כורסה מרופדת עם פינת ישיבה

אנו מציגים בפניכם רעיונות עיצוב עבור מסיבי רהיטי עץ מצרפת. קווים דקים, קישוטים יפים וטכניקות ייצור חדשות ומפתיעות מגדירים את העיצובים המצטיינים הללו, המציגים רעיונות פנים והשפעות שונות מכל רחבי העולם. ריהוט עץ הוא תמיד אופנתי. חומר העץ אינו דומה לשני, כך שלא קל להציג דגמים מעניינים וחדשניים, אך גריינג ‘הצליח להביא לשוק אוספים מרתקים.

ריהוט עץ מלא לסלון

כחול-מבטא-סלון-מקושט-שטיח

החברה נוסדה לפני יותר ממאה שנים וידועה בבדים עדינים, שילובי צבעים מעניינים וייצור איכותי. מאז 1904, בייסס גריינג ‘את ייצורו במונט דו ליונה, צרפת. ריהוט עץ מלא דורשים הרבה זמן וניתן לייצר אותם רק לאחר אימון ארוך. עובדי החברה המקצועיים יוצרים עיצובים כה יפים שהם מרתקים אנשים מכל רחבי העולם. לגראנג ‘יש תקנות ייצור משלה, שהן סוד של חברה ועל פיהן אתה תמיד יכול לזהות את הרהיטים שלך. הפנים המושלם נראה אחיד והריהוט צריך להשלים זה את זה כך שבסופו של דבר תהיה הרמוניה בחדר. הקישוט צריך להיות עקבי עם שאר הרהיטים. לכן גריינג ‘יצר פנים מסוגנן ויפה בכל חדר וחדר.

ריהוט עץ מלא לחדר השינה

מחזיקי נרות מרהיטי עץ

שום דבר לא יכול ליצור אווירה ביתית ונעימה כמו ריהוט עץ מסיבי. לאחר כל שלב ייצור – בנייה וייצור – הפכו הרהיטים צעד אחר צעד ליצירת אמנות. ייצור רהיטי עץ בדרך כלל לוקח יותר זמן מאשר ריהוט אחר, אבל כדאי לחכות – כי העיצובים האלגנטיים הנצחיים שיוצאים אחר כך יכולים להיות איתך לכל החיים. הבדים שאיתם מרופדים הרהיטים נבחרו בקפידה כך שהם יהיו בהרמוניה עם הפנים ויוצרים מבטאים יפים. השילוב בין המסורתי והמודרני פשוט מצוין, והוא סימן ההיכר של יצרן הרהיטים גריינג ‘.

שטיח סגול ושולחן עץ מאסיבי בחדר האוכל

סגול-אוכל-עגול-שולחן עץ

מטבח קלאסי עם מבטאים כתומים

ארונות עץ למטבח אריחים

רעיון לחיסכון במקום – קאבינט

ארון ריהוט משרדי בית

חדר שינה כפרי עם ריהוט עץ כתום

כפרי-חדר שינה-ריהוט עץ-כתום

קיר אבן טבעית וריהוט עץ בחדר האוכל

קיר אבן-חדר אוכל-שולחן עץ-כסאות אוכל