קומפוסט האשפה בגינה יכול להיראות מבולגן לפעמים, אבל אתה יכול להסתיר את הקומפסטר שלך כדי לשפר את האסתטיקה. ישנן מספר אפשרויות שעומדות לרשותכם. כמובן שאדמת עציצים ועלים מועילים לגינות ירק וערוגות. עם זאת, אם אתה רוצה להסתיר אלה, תוכל לגלות כמה רעיונות מעשיים כיצד לעשות זאת בפוסט זה. אז תן לדוגמאות לעורר אותך לתת לאזור הגינה שלך יותר סדר וסגנון.

הסתר את הקומפוסטור והגן על הסביבה

מבנה עשוי מעץ כמסך פרטיות ומסתיר ערימת קומפוסט

פחי קומפוסט הם לא תמיד אביזר הגן היפה ביותר, אבל זו כמעט לא סיבה לא להתחיל קומפוסט. ישנם כל כך הרבה יתרונות להכנת קומפוסט, כולל שיפור חומרי הזנה של הקרקע והפיכתו לקיימים. ככל שיותר ויותר אנשים מאמצים את הרעיון הזה, ישנן מספר אפשרויות בשוק בימים אלה. קומפוסט המיוצר מסחרית צורכת אנרגיה ופולטת פחמן בייצורו ובשינועו. אז על ידי קניות פחות וייצור יותר בעצמך, אתה יכול להפחית את ההשפעה על הסביבה ולהפוך את הגינה שלך לקיימת יותר.

הסתר דין מעשי עם חומרים רב פעמיים כגון קומפוסטר לדלתות חלון

אז פעלו ידידותי לסביבה ועזרו לטבע תוך הסוואה של קומפנדר אטרקטיבי ופונקציונלי בו זמנית. האפשרויות הן תכליתיות מספיק אם אתה רוצה להסתיר ערימת קומפוסט גדולה יותר. זה יכול לענות על הצרכים שלך למיחזור פסולת ביולוגית בצורה אטרקטיבית. אז הנה כמה דרכים יצירתיות בהן תוכלו להסתיר את פח האשפה הירוק או את הקומפסטר. כך אינך צריך להסיח את דעתך ואת אורחיך מיופיו של הנוף.

כיצד להסתיר קומפוסט בגינה?

השתמשו בפרחים וצמחים בגינה וכיסו קומפוסטר במשטחים בשחור

אז אחיזת קומפוסט היא רעיון מצוין, אבל לפעמים זה יכול לקלקל את מראה הגינה. החלופות העיקריות הן מיכל פלסטיק שחור גדול או ערימת קומפוסט פתוחה במבנה עץ מרובע. עם זאת, פונקציונאלי לא תמיד חייב להיות יפה. פתרון נפוץ הוא להסתיר את ערמת הקומפוסט בפינה מאחורי הסככה. זה יכול ליצור שתי בעיות. דבר אחד, הקומפוסט של הגן אמור להיות ממוקם במקום שבו הוא, כמו שאר הגן, טוב וקל להגיע אליו. בנוסף, היא לא אמורה להפוך למזבלה או לפינה מכוערת שאינה נחשבת לחלק מהגינה בפועל.

הסתר שבילי גינה העשויים מלוחות עץ לאחסון קומפוסט בגינה

לדוגמה, רעיון מצוין הוא לשמור את הקומפוסט מתחת לשבילי הגן ולבנות את הפחים באדמה. אלה יכולים לשמש גם כשבילים דרך מיטות הגן. זוהי גרסה חוסכת מקום לחצרות קטנות שיכולות להיראות גם יפות. למי שיש לו מיטות מוגבהות, זו גם אופציה מאוד מתאימה. לכן שלבו את הפסולת האורגנית בעיצוב הגינה הקיים שלכם באופן שלא תוכלו לדעת היכן הוא נמצא.

הסתר פסולת אורגנית בתוף הקומפוסטר

הסתר את תוף הקומפוסט לגינה והשלך אותו בעזרת מריצה

קומפוסטר הגון בצורת תוף מקל על הסיבוב. אם אתה זקוק לקומפוסט כדי לבצע את העבודה במהירות, כדאי שתדבק בערמת קומפוסט מסורתית, כל עוד תוכל לגשת אליה בקלות כדי להפוך אותה. זו גם יכולה להיות אופציה זולה המאפשרת להתעמל יותר בגינה. אז אם אתם רוצים להכין כמויות קטנות של קומפוסט בחלל קטן במינימום מאמץ, זו הבחירה הנכונה. קומפנדר קטן בתוף הוא אופציה טובה לא פחות לחובבי גינון המעוניינים לשמור חלק מהפסולת לשימוש לאורך כל השנה..

השתמש בסריג עץ עם צמחים מטפסים

סריג עץ עם צמחי טיפוס בגינה כמסך פרטיות לפסולת אורגנית

אם כבר יש לך קומפסטר אבל זה קוץ לך, יש הרבה דרכים להסתיר אותו. במקרה זה, רשת עץ יכולה לשמש לא רק כתמיכה לצמחים מטפסים, אלא גם לספק מקום מסתור מתאים לקומפוסט. הפרחים התואמים יכולים גם להפוך כל סורג למוקד שופע וירוק, שמאחוריו תוכלו להסתיר את הקומפוסט שלכם בגינה.

חומרים לשימוש חוזר

רעיונות לאופניים עם דלת מקלחת ישנה שמסתירה קומפוסט בגינה

יש הרבה רעיונות לאופניים יצירתיים באמצעות חומרים שנזרקו ששמרת. זוהי דרך מצוינת נוספת לשדרג את פרויקט המיחזור שלך. לדוגמה, דלת מקלחת ישנה יכולה להיות כיסוי מושלם אם אתה רוצה להסתיר את הקומפסטר שלך. זה שומר על הלחות במיכל, אבל גם מכניס אור שמש לחום, שיכול להיות שימושי במיוחד בחודשי החורף. כל העניין גורם לאזור הגן שלך להיראות מסודר יותר.

משטחים או חיפוי עץ

קומפוסט גינה להסתיר עם לוח וקישוט צמחים עם גופים קלים

עיצוב פשוט לקומפוסטר מאופיין בקווים נקיים ופועל בגינה מסורתית או מודרנית. אתה יכול להשתמש בלוחות ארז לבניית מסך פרטיות משלך. עם זאת, אם אין לך כישורים כאלה, תוכל למצוא מוצרים דומים בחנויות חומרה. מיחזור משטחים אינו רעיון חדש, אך ישנן כל כך הרבה דרכים בהן תוכלו להשתמש בחומרים במזרן ליצירת קומפוסטר המתאים לצרכים שלכם. אתה יכול, למשל, לצייד מיכל כזה בדלתות צירים לגישה מהירה לחומרים.

להסתיר פינת קומפוסט נחמדה עם בניית ארון גן מעץ עם דלתות ומשטח

הדבר הגדול בבניית קומפוסטר משלך הוא שאתה יכול לקחת כל אחד מהרעיונות למעלה ולהפוך אותם למשלך. שלב כמה חומרים שונים כדי ליצור עיצוב משלך המתאים לסגנון שלך ולכמות המאמץ שאתה מוכן להשקיע הן בפרויקט והן בתחזוקת הגינה שלך..