בנה אח גינה משלך מרפסת-עיצוב-ריהוט-ריפוד ירוק

אח הגן הוא לוכד עיניים אמיתי במרפסת ובגינה. בנוסף, הוא לא רק בעל אפקט דקורטיבי וגורם לאזור החיצוני להיראות נעים יותר. תוכלו גם לבלות ערבי משפחה נחמדים בערבים קרירים יותר ליד האח בגינה וליהנות מהאש המהבהבת. הוא מתאים גם לצלייה. עם זאת, האם אתה רוצה איכות גבוהה בנה אח לגינה בעצמך, יש לזכור כמה דברים שברצוננו לספר לכם היום. צור את אח הברביקיו המושלם עם הטיפים שלנו ותיהנה מהזמן בגינה שלך.

בנה אח לגינה בעצמך – מהו אח לגינה?

בנה אח גן משלך אבן-עשה זאת בעצמך-רעיונות-עצים-תא להסקה

קמין הגן הוא אלמנט מוצק שבניגוד לתנור הגינה אינו נייד וניתן להזיז אותו ולבנים אותו. זה הופך את האח לאטום יותר בפני מזג האוויר, כך שהוא יכול לעמוד בחוץ בקלות גם בעונות הקרות. אתה יכול לבנות אח כזה לגינה בעצמך, אך כעת יש גם דגמים מוכנים.

בנה אח לגינה בעצמך או קנה אותו מוכן?

בנה אח לגינה משלך בצורה יפה-חצי עגולה-ים תיכונית-טיח-ברזל יצוק

עם זאת, לדגם המוגמר יש חסרון שאי אפשר להתאים אישית את האח. מעל לכל, הגרסאות הזולות יותר אינן אטרקטיביות במיוחד מבחינת המראה שלהן. אח גן תוצרת בית נראה באופן טבעי הרבה יותר מושך. אתה יכול לבחור את העיצוב והחומרים בעצמך כדי ליצור את המראה והסגנון שאתה רוצה.

בנה בעצמך גריל גן – הוראות לפרויקט סוף השבוע החדש שלך

בנה תנור פיצה משלך בגינה – הוראות עם תמונות וסרטונים

אח גריל אבן – גולת הכותרת המוחלטת בגינה

בנה אח לגינה בעצמך – רעיונות לקמינים לגינה עם שטח אחסון

בנה אח גינה משלך לבנים-לבן-רעיון-אריחי מרוקו

יתרון נוסף שיש לאח הגינה להציע בהשוואה לתנור הוא שניתן לספק לו מדפים ותאים נוספים על מנת להבטיח מקום אחסון לעצי הסקה או בכדי להצליח לאחסן כלים באופן זמני. אז אם אתה רוצה לבנות אח לגינה בעצמך, עליך לשקול גורמים כאלה ולשקול עד כמה הם יכולים להועיל לך.

אח למרפסת בהתאם לתקציב שלכם

בנה משלך אח לגינה ספסל-בניין-תאורה-פרגולה

אתה יכול גם לבנות אח לגינה בעצמך עם ערכות מוכנות מחנות החומרה. מבחר העיצובים והדגמים גדול כאן בהרבה, אך גם המחיר עולה. אז אם יש לך תקציב מוגבל, אבל אתה עדיין רוצה לעצב את האח למרפסת לגמרי בהתאם לרצונך, אתה צריך להתחיל לעבוד בעצמך.

ניכוי כיתרון לאח האח לגינה

בנה אח גינה משלך פינת ישיבה-אח-מתכת-ריהוט גן

יתרון גדול שאח הגן מביא עמו הוא שיש לו ארובה דרכה העשן המעצבן תמיד מופנה כלפי מעלה. אתם בוודאי מכירים את הבעיה עם מנגלים רגילים ושריפות פתוחות כשהרוח נושבת את העשן לעבר האורחים. זה לא יכול לקרות אם אתה בונה אח לגינה בעצמך.

בנה אח ברביקיו בעצמך – במידה הנכונה

גינה-אח-בנה-עצמך-אבן-עץ-חיפוי-מזג-גדול

תכנן את הגודל הנכון לאח שלך. הדבר תלוי בעיקר במרחב שיש לכם בגינה, במרפסת או בכל פינת ישיבה אחרת שהייתם רוצים לצייד באח. עם זאת, אין לבחור גודל קטן מדי אם אתה רוצה לבנות את אח הגינה בעצמך. אחרי הכל, אולי כדאי להשתמש בו לצלייה, כך שמשטח הגריל יענה על הדרישות שלך.

אח פתוח משני הצדדים או לא?

גינה-אח-בנה-עצמך-ים תיכוני-לבן-לבנים-צבע השראה

יש לך גם את האפשרות לבנות אח שאין לה רק צד אחד פתוח. וריאנט זה בהחלט אטרקטיבי במיוחד, במיוחד מכיוון שניתן ליהנות מהאש משני צדדים. זהו רעיון נחמד עבור מחלק חדרים בחוץ אם, למשל, יש להפריד את אופטי האוכל והישיבה. אבל יש גם כמה חסרונות כאשר אתה בונה סוג זה של גן בעצמך.

בנו אח לגינה עם קיר אחורי

בנה-בעצמך-גינה-אח-תת קרקעית-יציב-תכנון-טיפים-עיצוב אישי

אם אתה בונה בקיר אחורי במקום זאת, אתה מבטיח כי פחות גחלת עלולה ליפול מהאש בעת צלייה או חימום, מכיוון שהאח מוגן יותר מהרוח. משבי רוח פתאומיים גם מקשים על ניפוח אפר מקורר באזור. ארובה דו צדדית מאבדת גם חום משמעותי יותר. קח את הדברים האלה בחשבון אם אתה רוצה לבנות אח לגינה בעצמך.

