קומפוסט-בגינה-צור-תמונה-משפחתית

חיידקים, פטריות, תולעים, חרקים ואורגניזמים חיים אחרים לוקחים חלק בתהליך הקומפוסטציה, פירוק הפסולת והפיכתה לדשן אורגני. אם אתה צור קומפוסט כדשן לגינה שלך, הוא משפר את מבנה הקרקע, מעניק לצמחים חומרים מזינים חשובים ומאגר לחות. זוהי אחת השיטות לייצר פירות וירקות טהורים מבחינה אקולוגית.

 יצירת קומפוסט בגינה – כמה טיפים חשובים

אישה יפה-עובדת-קומפוסט-גינה

לבזבז אותך צור קומפוסט יכול לכלול קליפות של פירות וירקות, שקיות תה, גרוסות קפה, קליפות ביצים, מדשאות מכוסחות, ענפים חתוכים, עלים ועשבים שוטים. עם זאת, שאריות מבושלות אינן מתאימות. אלה יכולים להיות בשר, דגים, מוצרי חלב ועצמות. כמו כן, עליך להסיר צמחים חולים מכיוון שהפתוגנים נשארים בחיים ועלולים להדביק את כדור הארץ. זה נכון במיוחד אם הקומפסטר שלך מוסתר ונותר ללא השגחה במשך זמן רב.

צור קומפוסט – כמה זמן אורך תהליך הקומפוסט

דוגמא מרובת קומפוסט-דשן

במזג אוויר קר, לוקח לפחות 9 חודשים עד שהפסולת הופכת לדשן אורגני. לעומת זאת, בקיץ אתה צריך רק 3 חודשים. מכיוון שהתהליך מואט בעונות הקרות, ניתן להניח שהפסולת שתוסיף לערמת הקומפוסט בסתיו לא תתחיל להידרדר עד האביב, מה שיוסיף פי שלוש מהאורך של התהליך. אם אתה צור קומפוסט, אם תגלה שהקומפוסט כבר אינו הומוגני כדשן, תוכל להסיר את הפסולת הגסה ולאחר מכן להוסיף אותה חזרה לערימה, כך שהיא תוכל להמשיך בתהליך הנרקב שלה. אם הדשן האורגני צפוף ולח, לאחר ההתרופפות הוא מוכן לשימוש בגינה.

מוסיפים את כל המוצרים האורגניים למעט שאריות בשר

מיכל שחור-קומפוסט-עשוי-פלסטיק-אישה

פחי קומפוסט

מיכל קומפוסט עשוי מפלסטיק-סגור-עגול

סוג כפרי של קומפוסט

קומפוסט-מיכל-rustiek-עשוי-ענפים

בצידי המיכל בהחלט צריכים להיות חריצי אוורור

דוגמת קומפוסט-מתקן-בחצר האחורית-מקום

חשוב לאוורר את המוצרים והצמחים המרקיבים

קומפוסט-ריהוט-ריהוט-מערכת נפתח

הילדים יכולים גם להכין קומפוסט

גינה-עבודה-ילדים-עזרה-במגפיים

פרחי מים לאחר קומפוסט

ילדה קטנה-מים-פרחים-קיץ

איש-הצמחים-גינה מטפלת

יפה-אישה-מים-הפרחים-גינה

יפה-גינה-עם-פרחים-ושדרה