מרפסת ג'קוזי חיצונית מובנית-ספא-בריאות

עם אמבט עיסוי חיצוני, הגינה או טרסת הגג שלכם הופכים לנווה מדבר שבו החושים יכולים להירגע. כיום כולם יכולים ליהנות מעוצמת הריפוי של המים כל השנה בספא הביתי שלהם – מכיוון שמערכות הג’קוזי המודרניות מצוידות במערכות חימום ולכן ניתן להשתמש בהן בנוחות גם בחורף בטמפרטורות מתחת לאפס. אילו סוגי ג’קוזי קיימים בשוק וכיצד לתחזק כראוי מתקנים מודרניים, עיין במאמר.

מערבולת חיצונית – העיצובים במבט חטוף

גג מרפסת-בנוי מעץ חיצוני

ג’קוזי הם אמבטיות או אגני מים המעסים את הגוף בזכות חרירי אוויר מיוחדים / מה שנקרא סילונים / או סילוני מים. ניתן לווסת את עוצמת העיסוי במידת הצורך או להפנות לאזורי גוף ספציפיים. ניתן פשוט להשתמש במתקנים להירגע, אך משמשים לעתים קרובות כסוכנים טיפוליים לאחר התייעצות עם רופא – ה עיסוי מתחת למים מקדם את זרימת הדם ויש לו השפעה חיובית על חילוף החומרים.

ניתן להתקין את הג’קוזי בבית או בגינה. בבית, מה שנקרא ג’קוזי מבטיח רגיעה – אלה מציעים מספיק מקום לאדם אחד או שניים ומשמשים אותם באופן דומה לאמבטיה / כלומר .. המים מתרוקנים לאחר הרחצה /. אמבטיות ג’קוזי עשויות אקריליק וההרכבה קלה כל עוד יש חיבור לחשמל נוסף. האמבטיות נחשבות לאלטרנטיבה זולה וחוסכת מקום לג’קוזי החיצוניים הפופולריים.

Hottubs – הגרסה המובנית הופכת במהירות לגולת הכותרת בגינה

ג'קוזי חיצוני מובנה ליד הבריכה

המערבולת החיצונית עמידה בפני מזג אוויר מציעה מקום לעד שמונה אנשים וזמינה בשתי גרסאות – מובנית או ניידת. הג’קוזי המובנים הופכים במהירות לגולת הכותרת בגינה, במרפסת או ליד הבריכה. הם מעוצבים בהתאם לצרכים האישיים ולא משאירים דבר לרצוי מבחינת הציוד, הצורה וגודל הבריכה. בכל מקרה, יש להקדיש תשומת לב נוספת למערכת החימום ומערכות הסינון בשלב התכנון – כי לאחר ההתקנה ניתן להתקין את המערבולת רק בקושי רב..

דגם חדש המותקן לצמיתות לשימוש חיצוני זכה לאחרונה לפופולריות רבה – המכשיר החוסך מקום משלב בריכה וג’קוזי באגן מים אחד. ספא שחייה, אצל מומחי הג’קוזי optirelax.de זמין, כולל מערכת שחייה נגד זרם עוצמתית ואזור ג’קוזי שניתן להשתמש בו כל השנה.

ספא נייד מציע פתרון גמיש לבית הנופש

אמבט עיסוי חיצוני-ג'קוזי-גמיש-גמיש-ספא-בריאות

הסוג השני של ג’קוזי – מה שמכונה ספא נייד מאפשרים גמישות מסוימת. הכיורים עשויים אקריליק ומצופים עץ או פלדה, מה שמעניק לעיצוב מראה יוקרתי. מערכת החימום, המשאבה ומערכת הסינון מותקנים בספא הנייד, כך שההרכבה היא פשוטה למדי.

מערבולת חיצונית – זה תלוי בטיפול הנכון

עצות לטיפול באמבט עיסוי בחוץ מים

ג’קוזי חיצוני תוכנן במיוחד לשימוש חיצוני, אך הטיפול הנכון והאביזרים הנכונים מבטיחים את אורך חייו. מכסה מערבולת מבטיח שהמכשיר יעמוד בימי החורף הקרים והגשומים ללא בעיות.

ניקוי יסודי עם מוצרי טיפוח מיוחדים ומערכת אוזון מונעים היווצרות חיידקים. היצרנים ממליצים גם להחליף את המים כל 3 חודשים ולבדוק באופן קבוע את ערך ה- pH.

אזור קוטג '-ספא מנותק חיצוני