קולנוע באוויר הפתוח-גינה-עשה-זאת-בעצמך-ילדים-קולנוע-קריר-ערב

הטמפרטורות הנעימות בקיץ והערבים הארוכים מזמינות אתכם להתעכב בגארן ובמרחב הציבורי בכלל. בתי קולנוע באוויר הפתוח מאורגנים בכמה ערים ועיירות והם רעיון מצוין לבלות בחוץ במקום לשבת מול המסך בבית. א קולנוע באוויר הפתוח ניתן להרכיב בקלות יחסית בגינה משלכם ולשמש גולת הכותרת במסיבת גן.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה, שהילדים בטוח מצפים להם

קולנוע באוויר הפתוח -גן-עשה-זאת-בעצמך -קולנוע- כיסאות מתקפלים-ילדים

בטוח שיש לכם קולנוע באוויר הפתוח, יהיה אטרקציה של ממש עבור צעירים ומבוגרים כאחד. כל שעליכם לעשות הוא להקים גינה או מרפסת מספיק גדולה, לרכוש Beemer (אפשר גם לשכור כאופציה) וכמובן חיבור לחשמל. כל השאר הוא עניין של יצירתיות ואומנות.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה לאירועי חוץ

קולנוע באוויר הפתוח-גינה-עשה-זאת-בעצמך- beemer-בד-חצובה-בחוץ

אבל אם אין לך Beemer זמין, נחשוף גרסה זמנית של מקרן קולנוע עשוי קופסת נעליים וסמארטפון. זה מגדיל את תמונת התצוגה עשר פעמים וזה בסכום קטן. אתה צריך קופסת נעליים וזכוכית מגדלת של צורף, ומאחורי זה מגיע הטלפון הסלולרי.

הכינו קולנוע באוויר הפתוח משלכם בגינה – הוראות

קולנוע באוויר הפתוח-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-מסך-קנבס-מתעסק

יש לך כבר מותג תוצרת Beemer, אבל מה עם מסך הקולנוע? ישנן מספר גרסאות Batsel באינטרנט, אנו מציעים סקירה של כמה. הכי יציב ובאמת בר קיימא הוא לבנות אלונקה בעצמך ולמתוח עליה נייר לבן או בד.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה – משיכת מסך הקולנוע בין העצים

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-חבל-פלדה-חבל-עץ

ניתן לחבר את מסגרת האלונקה באופן שונה בהתאם לחלל ולתנאים הזמינים ולהמיר אותו למסך קולנוע יציב. אפשרות בת קיימא היא להשתמש במערכות מתיחת חבלים לווילונות, למתוח אותן בין שתי נקודות יציבות ולתלות עליהן את מסך הקולנוע..

קולנוע באוויר הפתוח בגינה – השתמש במערכות מתיחת חבלים לווילונות ווים

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-הנגן-ווים

ווים נוספים מבטיחים יציבה יציבה באזור התחתון כך שמסך הקולנוע מתנדנד כשיש זרם אוויר ובכך מקלקל את התמונה. זה היה עובד פשוט מאוד אם היו לך שני עצים בגינה עם מספיק מקום ביניהם. בהתאם לכך, שקול כמה מסך הקולנוע צריך להיות גדול.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה – הכינו מסך קולנוע משלכם

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה-זאת-בעצמך-הוראות-מסגרת-מתעסק

מסך קולנוע יציב ובר קיימא שניתן להשתמש בו מספר פעמים יכול להיות עשוי מסגרות אלונקה בעצמך. חשבו מראש כמה מקום בגינה תוכלו לתרום לקולנוע הביתי בחוץ ובהתאם עד כמה מסך הקולנוע צריך להיות גדול. לאחר מכן קבל לוחות עץ לבנות איתם מסגרת סבירה. פשוט להרכיב מלבן של לוחות עץ אינו מספיק, מכיוון שהוא מתנפח ולא יהיה יציב מספיק. יש צורך בשטיחים צולבים כדי לייצב את המבנה וזווית ישרה נכונה היא חובה.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה – מותחים את מסך הקולנוע על האלונקה

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-מסגרת-מסגרת-נייר

ניתן למתוח כל נייר או בד על האלונקה. לא משנה באיזו משתי הגרסאות תבחר, החומר צריך להיות לבן ולא שקוף או שקוף. בגלל השטח הגדול, הבד האטום יכול גם להיראות שקוף מעט, אז למתוח שכבה נוספת של נייר או קרטון כהה על הגב.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה – מסך קולנוע תוצרת עצמית תלוי בין עצים

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-מסך-מסגרת עץ-טינקר-תלייה

לאיכות תמונה טובה חשוב גם שהחומר המתוח, הנייר או הבד, יורכב מחתיכה אחת. אולי כדאי לברר מראש גם לגבי הגדלים המשתנים של חומרי נייר וטקסטיל. החלק האחורי יכול להיות מורכב מכמה חלקים, אך היזהר מהחיבור החלק בין האלמנטים.

