עבור רבים מאיתנו, הגן הוא מקום של מנוחה ונווה מדבר משלנו, בו אנו יכולים להירגע לאחר יום קשה במשרד. גינה לא רק שם לשתילה, היא יכולה לעשות הרבה יותר. פעם מכונה יוקרה טהורה, סאונות חוצות הופכות פופולריות יותר ויותר. על פי סקר של איגוד הסאונה הגרמני, כ -30 מיליון גרמנים משתמשים באופן קבוע בסאונות ציבוריות. וזה לא פלא – אחרי הכל, כולנו יודעים שהליכה לסאונה מחזקת את המערכת החיסונית שלנו ומשפיעה לטובה על הבריאות. עם זאת, יותר ויותר אנשים מחליטים לחסוך את זמן הנסיעה והעלויות עבורו ומשקיעים בסאונת גינה משלהם. במיוחד בימי החורף הקרים והמטומטמים הרבה יותר קל לשרוד אם יש לך אפשרות לעשות סאונה בכל עת. האם אתה גם חושב על בניית סאונת חבית יפה בגינתך, אך אינך יודע ממה עליך להיזהר? כדי להקל על חייכם, ריכזנו עבורכם את הנקודות החשובות ביותר והטיפים המועילים!

קנה סאונה חבית סאונה בגינה עצות סוגי סאונה בהשוואה

ההגעה לסאונה הציבורית היא לעתים קרובות זמן רב ויקר ובואו נהיה כנים – במיוחד בחורף אנחנו רוצים לבלות כמה שיותר זמן בבית. אין כמעט דבר טוב יותר מאשר להטעין את הסוללות בסאונה בגינה שלכם ולעשות זאת משהו טוב לבריאות שלנו לעשות. והטוב ביותר? גם אם אין לך הרבה מקום, עדיין ניתן לממש את החלום הזה. סאונות חבית אופנתיות במיוחד, מעשיות ומושכות את העין – אופנתיות והיתרונות שלהן מוערכים על ידי יותר ויותר אנשים. אם גם אתם מתעניינים בסאונות חבית ורוצים למצוא את הדגם המתאים לגינה שלכם, אז בהחלט כדאי להציץ סקירת סאונה חבית מהבלוג Silviaunddennisbauen.de לזרוק.

סאונת החבית בגינה: אילו סוגים יש וכמה הם צריכים להיות גדולים?

סאונה חבית בגינה טיפים קנה סאונה ממה צריך לשים לב

הודות לצורתה המעשית, סאונת החביות בגינה משתלבת בצורה מושלמת אפילו בפינה הקטנה ביותר. אבל לא רק זה – החום משמש גם הרבה יותר ביעילות והסאונה מתחממת מהר יותר. כמה גדולה הסאונה שלך צריכה להיות תלויה בעיקר במשאבים הפיננסיים שלך ובשטח הפנוי. נבדלת בין סאונת חבית עגולה, הידועה גם בשם סאונת חביות, לבין סאונת החבית הסגלגלה. בעת הצבתו, וודאו כי ניתן להגיע אליו במהירות גם בחורף וכי יש לכם מספיק מקום לפעילויות אחרות. גם מספר האנשים איתם תחלוק את הסאונה תפקיד חשוב בהחלטת הרכישה. רוב הדגמים יכולים להכיל 2 עד 7 אנשים.

התנור הנכון מבטיח את חווית הסאונה האולטימטיבית

הטבות בסאונה לבריאות קנה סאונת חבית בגינה

הכיריים הם לב ליבה של כל סאונה ותוכלו לבחור בין תנור חשמלי לתנור עצים. לשתי השיטות היתרונות והחסרונות שלהן, ובאילו מהן אתם בוחרים תלוי בטעמכם. אין ספק שלתנור העץ הקלאסי יש קסם מיוחד ויוצר אווירה נעימה ורומנטית. עם זאת, זכור כי יש לנקות את הכיריים מהאפר באופן קבוע וכי תמיד יהיה לך מספיק עץ זמין. בנוסף, תנור העץ נחשב לאח מיוחד ובמקרה זה תזדקק להיתר לסאונת החבית שלך בגינה. בעוד הדוד החשמלי מציע תחזוקה קלה יותר, יש להניח חיבור במתח גבוה בגינה. גם אם אתה בעל מלאכה מיומן, אנו ממליצים לך להשאיר את המשימות הללו לחשמלאי מקצועי.

חשוב על המשטח התחתון ועל בחירת המיקום לסאונת החבית שלך בגינה

בניית סאונת חבית בגינה עצות קניית סאונה

המיקום הנכון והבסיס הנכון חשובים מאוד כך שהסאונה שלכם בגינה תהיה מאובטחת ותוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן. בהחלט צריך לקבל את ההחלטה בזהירות, מכיוון שברגע שהסאונה במקום, אי אפשר לשנות אותה בקלות. בסיס חסין כפור או לוח בטון הם יציבים במיוחד ומתאימים לכך במיוחד. למיקום, עדיף לבחור אזור מוגן היטב שלא ניתן לראות אותו מהרחוב או על ידי השכנים שלך. עם צמחים כמסך פרטיות, אתה מבטיח פרטיות מספקת ומעניק לאזור הגן מגע אקזוטי.

סאונת חבית בגינה דורשת אישור?

סאונה חבית בגינה עצות קנה סאונה

אם אתה צריך אישור לסאונת החבית שלך בגינה תלוי במדינה הפדרלית שבה אתה גר. דרישת ההיתר בברמן, ברלין, תורינגיה, סקסוניה, סערלנד ומקלנבורג-פומרניה תלויה באזור ובמרחק לנכס השכן. למרות שבדרך כלל נדרש היתר בנייה בשאר המדינות הפדרליות, לפעמים ייתכנו הגבלות מסוימות או תקנות מיוחדות. לכן מומלץ לבדוק מול רשות העצים שלכם.

סאונה חבית בגינה טיפים השוואה בין סוגי סאונה