סטודיו יוקרתי-עור-רהיטים-רוסית-deign-studio

חברות הריהוט האיטלקיות הן ללא ספק המובילות בענף. בכל מקרה, חללי הפנים היפים כבר אינם נוצרים אך ורק על ידי יועצים ומעצבי פנים איטלקיים. ההעדפה הרוסית הידועה לחללי פנים מפוארים, יוקרה ונעימות ממלאת תפקיד גדול בעיצוב האלמנטים המעולים הללו. אומרים ששילוב של שניהם – עיצובים של רהיטים איטלקיים ו עיצוב רוסי  היא הבחירה הטובה ביותר, אקזוטית וייחודית בדומה לילד דו-גזעי המשלב את מיטב הוריהם.

GLT – מושגי פנים רוסיים תורמים למצוינות הפנים האיטלקי

רוסית-עיצוב-איטלקי-ריהוט-חדר אוכל

סטודיו GLT הוא סטודיו לעיצוב רוסי בו יועצים מנוסים ומעצבים ייחודיים מושגי פנים רוסיים וליצור חללי פנים זוהרים. בעזרת עמיתיהם האיטלקים – יצרני הרהיטים, GLT הפך במהרה לסמל של סגנון ואלגנטיות רוסית.

מושגי פנים רוסיים – אוספים ורעיונות מיוחדים לחיים יוקרתיים

סלון שולחן זכוכית נברשת קריסטל

GLT מממשת את חלומות לקוחותיה ונותנת את ההזדמנות הייחודית להציג עיצוב פנים מפואר על פי רעיונות משלך בבית. תיצור אי מלא יוקרה וסגנון מכל בית ודירה. בדים אצילים ושילובי סגנון, קישוטים ורהיטים לא יאומנים מוצגים בצורה כזו שאף אחד לא יכול להתאכזב. אתה יכול גם להציע רעיון משלך והסטודיו יהפוך אותו למציאות. ה עיצוב רוסי מראה העדפה ברורה לעיצוב איטלקי ואיכות גבוהה.

מושגי פנים רוסיים לכל חדר

יוקרה-חדר שינה-איטלקי-ריהוט-מעצב רוסי

האולפן הרוסי מבוסס בבירה – מוסקווה. הם מייחסים חשיבות רבה לרצונות הלקוח ויש להם מגוון עיצובים להציע שהם ישמחו לעצב מחדש בהתאם לדרישות הלקוח. עיצובים ייחודיים של חדרי שינה בסגנון ויקטוריאני, קולוניאלי או גותי ממתינים לכל חובבי המסורת. חדרי האוכל הינם שילוב אקלקטי של קישוטים עתיקים וריהוט אותנטי מלכותי. המטבחים רב תכליתיים ומשלבים את הצורה הקומפקטית המודרנית ואת הקישוטים המסורתיים בעיצוב בלתי נשכח. עיצוב רוסי מקסימים ומבריקים.

ריהוט איטלקי מקסים וסגנון רוסי בפנים בלתי נשכחות

מטבח בשחור לבן עיצוב רוסי

בנוסף לריהוט האיטלקי היפה והאיכותי, ישנם כמה תכונות ייחודיות שהופכות את עיצוב רוסי להרשים כל כך. בחירת החומרים היא אחד מהם – שום דבר לא נחסך כדי לגרום לך להרגיש טוב – קטיפה, סאטן, עור או סיבוריום, במבוק, אלון, הובנה, הכל רק מהטוב ביותר. אבן, נירוסטה וזכוכית מעניקים לעיצוב מראה מודרני.

הרהיטים מ GLT בדרך כלל מסיביות מרשימות, בעלות מעט רטרו ומשולבות עם אגרטלים אלגנטיים, קרמיקה, שטיחים מפוארים ונברשות.

אביגיל

פנים ארון מודרני אפור

אפור-מודרני-ארון-פנים

עיצובים מטבחים אצילים

דלת עץ בעיצוב מטבח אצילי