בית מערכות מדפים

אם אתה רוצה להירגע עם ספר ביד אחרי יום ארוך בעבודה, אתה צריך פינת קריאה שקטה ונעימה עם גישה מהירה לספרים האהובים עליך. יש לנו כמה עבורך עיצובים של מדפי ספרים נמצא שיביא הפרדה וסדר מעשי.

עיצובים של כונניות – קומפקטיות וקטנות

אופוס-מדף ספרים-צורה מודרנית

אם אין לך הרבה מקום פנוי בבית, עליך להסתמך על קטנים עיצובים של מדפי ספרים מוֹקֵד. אין זה אומר באופן אוטומטי שפחות ספרים משתלבים – המדפים המודרניים מציעים גרסאות חדשניות כך שניתן לארגן כמה שיותר ספרים. אם תבחר בגרסה קומפקטית זו, בחר דגם עם הפרדה ברורה ותחומים שונים – וסדר את הספרים לפי סגנון – כך שתמצא אותם קלים יותר.

עיצוב מדף ספרים – מערכות מדפים גדולים לקיר

מדף ספרים נעים-קריאה-פינה-חלון

מערכות מדפי הקירות הגדולות מתאימות לחדרים קטנים וגדולים יותר. לבחירת הצבעים תפקיד מרכזי – צבעים בהירים פותחים את החדר באופן אופטי. בפנים פשוטות, אתה יכול לשים ספרים באותו גובה בחזית ולהסתיר את האחרים בשורה השנייה. עיצובים של מדפי ספרים מציעים אפשרויות רבות לבחירת הדגם המושלם.

עיצובים של מדפי ספרים – ערכות ועיצובים של צבעים

מדף ספרים מודרני-ורוד

עבור חדרים קטנים יותר ניתן להעלות על הדעת מערכת מדפים בצבע לבן או ניטרלי. כדי שהחדר ייראה גדול יותר, אתה יכול לקנות את אותו הכריכה לכל הספרים. מבטאים, לעומת זאת, נקבעים על ידי אלמנטים צבעוניים ומתאימים במיוחד לחדרי מגורים כפריים. קטנים יותר עיצובים של מדפי ספרים  יכול להגדיר מבטאים מעניינים ויכול להיות בעל צורות צבעוניות ויצירתיות יותר.

עיצוב מדפי ספרים עשה זאת בעצמך

בנה מדף ספרים מודרני משלך

אם אתה רוצה עיצוב בית ייחודי, אתה יכול לארגן כונניות ממדרגות או ממגירות עץ ישנות. אלה עיצובים של מדפי ספרים להיראות טוב במיוחד ליד קיר לבנים ועיצוב פנים מודרני – ספת עור וטלוויזיית LCD מנוגדות למראה הכפרי.

לא משנה מה אתה בוחר, מדף הספרים צריך להיות יציב וסולידי ככל האפשר – הספרים שוקלים הרבה ובמיוחד עם מערכות מדף, תמיד קיים הסיכון שהם לא יכולים לעמוד במשקל.

מדף ספרים עגול

פינת מדף ספרים עגולה

מדף ספרים בדירת עליית הגג

סלון מודרני-סלון-עליית גג

סלון מינימליסטיחדר שינה סגול עם כוננית

כוננית חדר שינה סגולה

ספה בפינת כחול קריאה

פינת קריאה-כחול-ספה-מדף ספרים

מדפי ספרים כמסגרות לתמונות

סלון פינת קריאה נעים

דירת עליית גג עם מדף ספרים

לופט-כוננית-קיר-סלון

מדף ספרים מעניין

קלסר מדפים ספרים ארה

מדף ספרים בחדר הילדים

משתלת מדפים

עיצוב מודרני יוצא דופן

כוננית בצורת יוצא דופן