סלון יוקרתי עם ספות

ריהוט יצירתי ו רעיונות לקישוט אמנותי הם לב העיצוב של סוהר. האווירה המוזרה שהפנים שלהם יוצרים מקסימה ומזמינה. האיכות הגבוהה של הרהיטים המרתקים תרמה לפופולריות הגוברת של חברת הרהיטים.

רעיונות קישוט אמנותיים וריהוט מההיסטוריה והמשימה של סוהר

רהיטי חדר שינה קלאסיים

סוהר היא יצרנית רהיטים עם ניסיון רב שנים שזכתה למקום בין חברות הרהיטים המובילות. המעצבים תמיד מחפשים השראה חדשה ליצירת ריהוט מעודן ואלגנטי רעיונות לקישוט אמנותי להציג ללקוחות שלהם. בדרך זו נוצרים חללי פנים מקוריים מעניינים, בהם הריהוט עצמו הופך לקישוט. מאז הקמת החברה, Soher עיצבה גם ריהוט פנים ללקוחות פרטיים. ההיסטוריה של יצרן הרהיטים נכתבה על ידי האמנים שעזרו באופן פעיל בעיצובים. זו גם הסיבה לפופולריות הגוברת של עיצובים סוהר בתקופה האחרונה. צריך רק להסתכל על כמה עיצובי פנים כדי להיות מוקסם ממוצרי החברה.

רעיונות קישוט אומנותיים – הרהיטים כקישוט בחדר

חדר יוקרה עיצוב יוקרתי

רעיונות אטרקטיביים אלה לעיצוב רהיטים ו רעיונות לקישוט אמנותי בוודאי יעורר גם אותך השראה. קטלוג החברה כולל שני תחומים של עיצוב פנים מודרני – קלאסי ומסורתי. זה תלוי בהעדפות הלקוח על איזה סגנון הם ילכו.

רעיונות מודרניים לעיצוב רהיטים מבית Soher משלבים רטרו ומינימליזם

שולחן-כסף-פרטים-כסאות-מוטיבים עגולים

רעיונות הרהיטים המודרניים של סוהר מוקדשים לטכנולוגיות וחידושים חדשים. אפילו חללי הפנים המינימליסטיים וההייטק הם רטרו ומקוריים רעיונות לקישוט אמנותי מְשׁוּלָב. כיסאות עץ, כורסאות, שולחנות ומיטות מכוסים קטיפה או משי. ערכת הצבעים מלאה בעיקר בניגודים – בהיר -כהה, משתמשים בחומרים כגון הובנה, פרטי זהב וכסף והרבה זכוכית..

רעיונות יצירתיים קלאסיים מסוהר

פגסיוס-סוהר-שולחן קפה-ברונזה בעבודת יד

העיצובים של סוהר מותירים רושם – ערכות ספות מסורתיות ושולחנות אוכל נראות מעודנות ואלגנטיות יותר בשילוב עם מנורות רצפה, נברשות ושטיחים יוקרתיים. ה רעיונות לקישוט אמנותי מורכבים מאלמנטים האופייניים לסגנון הוויקטוריאני – סלון או חדר אוכל קלאסי. בעלי המלון והמסעדות יכולים לבדוק שעונים, מנורות ופסלים מעניינים. המוטו של החברה הוא שאסור להשאיר אף פינה בחדר אצילי ריק ללא קישוט מתאים. ברגע שאתה נכנס לעולם הקישוט היפה על ידי סוהר אם אתה מעריץ, בוודאי תרגיש כאדם מלכותי מוקף בפסלים ורהיטים מעודנים.

אביגיל

מנורת רצפה עם מוטיבים דקורטיביים מעניינים לפינת הקריאה

מנורת רצפה-פינת קריאה בצורת כינור

אגרטל אלגנטי עשוי אלבסט עם ברווזי נוי מזהב לסלון

קישוט-סלון-לבן-אלבסטר-זהב-קישוטים

עיצוב חדר שינה קלאסי של סוהר

מסגרת-מיטה-קלאסית-חדר שינה-מוזהבת-מיטה

כסאות עור בחדר האוכל

עור-אוכל-כסאות-סוהר