סלון מודרני בסגנון סקנדינבי

אם אתם אוהבים חללי פנים מעשיים ונוחים, המביאים בו זמנית צבעים רבים ויברציות טובות לחדר, זהו זה עיצוב סקנדינבי רק בשבילך. כיצד תוכל לבחור בצורה הטובה ביותר ריהוט סקנדינבי ואילו כללים בסיסיים מגדירים את הפנים כסקנדינבי?

עיצוב סקנדינבי – עיצוב פנים

דירה קטנה-ריהוט סקנדינבי

אם אתה מוכן ל עיצוב סקנדינבי אז עליך לנקוט משנה זהירות בכמה עקרונות בסיסיים פשוטים. המטרה העיקרית של הפנים היא להפוך את החדרים למרווחים ובהירים ככל האפשר. דגש רב מושם על חלונות גדולים ותאורה טובה. כדי שהדירה תיראה בהירה יותר, צבע את הקירות בלבן. הריהוט הסקנדינבי עצמו לא אמור להעמיס על החדר, להפך – לדבוק בכלל הזהב – פחות הוא יותר. העדיפו ריהוט עץ או ספות וכורסאות מרופדות לסלון ומשטחים מבריקים למטבח. מספיק אור, צבעים בהירים של הקירות יכולים לעמוד בניגוד לריצוף כהה. אפשרות טובה נוספת היא שטיח בצבע כהה או פסים בשחור ולבן.

העיצוב הסקנדינבי – ערכות צבעים ומבטאים

חדר שינה עם ריהוט בעיצוב סקנדינבי

המאפיין העיקרי של ריהוט סקנדינבי הוא ערכת הצבעים הניטרלית שלו – בז ‘רך טבעי, גווני פסטל לבנים או אלגנטיים עבור הרהיטים הגדולים יותר משולבים עם כריות נוי, אגרטלים, כיסויי מיטה ווילונות עם דוגמאות פרחוניות. פופולרי במיוחד בשביל זה עיצוב סקנדינבי הוא השילוב בין רהיטים בצבעים פשוטים, פסים מסומנים על הרצפה / שטיח / ודוגמאות פרחים. במטבח, אפילו המנות משמשות כשינוי וצבע מוזר.

Living Scandinavian – ייעוץ פנים מעשי

טיפים לריהוט סקנדינבי-סלון

במרכז ה עיצוב סקנדינבי עומד על הנוחות ועיצוב הפנים המעשי. מערכת מדפים יכולה לחסוך הרבה מקום במשרד ולעזור לשמור על סדר מסודר. הכלל חל בכל מקום – כמה שפחות קישוט. הגבל את הקישוט לפרחים, פירות במטבח והרבה תמונות וספרים על הקירות ומנורות רצפה מעניינות בסלון. כיסוי המיטה בחדר השינה צריך להיות מעוטר בדוגמאות פרחוניות. עדיף להסתדר ללא ספות פינתיות גדולות בצבעים עזים – במיוחד אם יש לכם חדרים קטנים יותר. הכנס הרבה אור לחדר וודא שהכל מואר היטב גם בערב.

לחיות את סקנדינביה קל להשיג, אבל כיף גדול ויוצר אווירה אלגנטית, רומנטית ואמנותית.

משתלת רהיטים סקנדינבית

חדר ילדים סקנדינבי-דני-רהיטים

עיצוב מטבחים סקנדינבי

עיצוב מטבחים סקנדינבי

שטיח פס מוטיב כחול בסלון סקנדינבי

שטיח פסים מוטיב כחול בסלון סקנדינבי

עיצוב אוכל-חדר סקנדינבי

חדר אוכל בעיצוב סקנדינבי-דני

ספה ושרפרף מעור לבן בעיטור ורוד פסטל

שרפרף-כסא עור סקנדינבי-דני

עיצוב משרד משרדי סקנדינבי קיר צהוב

מודרני-צהוב-קיר-סקנדינבי-עיצוב-משרד

ריהוט משרדי פרקטי סקנדינבי

עיצוב סקנדינבי-פרקטי-ריהוט משרדי

ריהוט סקנדינבי בבית הנופש

קוטג 'רהיטים סקנדינבי

מנורת רצפה מעניינת

ריהוט-מנורה-סקנדינבית מעניינת

כסאות סקנדינביים בעיצוב אלגנטי

כסאות סקנדינביים

כורסה סקנדינבית עם ריפוד צבעוני

ריפוד בצבע כורסה סקנדינבית