עוצב על ידי פני גנטרה

עיצוב כיסא מודרני

למעצבת ההודית הצעירה פני גנטרה יש מודרני ייחודי עיצוב כיסא תכנן והניח אותו על הבית&מופע אובג’ט הוצג בפריז בשנת 2012. הרהיט נקרא ‘הקפצה’. הרעיון לעיצוב המינימליסטי עלה כתוצאה ממחקר ארוך על תכונות הסיליקון, במיוחד גמישותו והאופן בו הוא מסתגל למבנה הגוף. לכסא מושב עשוי מחוטי סיליקון, המעניקים לעיצוב מראה חדשני. המבנה העיקרי עשוי מחומר קל ועמיד מאוד, מה שהופך את הרהיט להסתגל מאוד.

עיצוב כיסא מודרני – נוח וחדשני

עיצוב חדשני-יצירתי-ריהוט

עם משקל כולל של 8.2 ק”ג בלבד, עיצוב הכסא הזה עדיין מציע יציבות ונוחות. מידות הכסא תואמות את הגוף. קוטר המושב העגול והשיפוע נבדקו ארגונומית במיוחד. מודרני זה עיצוב כיסא מציע חוויה – אתה יכול לנסות את הגמישות שלה. ניתן להשתמש בו מדי יום ומעניק לכל חדר מראה מודרני. כאשר אתה יושב, מושב הכסא מסתגל למבנה הגוף ומאפשר הרפיה מלאה של הגוף. אבל ברגע שאתה קם, הכיסא נראה יותר כמו יצירת אמנות מאשר רהיט. העיצוב היצירתי שלו מתאים גם לשימוש ציבורי.

עיצוב כיסא חדשני – “הקפצה”

כסא לבן-ארגונומי

מושב סיליקון כיסא שחור

ערכת הצבעים של Bounce מספקת אפשרויות רבות לבחירה. המודרנית עיצוב כיסא זמין בשילובי צבעים שונים. המבנה זמין בשחור, לבן או שקוף. מושב הסיליקון מוצע בהתאם לצבע הבנייה. הגרסאות הבאות אפשריות – בנייה שחורה עם מושב שחור או כחול, בנייה לבנה עם מושב אדום או שקוף ובנייה שקופה עם מושב ורוד או ירוק..

מאת ק.ה כריסטובה

כסא ארגונומי לבן

סלון לבן-מודרני-כיסא

כסא מודרני עם מושב סיליקון

כיסא אקסקלוסיבי-מודרני-לבן