אם אתה צריך אזור נפרד להתרעננות בחוץ, אתה יכול לקיר מקלחת גן ולאפשר יותר נוחות בחוץ. מקלחת חיצונית יכולה גם להיות שימושית מאוד מכיוון שהיא מונעת מלכלוך להיכנס לביתכם. בין אם יש לכם בריכה בגינה ובין אם אתם עובדים בה באופן קבוע, תוספת כזו יכולה להועיל מאוד. יתרון נוסף הוא המגע הכפרי הטבעי שתוכל להוסיף לאזור הגינה שלך. להלן כמה טיפים ורעיונות שימושיים עם אבן טבעית שתוכלו לקחת מהם השראה.

מקלחת גן מסוגננת לקיר

קירות מקלחת גן מודרניים ואריחי קיר וחצץ

מקלחת חיצונית מלבנים יכולה להיות נוחה מאוד מבחינת פרטיות. גם אם אתה גר בקרבת נכסים אחרים, אתה עדיין יכול להתקלח בחוץ ולשמור על מסך הפרטיות הדרוש. הצבת המקלחת באזור מבודד בגינה שלך יכולה להוסיף עוד יותר פרטיות. כיום, מקלחות חיצוניות יכולות לגלם גם אלגנטיות ולספק הזדמנויות להירגע בסביבה מפוארת.

אביזרי מקלחת גן מובנים בקיר עם מסכי פרטיות מאבן

בכל הנוגע לעיצוב המקלחת החיצונית שלך, אין ברירה טובה יותר מאשר הרבגוניות והיופי הייחודי של אבן טבעית. בין אם אתם מכניסים את החומר לקירות המקלחון בעצמכם או משתמשים בו לפרטים נוספים, אין ספק שהתוצאות יהיו ייחודיות וישקפו את הסגנון האישי שלכם. עם קצת תכנון ומאמץ, ניתן ליצור פרויקט כזה בקלות.

עיצוב מינימליסטי למקלחת חוץ עם אריחים אפורים וצמחים ירוקים כמבטא בעיצוב הגינה

מקלחות פשוטות ומינימליסטיות מושלמות לגינה. עם זאת, אם אתה בונה מקלחת גן מושכת את העין, היא יכולה לשמש מוקד רחב ידיים באוויר הפתוח. לאחר שהחלטת על נושא, חפש אבנים טבעיות המתאימות לנושא זה. אבן חלקה וכהה כמו צפחה יכולה לעזור לגרום למקלחת שלך להרגיש מודרנית ועתידנית, ואילו אבן כפרית כמו טרוורטין יכולה להוסיף את הקסם של הסגנון הים תיכוני..

בחרו את חיפוי הרצפה וחיפוי הקירות הנכונים

חדר אמבטיה עם דלתות הזזה מזכוכית המובילות לגינה

אף אחד לא רוצה לעמוד בבוץ, דשא רטוב או שטח רצפה לא נוח בזמן השימוש במקלחת חיצונית. אבני ריצוף החלקות ועמידות בטמפרטורה, למשל, הן בחירה אידיאלית לריצוף. טרוורטין סופג מים באופן מיידי ומרגיש קריר, כך שלא תשרוף את כפות הרגליים במקלחת בימים חמים. אבנים כמו שיש הן בעצם חלקלקות, ואילו אבני הריצוף ידועות כמחזיקות חום.

קיר אבן מקומר ורצפה מונחת כפרית במקלחת בעיצוב ים תיכוני

כל אחת מהאפשרויות איננה הבחירה הטובה ביותר מבחינת אבטחה ונוחות. אם אתה מחפה את מקלחת הגן שלך, אתה יכול גם לבחור אבן נקבובית כגון גרניט או אבן גיר. עם זאת, חשוב לאטום את החומר לפני התקנתו. זה מונע היווצרות עובש, טחב ואחרים כתוצאה מהלחות הגבוהה באבן. בנוסף, איטום האבן הופך את הניקוי לקל יותר, שכן חלאות סבון ולכלוך אינן יכולות להתמקם בחריצים ובחורים במשטח האבן. לדוגמה, השתמש ברצפת צפחה חסונה המתואמת עם קיר האבן שמסביב.

