סטודיו Markunpoika - סאונת תא עץ - לוח רצפת עץ מעוצב אנכית

הסאונה ידועה כחלק חשוב מאורח החיים והזהות הפינית. אולי אף מילה פינית אחרת לא כל כך מפורסמת בעולם. לחדר הטיפוסי העשוי עץ יש השפעה מועילה על גוף האדם ונשמתו. Design Studio Markunpoika כולל את האקסקלוסיבי הזה לאפקט הרפיה מיטבי סאונה של תא עץ מעוצב במראה ייחודי ועיצוב פנים.

סאונת בקתת עץ – אמצעי להקשות הגוף

תא סאונה פינית עץ עץ מקלחת מודרנית

בדרך כלל הפינים הולכים לסאונה יחד עם משפחותיהם. חדר העץ הנעים בנפח 27 מ”ר מציע מספיק מקום לכל המשפחה. החזית לבושה בזכוכית – זה לא גורם לסאונה להיראות סגורה, אלא מאפשרת למשתמשים להסתכל החוצה. ה סאונה של תא עץ היה בעבודת יד באהבה והוא יחיד במינו.

בִּלעָדִי תענוג ב סאונה של תא עץ

פנים סאונה גושי חלוקי אור מוארים במושבים

העיצוב חורג מהמראה הפיני הטיפוסי סאונה של תא עץ ab – העצים העגולים האופקיים הוחלפו כאן בפרופילים מעוצבים אנכית עם חתך מלבני. הדגם נראה חדש, מרווח ומזמין ומספק את המנוחה וההרפיה הדרושים. החדר מואר מספיק ואחיד באור טבעי החודר אל פנים הסאונה דרך פתחי אור בגג.

סיימו את הערב בסאונה של עץ עץ פיני

עיצוב סאונה-קורות עץ פיניות-קיר חלוקי נחל

חדר העץ המעוקב היה מרוהט בנוחות עם קורות עץ חשופות. ניתן לארגן את הישיבה בהתנדבות. חלוקי נחל יוצרים את המעבר החזותי לשטח החיצוני ומעניקים למבנה הקיר.

סאונה בקתת עץ פינית מאת סטודיו Markunpoika

אור טבעי מאיר את פנים הסאונה, עץ בעיצוב פיני

סטודיו Markunpoika מייצר אובייקטים עיצוביים במהדורות מוגבלות השונות בפשטותם ובייחודם. פרויקט הסאונה מומש יחד עם ג’ורי קארינן.

סאונה פינית מבטיחה הרפיה וניקיון של האורגניזם

חזית זכוכית מודרנית לתא סאונה מודרנית מציעה נוף מבחוץ