רהיטים מעניינים בעיצוב עיצוב חסכוני בחלל

אם יש לכם רק שטח בחוץ מוגבל ועדיין כמהים למנגלים ולפעילויות קיץ אחרות, אל תתייאשו. כי זה שחסר לך מקום לא אומר שאתה לא יכול להפיק את המקסימום ולחולל פלאים. יש רעיונות קישוט לגינות קטנות, מה שלא יציף אתכם, אך עדיין ירענן את הגינה הקטנה, המרפסת או החצר האחורית שלכם בצורה מסוגננת.

להלן כמה מעניינים רעיונות קישוט לגינות קטנות

רעיונות קישוט לגינה קטנה עם נוף לים

1. שולחנות צד קטנים

שולחנות צד קטנים הם הגודל המושלם עבור גינות קטנות או מרפסות. אם יש לך אורחים, אתה צריך מקום שבו הם יכולים לשים את המשקאות שלהם והשולחנות הידידותיים האלה ממש טובים בשביל זה. לאווירה ידידותית יותר, אתה יכול לבחור אותה בצבע בהיר.

2. ריבוי משימות

השתמש בכיסאות לישיבה נוספת. הם משמשים גם כמשענת רגליים או שולחן צדדי. עדיף לחפש כאלה שהם עמידים למים ועמידים בפני UV. ניתן לבחור את השרפרפים בצבעים בהירים שונים למצב רוח טוב יותר.

3. גינה על הקיר

אם יש לך רק חצר אחורית קטנה, כנראה שלא יהיה לך מספיק מקום להרבה צמחים ועציצים. אבל רק בגלל שאין לך גינה לא אומר שאתה צריך להסתדר בלי צמחים לגמרי. גדול רעיונות קישוט לגינות קטנות לאוהבי הגן, ישנם כיסי קיר פרקטיים ומעניינים, המכונים גם כיסי צמחים. שתלו בו פרחים לבחירתכם, התבלינים הם הטובים ביותר. החומר החדיר לאוויר מציע זרימת אוויר טבעית בכדור הארץ. לכל כיס יש גם תא בחלק התחתון, שאליו המים יכולים להתנקז.

רעיונות קישוט לגינות קטנות חוסכים מקום רב

רעיונות קישוט לשטיחי גינה קטנים מעניינים

4. אמנות לקיר  

אין לך מספיק מקום להרשים את האורחים שלך עם פסלים וקישוטים אחרים? ואז יש כאלה רעיונות קישוט לגינות קטנות גרסה מצוינת: פשוט השתמשו בקיר חופשי. צרף אליו עזרת טיפוס יפה ומקושטת, כולל עציץ מוארך ושתול בו צמח טיפוס לבחירתך. ישנם מינים רבים ושונים, בין שנתיים ועד רב שנתיים ופורחים ולא פורחים. ורדים מטפסים נראים יפים במיוחד.

5. ארוחת ערב ל -2

אם שטחכם מוגבל, ערכות שולחן אוכל לגינה גדולות הן לא תמיד בחירה טובה. אבל ישנן גרסאות קטנות יותר לשני אנשים, למשל בסגנון הפטיו. הם נראים נחמדים, פרקטיים ומושלמים לאזורי חוץ ומרפסות קטנות יותר.

6. מושב פרקטי

עם חצר אחורית קטנה, לרוב קשה למצוא דרך לאחסן כלי גינה ופריטים אחרים בצורה כזו שאפשר עדיין להגיע אליהם בקלות בעת הצורך. ישנם ספסלים וכיסאות המשמשים גם כשידת אחסון. אז אתה מקבל שני פתרונות מעשיים באחד. אתה יכול לשמור על הגינה שלך מסודרת מבלי לאבד מקום ישיבה יקר.

רעיונות קישוט לספסל גינה קטן שולחן עגול קטן  סידור גינה נחמד שקט קטן ושקט

רעיונות קישוט אווירה רעננה נפלאה פרחים רבים צבעוניים  ירוק צהוב לבן כחול סגול יש השפעה מרגיעה

מקום קטן באמצע שני כסאות ליהנות בנוחות מהשקט והשלווה

רעיונות קישוט לגנים קטנים חוסכים מקום בחלל

רעיונות קישוט לקסם תאורה לילה קטן בגינה