אבן טבעית בגינה-מודרנית-מינימליסטית-אגן-בטון

בשנת 2014 תכנן ARCHINOW את הבית בן שתי הקומות בסן מרינו. הנכס הבלעדי שייך לזוג בנקאים צעירים. בחיי היומיום המלחיצים שלהם, הם שאפו לשלווה ורגיעה מבלי לוותר על מותרות. המעצבים והאדריכלים יצרו פנים מודרני שבו חומרים חזקים ופרופורציות ישרות שולטים. באמצעות שימוש באבן טבעית בגינה ובפנים, מרחב המחיה מורחב כלפי חוץ והתוצאה היא בית מגורים אלגנטי ומרווח עם דגשים נהדרים..

אבן טבעית בגינה ובפנים – בית אקסקלוסיבי בסן מרינו

אבן טבעית בגינה -בריכה-מדשאה -בטון-חצץ

קונספט הבית בצורת L גורם לחצר פנימית שבה יכולים בעלי הבית ליהנות משעות הפנאי שלהם לצד הבריכה ללא הפרעה. הודות לחלונות מהרצפה עד התקרה, המתפקדים גם כדלתות מרפסת, ניתן להגיע אל האזור החיצוני מכל חדר בקומת הקרקע. יש גם מרפסת מקורה עם טרקלין ופינת אוכל. מעט בצד היא מרפסת שנייה וקטנה יותר השייכת לאחד מחדרי השינה ומציעה גולת הכותרת מיוחדת – בריכה עם דגי קוי..

אבן טבעית בגינה-תאורה חיצונית-בריכה-מדשאה

השימוש באבן טבעית בגינה ובפנים משמש כאלמנט מחבר, יצירתי ויחד עם זאת אדריכלי. זה יוצר מעבר חלק אל פנים הבית. הפנים נשלט על ידי פרופורציות ישרות, משטחים חזקים וחסר סלסולים. ריפוד מעץ בהיר, אבן, זכוכית ועור משובח בצבעי אדמה ניטרליים יוצרים תמונה כוללת הרמונית וגורמים לריהוט להיראות אלגנטי וטוב טעם.

אבן טבעית בגינה-דשא-בריכה-מרפסת תאורה

גולת הכותרת המיוחדת היא אזור הבריאות הפרטי. יש בריכה מקורה, חדר כושר, סאונה ומקלחות. החומרים המשמשים כאן הם גם אצילים ושיקיים – אבן טבעית, זכוכית, אריחי פסיפס ועץ. חדר אמבטיה מעוצב מאוד עם אריחים יוצאי דופן בכתום וקיר מבטא עם מוטיבים שובבים יוצר רושם.

אבן טבעית-גינה-אבן-גינה-בית-חניה מודרנית

עיצוב הגינה של בית היוקרה מותאם באופן מושלם לאורח החיים העמוס של בעל הבית. מעל לכל, גדלים שם צמחים חזקים, עמידים לבצורת והאזור שליד הבריכה מכוסה במדשאה. אך המרפסת הקטנה עם הבריכה מציעה נוף מיוחד והיא ממש מול עץ אלון ישן וגדול מאוד.

אבן טבעית-גינה-בטון-סלע גינה-מרפסת

בריכה טבעית-אבן-גינה-מסלעה-מהרצפה עד התקרה-בריכה

אבן טבעית-נוף לגינה-מרפסת אלון

אבן טבעית-גן-בית-רחוב-מודרני-אדריכלות

אבן טבעית-בתוך-מדרגות-עץ

אבן טבעית-בתוך-מסדרון-מחיצה-פנימה מדרגות

אבן טבעית-פנים-סלון-בז '-שולחן אוכל-אח

בריכה מקורה מאבן טבעית בלעדית

ספות אבן טבעית-מקורה-בריכה-בריכה-אזור-בריאות

אבן טבעית-מקורה-מקלחת-זכוכית-קיר-בריאות

אבן טבעית-פנים-חדר אמבטיה-פסיפס-אריחי-מקלחת

אבן טבעית-פנים-חדר אמבטיה-מקלחת-מינימליסטי

אבן טבעית-פנים-חדר אמבטיה-מינימליסטי-עץ-אפור

אימון חדר כושר מקורה באבן טבעית

* פרויקט של ARCHINOW