הכינו מסך קולנוע משלכם לקולנוע באוויר הפתוח בגינה

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-מסגרת-מסגרת-חצר אחורית

כך נראה מסך קולנוע תוצרת בית עשוי מסגרות אלונקה, שתלוי בין שני עצים בגינה. בחלק העליון המסגרת תלויה על מערכות המתח של החבלים ובתחתית היא מחוברת לעצים עם ווים בשתי הפינות. ווים משולבים גם במסגרת – ארבעה לתלייה בפינות ובחלק העליון.

קולנוע באוויר הפתוח בחצר האחורית – מסך קולנוע מאולתר עשוי יריעות לבנות

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-הוראות-מיטה-לכה-חצר אחורית

אלטרנטיבה טובה נוספת למסכי קולנוע תוצרת בית היא להכין אחד מסדינים לבנים. על מנת להפוך את פרויקט עבודת היד להצלחה, התנאים בגינה חשובים מאוד. היריעות שקופות מעט, כידוע, וזו הסיבה שנדרש רקע מוצק, כגון גדר אטומה, בנייה או אחרת. אז אתה צריך למשוך שני חבלים ארוכים ולמתוח את הסדינים ביניהם.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה עם מסך חצובה

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה-זאת-בעצמך-סדינים-בד-לבן

לחלופין, יש ציוד סביר למקרנים ובכך גם מסכי חצובה במסחר. ניתן למקם אותם על כל סוג של משטח יציב ושטוח יחסית, ניתנים להובלה וגמישים במיוחד. במזג אוויר גרוע תוכלו להכניס את הציוד במהירות למוסך ולתת לסרט להמשיך לרוץ לשם.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה מתחת לפרגולת העץ

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-פרגולה-קירוי-גינה

לאור השינוי במזג האוויר, מסך הקולנוע הוא גם מאוד מעשי להכיל מתחת לגג מרפסת או פרגולה. בנוסף, מדובר במבני גינה חסונים שיעמדו היטב בציוד קולנוע חיצוני.

ממש קולנוע באוויר הפתוח בגינה

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-מודרני-דשא-קיר

לעתים קרובות ישנם מקומות בגינה שאינם בשימוש נכון. לדוגמה, החלל הצנוע מעט מאחורי המוסך או מאחורי הבית, שנסגר משלושה צדדים, מושלם לקולנוע פרטי באוויר הפתוח. הקיר האחורי של המוסך או הבית מהווה רקע יציב למסך קולנוע ומאפשר הרכבה מושלמת וחיבור לחשמל זמין גם הוא בבטחה.

מושבים נוחים וכיסאות נוח לקולנוע באוויר הפתוח בגינה 

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה-לעצמך-ישיבה-כיסאות מתקפלים-כריות עץ

בקולנוע באוויר הפתוח בגינה משלכם, ניתן לעצב את אפשרויות הישיבה כרצונכם והרבה יותר נוח מאשר בשטחים הציבוריים. כריות רצפה ושמיכות יכולות להיות הרבה יותר נוחות מאשר ריהוט גן מתקפל או מתקפל.

קישוט, כריות ושמיכות לערב קולנוע באוויר הפתוח

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה-לעצמך-ישיבה-שמיכות-שמיכות

קופסאות עץ קטנות משמשות בצורה נפלאה כמו שולחנות הזמנה שעליהן משקאות קירור, פופקורן ואולי אילו מנורות תה ניתן להציב לאווירה נינוחה. שמור על הנוחות שלך ושל האורחים שלך והיה יצירתי בעיצוב המושבים לקהל.

רעיונות לקולנוע באוויר הפתוח בגינה

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה-לעצמך-ישיבה-סרט-ערב

בהתאם לחלל ולתנאים הזמינים, ישנן אפשרויות שונות לעיצוב קולנוע חיצוני באזור החיצוני הפרטי. תאורה נעימה ועדינה יכולה להיות מועילה אם מישהו צריך לקום מהמושב כדי לשתות משהו או משהו אחר.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה לערב סרטים לילדים ולמבוגרים

כיפת השמיים-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-קולנוע-כיסאות מתקפלים בערב

ללא עוררין, קולנוע פרטי באוויר הפתוח משמח צעירים ומבוגרים, כפי שאתה יכול לראות את הסרט האהוב עליך על מסך קולנוע ענק.

קולנוע באוויר הפתוח בגינה למסיבת ילדים 

באוויר הפתוח-קולנוע-גינה-עשה זאת בעצמך-מסיבת ילדים-מושבי יום הולדת-קרטון

קולנוע באוויר הפתוח יכול להיות מעוצב להפליא למסיבות יום הולדת לילדים או מסיבות לקטנטנים באזור החיצוני. לספק עיצוב יצירתי ושובב עם עיטור נושאי וכמובן סרט ילדים מרגש. מושבי הילדים דמיוניים מאוד לעיצוב או לקישוט בצורה יוצאת דופן. בתמונה לדוגמא, עגלות העשויות מקרטון מתעסקות בצופים הקטנים.

* תמצא את ההוראות המלאות של ‘קולנוע באוויר הפתוח עם מסך קולנוע ביתי’ פה