מסגרת מזרקת אבן גן עץ אדום

האביב מתקרב והגן מתחיל להיות ירוק וצבעוני יותר. היופי של תקופה זו של השנה מחכה בשקיקה במהלך החורף. זהו מבשר הקיץ, כשהגן מוציא את כל הפאר שלו. המרפסות והמרפסות שטופות השמש הופכות למקומות הפופולריים ביותר ליהנות מקפה של בוקר או אחר הצהריים וסופי שבוע. כאן תוכלו ליהנות מחמימות ערסל לגינה מוגדר בסצנה להפליא.

אחד נעים ערסל לגינה להירגע

ערסל לגן המזמין אזור חיצוני

כסאות הנוח יוצאים מהמרתפים הכהים, המוסכים או עליית הגג וממוקמים בקרני השמש החמימות הראשונות. ואיך יכול להיות אחרת, כשחושבים איזו תחושה נפלאה להתרווח על כיסא הנוח בקרני השמש החמימות, לחלום בעוד העצים הפורחים מריחים ריח קסום. האם יש משהו יותר יפה? למרות ש … אולי יש. זה יהיה אפילו יותר נוח, אפילו יותר מרגיע, שיהיה לך נעים ערסל לגינה לשמש להירגע, להתבונן בטבע בו, ליהנות מהשמש החמה ומהרוח הנעימה. הידעתם שהערסל מגיע מקולומביה? באופן מסורתי, החבלים או הרשתות מחוברים לקצה רשת ארוגה ביד מבד כותנה צבעוני. ערסלים אלה נקראים “cadeios”. בדרך זו, המשקל מתחלק באופן שווה על כל רשת בודדת, מה שמגדיל את החוזק בין החבלים והבד.

ערסל לגינה – רעיון קישוט נפלא לעיצוב החצר

ערסל ירוק טרי טרי ונעים עציצים מרגיעים

אפילו המלחים העריכו מאוחר יותר את האיכות הזו והחלו להשתמש בערסל הנעים במקום דרגשים. המתיישבים האמריקאים הראשונים השתמשו גם הם בערסל הנעים כדרך זולה ומהירה לאבטח מקומות שינה. קצת אחר כך הגיע הערסל הנעים לאירופה. כאן זה הפך מהר לפופולרי, אבל יותר כקישוט, כמקום להירגע ולא כמיטה. הערסל הוא מקום נחמד ונעים ויכול לקשט בקלות לא רק את הגן או החצר, אלא גם את המרפסת, המרפסת או המרפסת – בתנאי שיש לכם מספיק מקום. הוא יכול להחליף בקלות את הכורסא או את כיסא הנוח. זה יכול להיות מורכב מחומרים שונים. יש ערסל לגינה עשוי חבלים בצורת רשת, מבד שלם, עם או בלי מסגרת עץ, כמו גם יחיד או רב מושבי. ניתן למצוא ערסלים בכל הצורות והגדלים בחנויות רהיטים ובמרכזי גנים. אם אתה מיומן אתה יכול באותה מידה להכין ערסל בעצמך.

גן ערסל, פרחי צמח נעים ונעימים

ערסל לספר כריות חבל הגן

ערסל לחבטות הנדנדה בחבל הגן  ערסל לגינה באמצע החצר   צבעים חיים וססגוניים שולטים בפרווה של בעלי חיים רכים

ערסל לגינה צהוב ורוד כחול  ערסל לגן התינוק צעצוע קטיפה schaukenl