ריהוט גן ופטיו מקש

אתה מתקשה למצוא את הנכון רהיטי גן למצוא? עם כל כך הרבה חומרים ועיצובים שונים לבחירה, אין זה פלא. באיזה חומר כדאי לבחור? האם אתה צריך שולחן עם כיסאות או שכדאי שיהיו לך כורסאות וספה? האם גם אתה רוצה ריהוט גן המזמין אותך להירגע ולנמנם אחר הצהריים? אתה צריך להיות ברור לגבי כל הדברים האלה מראש. עם זאת, אנו מקווים שמאמר זה יכול לעזור לך מעט. ברצוננו להציג בפניכם כמה עיצובים מרשימים לשולחנות, כסאות, כורסאות, כסאות נוח, ספות ורהיטים אחרים למרפסת. בחרנו ארבעה מהחומרים הפופולריים ביותר לריהוט מרפסת וכמה דוגמאות נהדרות ומתאימות. צפייה מהנה והשראה!

ריהוט מרפסת עשוי קש (פולי)

ריהוט ראטן שחור

ריהוט גן מפוליראטן (שונה מ”ראטן “) נראה לעתים קרובות יותר ויותר מזה שנים, בין אם בקטלוגים של רהיטים ובין אם בחנויות רהיטים. גם הפופולריות שלהם עולה. הם עמידים בפני מזג אוויר ובזכות מסגרת האלומיניום קלים ולכן נוחים לתנועה. ריהוט גן כזה מוצע בצבעים שונים וניתן לבחור את הריפוד גם כרצונכם. יש ערכות נהדרות של ספה עם כורסאות ושולחן קפה, אבל גם שולחנות אוכל עם כיסאות. אם אתה אוהב ריהוט גן מסוג זה, עיין בדוגמאות להלן.

ריהוט מרפסת עשוי עץ

כריות-וריפוד-עם-ריהוט-כהה

צבעים שונים זמינים גם לריהוט מרפסת מעץ. אבל מה יכול להיות נעים יותר מגווני האדמה הטבעיים של העץ? תמיד יש את הגוון המושלם שיתאים לסגנון הבית שלך. בין אם הוא עשוי מעץ טיק או מהגוני, אלון או אפר, העיצובים הם אינסופיים. תוכלו לבחור בסגנון כפרי או בסגנון מודרני, מינימליסטי. האם היית רוצה ספה נעימה להירגע עליה אחרי יום קשה בעבודה? או שאתה צריך שולחן אוכל גדול עם מספיק כסאות? ומה עם נדנדה רומנטית שתלית על חופה של המרפסת שלך? הנה כמה דוגמאות.

 מַתֶכֶת

מתכת-וראטן-בצבע-ביצוע

אם אתה רוצה ריהוט בהיר במיוחד, אתה יכול לבחור מתכת ובעיקר אלומיניום. עם זאת, וודא כי המתכת שתבחר אינה נטולת חלודה. אלומיניום הוא גם פופולרי במיוחד עבור הנדנדה ההוליוודית הפופולרית. מכיוון שזהו רהיט גדול ואחר כך יהיה כבד מדי להזיז או לאחסן אותו. אלומיניום מציע את אותו היתרון עם כל רהיטי המרפסת האחרים.

ריהוט גן מברזל

דפוס מעוטר-ריהוט גן-בכחול

ישנם ריהוט מרפסת רומנטי במיוחד העשוי ברזל עם דוגמאות מקושטות. אז אם המרפסת שלכם מוקפת בגינת אגדות עם פרחים נפלאים, ריהוט כזה יכול להיות גם גרסה מצוינת. תראה איך רהיטי מתכת מודרניים נראים.

פלסטיק יקר או פלסטיק בעל ערך

ריהוט-פלסטיק-גן-בצבעים בהירים

הפלסטיק קל לניקוי וניתן לשים אותו תוך זמן קצר. מזג אוויר גשום אינו מטריד את הרהיטים העשויים מפלסטיק, אך רהיטי מרפסת העשויים מחומר זה אינם צריכים להיחשף לשמש לתקופות ארוכות מכיוון שיש להם תכונה של דהייה. אז יש להם את היתרונות והחסרונות שלהם, בדיוק כמו כל סוג אחר של ריהוט גן. ישנן וריאציות וסטים של כיסאות עם שולחן אוכל קטן אך גם גדול.

הפוך את ריהוט המרפסת לנעים

עיצוב נהדר עם ריהוט גן