רהיטי קוטור-רהיטי מעצבים-ריהוט מושבים-ספה-כחול-כחול-פסים

רהיטי קוטור בדירה שלה? איך זה יכול לקרות? בוא נחשוב. לפעמים דברים מוזרים קורים מסיבה מסוימת. מה יכולה להיות הסיבה לכך? אולי עבד ב מעצב מפורסם עם מותג רהיטים מפורסם? כן זה כן. המעצב הצרפתי המפורסם ז’אן – פול גוטייה עבדו יחד עם בית עיצוב הרהיטים רוש בובואה, לייצר את הרהיט המפואר הזה. מטרתם האמיתית היא להוכיח שאופנה ותפקוד יכולים לעבוד יחד בצורה טובה באמת. אל תצפה למשהו פחות מאחד אוסף רהיטים מדהים במיוחד.

ריהוט קוטור – ספה מודולרית מאה ג’וג בתוך סגנון היפי שיק

רהיטי קוטור-מעצב-ריהוט-מושב-ריהוט-ספה-בסגנון בלעדי-טורקיז

הכל עניין של זוהר וסגנון ואין צורך להוכיח זאת. זוהי סקירה ראויה של כל עבודותיהם. בינתיים, יש כמה פריטים גדולים לגלות לבית או למשרד שלך. אוסף הרהיטים המתקדם כולל א מיטה Paravent, בעל ראש מיטה מרופד ומוטיב קליגרפיה מסוגנן עשוי כסף וכרום. פנינה נוספת היא הגדולה ספה מודולרית מאה ג’וג מאת האנס הופפר, im סגנון היפי שיק מ ז’אן – פול גוטייה מְרוּפָד. הוא מושלם לחלל המגורים העירוני המודרני, ללא קשר לפרופורציות. אתה יכול לשים את זה איך שאתה רוצה, לא משנה כמה גדול החדר שלך.

ריהוט קוטור עם ריפוד אקסקלוסיבי נפלא

ריהוט קוטור-מעצב-ריהוט-ריהוט-מושב-ספה-ריפוד-צבע-דפוס-פרחים

המעצב ורושה בובואה השתמש בחומרים חושניים, צבעים חמקמקים, יצירות איקוניות ודפוסי פולקלור פופ, מרקמים שופעים, כל זה רהיטי קוטור להפוך אותו למרהיב כל כך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לסמוך על מותג מעצבים ורהיטים מפורסם בעולם. זה לא נראה כל כך קשה.

ריהוט קוטור – מודולי ישיבה עם אופי

רהיטי קוטור-ריהוט מעצב-מושב-ריהוט-ספה-כתום-שחור

ריהוט קוטור – מיטת מסך מאת רוש בובואה

ריהוט קוטור של רוש בובואה - מיטה

ריהוט קוטור מרהיב מאת רוש בובואה

רהיטי קוטור מאת רוש בובואה - ספה

מקומות ישיבה בקוטור בעיצוב אקסקלוסיבי 

רהיטי קוטור של רוש בובואה

מקומות ישיבה בקוטור בסגנון אקלקטי

ספת קוטור מאת רוש בובואה