ריהוט מטבח חיצוני בריפוי חיפוי-לבנים-אבן טבעית-משטח נירוסטה

 אתה תוהה איך שלך הגדר את המטבח צריך כדי שזה יהיה נוח ומעשי? אספנו עבורכם רעיונות חדשניים ויצירתיים. הבעלים של הבית הזה בקמדן תמיד רצו לערוך ארוחות ערב גדולות. לכן הם עיצבו את המטבח שלהם כדי לאפשר זאת. מעצבת רוקפורט דבורה צ’טפילד לימדה זאת. היא עיצבה את התחושה של אכסדרה טוסקנית והשתמשה באבן רבה בבנייה. שולחן העץ הארוך גם עזר ליצור אווירה זו.

הקמת מטבח חוץ – רעיונות וטיפים לרווחתכם האמיתית בגינה

חיצוני-מטבח-ריהוט-בסגנון כפרי-עץ-אבן-נירוסטה-גריל

מדוע לאנשים טובים יש לעתים קרובות חוויות רעות עם אנשים רעים? הגדר את המטבח? זוהי שאלה שנשאלת לעתים קרובות כיוון שרבים מאיתנו כנראה חוו רע עם כמה עיצובים לא הולמים. לפעמים קורה שאתה עומד במטבח ולא יודע איפה לשים מרית או דברים אחרים. ראינו מספיק מטבחים מעוצבים בצורה גרועה. לעתים קרובות אנו יכולים לזהות את המטבח המתוכנן גרוע, אך לא יכולנו לעשות דבר בעצמנו כדי לרהט טוב יותר את המטבח. אבל יש אנשים שיכולים לעשות זאת. הנה מה שלמדנו מרוס פאוק, למשל – הוא נשיא חברת גורמה בחוץ בקלמזו ומעצב גרילים וגאדג’טים למטבח אחרים. אריק גרופט הוא ראש חברת גינון ומארק סקוט הוא נשיא אחר. שיתפת אותנו בחוויה שלהם.

ראשית, תמיד לתכנן. כל שלושת המומחים מסכימים כי עיצוב מטבח חשוב מאוד שתתכנן הכל בקפידה מראש. כך תוכל להימנע מהרבה החלטות גרועות.

שנית, בדוק עם מספר מומחים. אסוף יותר מחוות דעת אחת על עיצוב המטבח שלך. מצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם והתייעצו איתם. הם יתנו לך רעיונות נהדרים.

הקמת מטבח חיצוני – 3 מומחים יעזרו לך

מטבח חיצוני הוקם מברביקיו מובנה מנירוסטה מאבן טבעית

שלישית, וודא שאנשים שעוזרים לך בעיצוב המטבח שלך באמת יודעים על כך. זה נורא להקיף את עצמך באנשים הלא נכונים שאינם יודעים מה מודרני ובתוכו. על פי ניסיונו של פאולק, מעצב אמר לו שהלקוח לא רוצה מקרר למטבח שלו בחוץ כי לא התחשק לו לחלוף את המקרר בפנים בחורף. לדברי פאולק, הדבר היחיד שצריך לעשות בחורף יהיה לכבות את המקרר. אז למעצב הזה לא היה מושג לגבי טכנולוגיה.

רביעית, היזהר באילו חומרים נבנה הבית שלך והשתמש באותם חומרים למטבח שלך. זה יהיה מתאים וגם זול יותר עבורך. חלק מהחומרים זולים והאדונים אוהבים לעבוד איתם, אבל אם הם נמצאים רק במקום אחד בבית – אז זה לא מתאים להשתמש בהם..

חמישית: היזהר במידות! ה הגדר את המטבח יכול להיות מסוכן מאוד אם אתה עושה זאת בצורה לא מדויקת. אם היה לך בית גדול ומטבח קטן, זה היה נראה גרוטסקי וכמו פיל בחנות זכוכית, על פי פאלק. גם ההיפך יכול להוות בעיה. אל תעשה את הדלפק כל כך גדול. לדלפק ארוך אותו נפח כמו פולקסווגן. אם המעבר מהדלפק לחדרים האחרים לא הלך טוב, כל הסיפור ייראה כמו לוויתן ששוכב מת על החוף.

הקמת המטבח – יש להקפיד על כמה כללים פשוטים

חוץ-מטבח-ריהוט-גרניט-משטח עבודה-אוכל-אחסון-שטח

השישית, התמקד בזרימה. מה בדיוק זה אמור היה אומר? המשמעות היא שעליך להיזהר מאוד היכן אתה מציב את הרהיטים. האם זה מעשי מספיק? שֶׁלָה הגדר את המטבח, אבל בצדק זה עלול להפוך לסיוט אם לא תעשה את זה טוב ואז תתחרט על זה. למשל, חשוב מאוד מי הולך לבשל, ​​מה הצרכים שלהם והאם המטבח יהיה נוח מספיק.

חוץ-מטבח-ריהוט-אבנים טבעיות-אי-קדמי-עץ שרפרף-פינת אוכל

שביעית, צור מספיק אור. קשה לבשל כשאין מספיק אור. לאחר מכן לא תוכל לראות את האוכל ולעשות טעויות. וודא שיהיה אור רגיל ושאולי תוכל לעמעם את האור מאוחר יותר.

שמינית: כמה זה בעצם יותר מדי? עדיף לא לקנות ציוד מיותר. אבל זו אחת השאלות הקשות ביותר. יש אנשים שמשקיעים יותר מדי בכדי לקנות דברים שונים שהם לעולם לא צריכים. אבל למומחים אחרים יש דעות שונות בנושא. לדוגמה, אישה ביקשה ממעצב לספק למטבח שלה ציוד בעלות של 80 אלף דולר. היא כמעט ולא מבשלת את עצמה, אבל כשהיא עושה זאת, היא מאחלת ששום דבר לא יחסר.

הקמת המטבח החיצוני – עיצוב מטבחים באזור החיצוני

חוץ-מטבח-ריהוט-אוכל-מקום-אוכל-שולחן-ספסל-עץ-שחור

תשיעי: הכל עניין של כיף הבישול. תחשוב מה אתה באמת צריך וקבל את זה. לְתַכְנֵן! אתה בהחלט לא רוצה לטגן סטייקים על התחממות יתר, לעשן צלעות במשך שעות על גבי שעות, או לאפות פיצה בכיריים חלשות מדי. לכן, חשוב היטב איזה סוג ציוד אתה עומד לקנות.

העשירית: הכל צריך להתאים. בימים אלה לא מדובר בבישול בלבד. אתה יכול לבשל, ​​לצפות בטלוויזיה ולעשות פעילויות אחרות בו זמנית – הכל תלוי רק בך וברעיונות שלך! בדוק את הטיפים האלה עבור הגדר את המטבח!

מטבח ערוך שולחן עץ ארוך ספסלים גדולים

קיר אבן חומר נוחות נוחות רעיונות מעצבים

מטבח שהוקם כיור מעץ אבן בחוץ

מטבח הוקם אזור חיצוני לגינה מאובזר במלואו

חומר אבן אדמה טכנולוגיה מודרנית גריל מזון

הגדר ריהוט נוח מודרני בסגנון מטבח מרווח

בישול בחוץ אפשרות לאכול טבעיות מאבן עץ   אזור עיצוב אח טרקלין נוף לכורסא הרפיה

צבע טרי כתום כחול מקבלים את כל הדרוש

ריהוט מטבח חצר ריהוט מודרני עבודות מעצבים