתרבה באופן צמחי דרך ייחורים.

קיסוס כקישוט גדר

כיסוי-לגדר-קיסוס-טיפוס-צמח-אבן-קיר

הקיסוס הוא אולי סוג הצמחים הפופולרי ביותר המשמש כקישוט ו כיסוי לגדר משמש. הוא מטפס בקלות על כל הגדרות ומתפשט במהירות. אף שיח אחר לא יכול לנצח אותו ומהירות התפשטותו מוכרת כ”שיא “. הקיסוס הוא השיח הירוק עד היחיד המבוקש גם כקישוט אנכי. הוא יכול לטפס עד 10 מטרים דרך המשפחות הדביקות שלו. עלים עוריים ומבריקים, בעלי צבע ירוק עמוק ואינם נושרים עד החורף. הקיסוס מרענן קירות וגדרות מוצלים. הוא אינו תובעני מבחינת האדמה והאקלים, הוא מתרבה באופן צמחי.

גדר גינה למראה רומנטי

שיחי גן עץ צבועים בלבן מעץ שיחים ורודים בסגנון כפרי

אז אלו היו רק כמה טיפים כיצד לקשט את הגדר שלך בצמחייה ירוקה ושופעת. אנו מקווים לעזור לכם בכך ומאחלים לכם הרבה שעות נעימות בגינה שלכם!

צבעי גינה עדינים 

גדר גינה צבועה שיחי ורדים לבנים-ורדים-לבנדר

שיחי ורדים ריחניים

ורדים פורחים גן-קישוט גדר-שיחים ריחניים

כיסוי קישוט פרחי יערה Lonicera לגדר

זני ורדים צבעוניים-ריחוח גדר שיח ורדים מטפס ריחני

צהוב סיני טיפוס ורד הוגוניס, כיסוי, גדר, גן

טיפוס קיסוס כמקומות מוצלים, עיטור תוסס-עלים ירוקים

כיסוי קישוט גדר לגדר צמחים ופרחים חיים

קיסוס פורח צמחים מטפסים-ורדים-כיסוי גדר חזית

קיסוס מתאימה לכפור הבצורת במיקום המוצל