עיצוב אלגנטי ים תיכוני

האדריכל סטפנו דוראטה יוצר עיצובים יוצאי דופן ופשוט בעלי חזון המתאפיינים בעיטורים יצירתיים, ריהוט אלגנטי ועיצוב צבעים פשוט. אלגנטיות נצחית איטלקית מגדירה בצורה הטובה ביותר את עבודתה של דוראטה.

סטפנו דוראטה – חללי פנים מסוגננים

סטפנו-דוראטה-בז '-חדר שינה

עיצוב הפנים צריך להראות אינדיבידואליות, דמיון וגמישות. סטפנו דוראטה הוא אמן באמנות זו. העיצובים הפנימיים שלו הוכיחו שהם אינטואיטיביים, פונקציונליים, מסוגננים ונוחים. סימן ההיכר של יצירות דוראטה הוא השילוב המעודן והאלגנטי בין ריהוט מודרני ליצירות אמנות מעניינות. הוא יצר את חללי הפנים שלו תוך תשומת לב רבה לפרטים.

עיטור מעניין בעיצוב הפנים של סטפנו דוראטה

פנים בית מדרגות כורסה מעור

כל פרויקט מאת סטפנו דוראטה הוא תערובת נפלאה של מסורת, תרבות ופונקציונליות מודרנית. התושבים מרגישים שהם במסע, מוקפים ביצירות אמנות, יופי ושלווה. אתה מרגיש שאתה במציאות אחרת, המתאפיינת במרקמים עדינים ובחומרים איכותיים. הצבע הבז ‘מגדיר כל אזור ומבטאים אלגנטיים נקבעים לפעמים כתאורה, לפעמים כווילונות, לפעמים כעציצים מעניינים..

חללי הפנים של סטפנו דוראטה פותחים עולם חדש ואמיץ

חדר קטן-מעניין-פנים

כל פנים הוא עולם משלו. זהו מרחב שבו אתה רוצה לחזור, בית שכולם היו קוראים לו ‘בית’, אווירה אקזוטית שבה אפשר לבדר חברים, אווירה מסוגננת שבה עמיתים יכולים לשבת ולעבוד על פרויקטים משותפים. מה מיוחד בעבודה של סטפנו דוראטה טמון בפריסת החדר. העיצובים החדשניים שלו לחדרים קטנים יותר מרשימים מאוד ומציעים שילובי צבעים מרגשים. כל העיטורים מתאימים לנושא המרכזי והם עדיין מקוריים.

ספה קטנה ונעימה בסלון

סלון נעים-קטן-ספה

סגנון ים תיכוני-מדרגות קישוט-פנס

פנס קישוט מדרגות בסגנון ים תיכוני

עיצוב ספה מפוארת ותמונה סגולה אלגנטית בסלון

עיצוב ספות פלשה

קישוט מעניין לסלון – מנורות רצפה

קישוט stefano dorata

חדר אוכל במגוון צבעים פשוט וכיסאות עור

חדר האוכל סטפנו דוראטה