רוב האנשים רוצים לקנות או לשכור אוהל מסיבות על מנת למצוא פתרון מעשי למסיבת הגן המתוכננת שלהם בתנאי מזג אוויר שונים. בעלי נכסים או דיירים המתגוררים בבית עם גינה יכולים לארגן בו אירוע במינימום מאמץ. מסיבה זו ריכזנו עבורך מידע שימושי אודות דגמים שונים של אוהלי מסיבות.

איזה אוהל מסיבה לאיזה אירוע?

שכרו או קנו אוהל מתקפל לאירועים מיוחדים כמו חתונות

מתכננים חגיגה משפחתית בחיק הטבע? אז אוהל מתקפל הוא אופציה מאוד מתאימה. זה מאפשר לך ולאורחיך לשתף רגעים ביחד בצל הקריר או במזג אוויר גשום בקיץ ביתן עמיד למים לְבַלוֹת. אז אם אתם רוצים ליהנות מזמן מרגיע בגן עם השכנים או החברים שלכם, אוהל מסיבות כזה או ביתן גן יהיה הבחירה הטובה ביותר. אוהלי מסיבות משמשים בדרך כלל לפרקי זמן קצרים ולאירועים מיוחדים. בגלל זה, אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת להקים ולפרק ביתן גינה במהירות האפשרית להיות מסוגל ל. רוב האוהלים הללו עשויים אפוא מבד וניתנים לקיפול מהיר. אבל מרקיזה יכולה לעשות יותר מאשר רק לשרת לאירועים מזדמנים. לפעמים הוא אפילו נשאר בגינה כל הקיץ. אתה יכול גם לצייד אותו בתאורה כך שתוכל להישאר עד שעות הלילה המאוחרות.

טיפים לקניה

בתוך ביתן גן גדול הבנוי במבנה מתכת

ברכישת אוהל מסוג זה, כמובן שכדאי קודם כל לשים לב לצרכים שלך. אם אתה רוצה להקים ולפרק את אוהל המסיבות לעיתים תכופות, מומלץ לך עם אוהל מתקפל. יציבות חשובה גם: גם בקיץ סערה כזו או אחרת יכולה לסחוף את הגינה, אך אוהל המסיבה צריך להישאר עומד. מבנה בסיסי יציב, כמו גם חומר עמיד שאיתו מכוסה האוהל הוא קריטי. בכל הנוגע לגודל, גם לצרכים שלך יש תפקיד מרכזי. אז אתה צריך לשקול את מספר האורחים הממוצע שאתה רוצה לארח באוהל המסיבה שלך. אפילו למסיבה בקבוצות קטנות, הגודל המינימלי צריך להיות אוהל מסיבה 3 × 3, או אפילו טוב יותר 3 × 6 מטרים. לאירועים גדולים יותר, ביתן הגן יכול אפילו למדוד חמישה על חמישה מטרים ויותר. עם זאת, אילו סוגי אוהלים כאלה עשויים להיות הטובים ביותר למטרותיך? הנה כמה מהם:

אוהל מתקפל

ספסלים מתקפלים מתחת לאוהל גן ירוק עשוי הגנה מפני מסיבות גשם מבד

אוהלים מתקפלים כאלה הם אופציה פרקטית במיוחד לשימוש פרטי. בנייתם ​​בדרך כלל עשויה אלומיניום או פלדה. גרסאות האלומיניום קלות במיוחד להובלה בשל משקלן הנמוך, כך שהרכבה ופירוק סדיר אינן מהוות בעיה. כדי להתקין, עליך לפרק את האוהל בשתי פינות. כדי להגן מפני שמש, רוח וגשם, אוהלים מתקפלים מכוסים בחומר טקסטיל או ברזנט.

אוהל פגודה

אוהל מסיבות אוהל פגודה ענק על אחו בחוץ

אוהל הפגודה הוא אוהל פונקציונאלי ויפה בו זמנית. זה זמין גם בגרסה המתקפלת והוא משמש בדרך כלל לאירועים מיוחדים במיוחד כגון חתונות או אירועי חברה בחוץ. אוהלי פגודה אפשר למצוא בעיקר באסיה, אך הם גם נהנים מפופולריות הולכת וגוברת בגרמניה. עם גגות גבוהים ומחודדים, אוהלי הפגודה נראים אלגנטיים וקלילים. לאוהל זה יש בדרך כלל מסגרת עשויה מפרופילי אלומיניום וחלקי חיבור עשויים פלדה, כמו גם ברזנטים לגג ולצד.

קנו והקימו אוהל מסיבות מתאים

לדוגמה, אם יש לך מסיבת ברביקיו מתוכננת אך תחזית מזג האוויר אומרת סופת גשם אחר הצהריים, אין סיבה לשנות את התוכניות שלך. המרקיז שנרכש יכול לשמור על כל האורחים והגריל יבשים. עם זאת, עליך לבנות ולהגדיר אותו כראוי לשם כך. ברוב המקרים, לפחות שני אנשים צריכים לקחת חלק בבנייה ולבחון את המידע הבא:

מתקני ברביקיו בגינה אוהל מתקפל גשם עמיד למים

  • בחר משטח שטוח שגדול לפחות כמו המרקיזה.
  • הצינורות בדרך כלל מסומנים כדי להראות לאן הם שייכים.
  • כמו כן מסומנים פרופילים לפינות.
  • לאחר מכן הכנס את הצינורות לפרופילי הפינה.
  • כעת משכו את הגג מעל המסגרת הראשית והדקו אותו לצינורות בעזרת רצועות.
  • כבלי המתח מבטיחים יותר יציבות.
  • אוהל המסיבה מוכן – החגיגה יכולה להתחיל.