הקיר וצייד את מקלחת הגן

מקלחת חיצונית עם קירות אבן בסגנון כפרי עם ווי מושבים ופנס לנוחות נוספת

לאחר שתכננת את המקלחת החיצונית שלך, תוכל להוסיף אביזרים נוספים לשיפור הפונקציונליות של אזור המקלחת. שקול להוסיף כיור, אזור הלבשה, מושב, מדפים או אביזרים אחרים להתאמה אישית של החלל. במקרה זה, אבן טבעית אידיאלית לבניית רכיבים כאלה באמצעותה או פשוט שימוש בה כמבטא. מושב מתאים בשילוב עם וו ופנס, למשל, יכול ליצור אווירה רומנטית ויחד עם זאת פונקציונאלית.

אבן טבעית כמסך פרטיות על קירות המקלחת בגינה

מסך הפרטיות באזור החיצוני הוא גם מרכיב הכרחי אם ברצונך לקיר מקלחת גן. אחרי הכל, אתה צריך להסתתר מהעולם החיצון ולהגן על המקלחת שלך מפני השפעות חיצוניות. קיר כזה יכול לשמש גם כמבטא להצגת לבנים, אבן טבעית, בטון או פרטים אחרים. בהתאם, זה יכול גם להוות את בסיס המקלחת ולהסתיר את ראש המקלחת ואת האבזור. האבן הכפרית והמיושנת, למשל, מספקת ניגוד טוב לקירות בטון חלקים שאפשר לחבר אליהם.

קירות מקלחת לגינה ולבושי לוחות אבן מסודרים גיאומטרית

הודות לקיר אבן בגוונים אפורים וחומים, אתה יכול להפוך את אזור המקלחת החיצוני שלך לנעים ומאובטח. אבנים מסודרות גיאומטרית מעניקות לחדר גם הערה מודרנית ומופשטת הניתנת לשילוב מושלם באזור הגן. בנוסף, מקלחת החוץ שלך צריכה להשתלב היטב עם שאר הגינון ואלמנטים עיצוביים אחרים בחצר שלך. הגינה שלכם צריכה להישאר בעיצוב מלוכד ולא להדגיש את המקלחת ולשבש את האחדות החזותית של החדר. אז אם עדיין לא עיצבתם את אזור החוץ שלכם, תוכלו להשתמש בעיצוב המקלחת שלכם כמדריך בעת גינון. חומרי בניין כמו אבן חול או גיר מוסיפים למוטיב נוף חוף עם עצי דקל ופרחים בצבעים עזים, ואילו אבנים כמו גרניט מושלמות לגינה עם פרטים ירוקים שופעים..

התאם את העיצוב לצרכים שלך

ריצוף אבן ולוחות אבן כפריים כחיפוי קירות, קירות מקלחת לגינה

צמחים טרופיים שופעים יכולים לשמש גם כאלמנטים דקורטיביים ליצירת תפאורה יפה בחצר הבית או בגינה שלכם. לדוגמה, בחרו מקלחת חיצונית עם קיר לבנים העשוי מלוחות אבן ורצפת חצץ חשופה שתתאים לנושא עיצוב הגינה שלכם. כך שאין עיצוב נכון או לא נכון כאשר אתה רוצה לבנות מקלחת גן. אתה יכול להתאים את החוויה שלך לטעמך ואפילו להשאיר את כל האלמנטים בחוץ. למעשה, אתה יכול לקבל הרבה מאותם יתרונות הקשורים למקלחת חיצונית מבלי להיות מחויב לחלוטין לאחד מהם.

שמירה על פרטיות ופרטיות באזור החיצוני לקירות מקלחת גן באבן טבעית

בעוד שמקלחת חיצונית יכולה להיות ממוקמת גם בתוך הבית, חלון גדול, למשל, מציע נוף ברור של גינה מעוצבת להפליא, וגורם לך להרגיש כאילו אתה בחוץ בזמן שאתה נהנה מהנוחות של האזור הפנימי. חדר אמבטיה עם דלתות זכוכית המובילות למקלחת חיצונית נעולה בגינה יכולה להיות אופציה טובה גם לעיצובים כאלה. אז ברחו מהיומיום ותיהנו מנוחות הטבע עם מקלחות חוצות מפוארות או מעוצבות בפשטות. אתה יכול להקיף את עצמך בחומרים ממקורות ייחודיים. החברים, המשפחה והשכנים שלכם ישמחו להצטרף לבלות זמן יקר בגן המסוגנן של חלומותיכם.