יש צורך באישור?

בנה-בעצמך-גינה-אח-עיצוב-מודרני-פינת ישיבה-קטן-גינה-טרקלין

חלק מהעיריות דורשות אישור לפני בניית ארובה. תוכל לברר האם זה המקרה במקרה שלך על ידי פנייה לרשות הבנייה. זהו שלב חשוב בתכנון לפני שאתם בונים את האח לגינה בעצמכם. אם לא תעשה זאת, עלולה להיות קנס וסביר להניח שאפילו יהיה עליך להרוס את האח ללא רשות.

המיקום הנכון

בנה-בעצמך-גינה-אח-גדול-קלאסי-עיצוב-אבן-אחסון-ריהוט וינטאג '

על מנת שהפטיו או האח לגינה יהפכו ליציבים, יש למצוא תחילה בסיס מאובטח. אסור שהרצפה תהיה מתנדנדת ובלתי דליקה באותה מידה. לכן רצפת עץ אינה מתאימה. במידת הצורך, בנה בסיס חדש כדי להבטיח בסיס איתן לפני שאתה בונה את האח לגינה בעצמך. קח בחשבון גם את האזור סביב האח. לבסוף עפים ניצוצות שעלולים להצית חפצים דליקים בקרבת מקום.

בלי בניינים מעצבנים

בנו גן-אח-עצמכם-אח-הכנס-אריחים-מצופים-מרפסת-אח

מבנים אחרים או אפילו מבנים גדולים לא צריכים להיות ממוקמים מעל הארובה. למרות הדרך הארוכה דרך הארובה, האוויר חם מאוד. ענפים יכולים להתייבש והעץ שלך ייהרס. הבניינים צבועים בעשן השחור. כפי שאתה יכול לראות, אם אתה רוצה לבנות אח לגינה בעצמך, עליך לתכנן מספיק מקום.

לאיזה כיוון?

גינה-אח-בנה-עצמך-מדרון-גינה-מרפסת-אח-תכנון גובה

בנוסף למשטח התת -קרקעי, יש לקחת בחשבון גם את הכיוון כאשר בונים את אח הגינה בעצמכם. אם הרוח נושבת לעתים קרובות במיוחד מכיוון מסוים, תוכל להשתמש בה כמדריך. הרי אתם לא רוצים שהעשן או ריח האוכל יכנסו הביתה דרך החלון הפתוח וגם השכנים לא צריכים להפריע לעשן. בנוסף, רוחות תכופות עלולות להפריע גם לברביקיו עצמו, וניצוצות ואפר נושבים בשטח אם אח הגינה ממוקם במיקום שלילי..

גובה הארובה

בנה-בעצמך-גינה-אח-קמין-הכנס-עונה-חורף-בחוץ

יש לבחור את הגובה הנכון כך שהאח יהיה לא רק יפה למראה, אלא גם נוח לשימוש. אז תחשבו על הגובה שבו פתיחת הארובה הכי מתאימה לכם. זה חשוב במיוחד אם אתה רוצה להשתמש באח לצלייה. אם אתה רק רוצה לבנות אח לגינה בעצמך לחימום, אתה יכול גם לבחור גובה נמוך יותר.

בנה אח חיצוני בעצמך – החומר

גינה-אח-בנה-עצמך-אח מקיף-נוחות-מרפסת עיצוב-פשוט

בטון הוא לא הדבר היחיד שמתאים לבניית אח לגינה או למרפסת. אם אתם רוצים לתת לאח הגן מראה אותנטי במיוחד, עדיף לבחור חומרים לקירות, כמו לבנים, קלינקר או אבן אמיתית. אם אתה בונה אח גן אבן בעצמך, יש לו קסם מיוחד. לאחר מכן הוא בנוי גם עם מרגמה מיוחדת שיכולה לעמוד בחום.

קבל מידע בחנות לחומרי בניין

גינה-אח-בנה-עצמך-טרקלין-בחוץ-גינה-רעיונות-אח

אם אתה רוצה לבנות אח לגינה בעצמך, תזדקק גם לכמה מוטות תמיכה, המשמשים בסיס למשטחים ישרים ומיוצרים בצורה הטובה ביותר מברזל. תוכל גם לברר פרטים נוספים על בחירת החומרים בחנות לחומרי בניין. באופן כללי, תוכל לקבל שם הרבה טיפים שיכולים בסופו של דבר לעזור לך מאוד. אם אתם בונים גריל בעצמכם, אל תשכחו להוסיף שקעים בדופן הקירות הצדדיים אליהם ניתן לדחוף את סורגי הגריל..

גג הארובה

גינה-אח-בנה-עצמך-כפרי-רעיון-ארובה-ריהוט-נצרים-מרפסת

חומרים מתאימים לגג הארובה הם נחושת, נירוסטה ובטון. זה עניין של טעם. חשוב שגודל הקמין יתאים לכך וניתן יהיה למקם אותו נכון. כמובן, אתה יכול גם לבנות את הגג לאח האח לגינה ופשוט להרים אותו בדיוק כמו שאר האח.

אח פתוח או תוספת אח

בנה-בעצמך-גינה-אח-מודרני-מדף-עצי הסקה-מובנה-קיר

ניתן גם לעצב את אח הגן פתוח או בצורה דקורטיבית עם תוספת אח המצוידת בדלת זכוכית הניתנת לנעילה. איזו גרסה טובה יותר תלויה מצד אחד במה אתה רוצה להשתמש באח ובתקציב שיש לך. אם ניתן לנעול את האח, ניתן לשקול גם עיצוב רב צדדי כגון מנהרה או אח פנורמה.

הוראות בנייה פה.