האם אתה יכול להיות מאושר כרווק? מי שאומר שאתה חייב להיות במערכת יחסים כדי להיות מאושר מובטח שהוא לא צודק. ולמרות שרבים לא ירצו להאמין בזה, עדיין יש יתרונות לחיים רווקים. בן זוג אינו נחוץ בשום אופן בכדי שיהיו לו חיים מאושרים ומספקים. האם אתה עדיין קצת בדיכאון בגלל שהקשר שלך פשוט התפרק או כי לא היה לך כזה זמן רב? להלן מספר עצות כיצד להפוך לסינגל מאושר יותר.

סינגל שמח - אמירה אנגלית לרווקים שנהנים מהחיים

כמובן שכולם כמהים לאהבה גדולה. אם אתה יכול לחלוק את חייך עם מישהו שככל הנראה חבר הנפש איתך, אתה מרגיש בטוח. והאם זה לא בדיוק מה שאנשים רוצים ולמה הם שואפים? עם זאת, אל תמהר, למד כיצד להיות רווק שמח קודם. כי רק אם אתה מאושר בכוחות עצמך תרגיש בנוח לא פחות במערכת יחסים.

1. סינגל שמח – תחשוב חיובי והעריך את מה שיש לך

רווק אינו אומר בדידות ומערכת יחסים אינה אומרת אוטומטית שמחה

זה כנראה בטבע של בני אדם לרצות תמיד את מה שאין להם כרגע. עם זאת, במקום לחפש נואשות אחר בן הזוג המושלם, חשוב בחיוב והעריך את מה שיש לך. גם הדברים הקטנים בחיים נחשבים, בנאליים ככל שזה נשמע. כרווק אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה ועם מי שבא לך כרגע. וזה מוביל אותנו לנקודה הבאה שלנו:

2. לשמור ולייצר קשרים חברתיים

סינגל שמח - אתה לא צריך בן זוג כדי להיות מאושר או שיהיה לך חיים מלאים

שמור על החברות שלך וקיים חדשות. כי להיות לבד לא אומר שאין לך אף אחד. נצל את היכולת לעשות מה שאתה רוצה. חברים מעלים את הדימוי העצמי מכיוון שאתה מרגיש אהוב גם עליהם. אחרי הכל, זה לא חייב להיות רק האהבה הגדולה הזו. אתה תהיה רווק מאושר יותר אם גם אתה מעריך את החברים שלך טוב יותר ועושה איתם הרבה במקום לשבת בבית בדיכאון.

3. ליהנות מהחיים ולחיות באושר כרווק

רווק שמח עם סטטוס זוגיות - אני חוגג

למד ליהנות מהחיים. יש לה כל כך הרבה דברים אחרים להציע מאשר מערכת יחסים אחת בכל פעם. לטייל וליצור ציפייה למשהו, לחפש תחביבים חדשים או סוף סוף להתאמן על אלה שהעצבתם מזמן. ברגע שאתה באמת נהנה מהחיים, אתה מהר הופך להיות רווק מאושר יותר ותבין שבן זוג אינו חיוני.

4. אין לחץ ביחסים וחיה באושר כרווק

אני לא צריך נסיך כדי להיות מאושר - הטירה מספיקה לי

במערכת יחסים זה רוחש במיוחד בהתחלה, אבל בשלב מסוים יש ויכוחים קטנים או גדולים יותר. אתה רק צריך לדאוג להם. זה די רגיל, אבל קצת מלחיץ, גם אם כדאי עם השותף הנכון. אולם כרגע יש לך את החופש לשנות את מה שלא מתאים לך בחייך. מישהו עולה לך על העצבים? אז תיפטר ממנו מהחיים שלך.

5. אל תתנו לעצמכם להרגיש אשמים ותהיו רווקים מאושרים יותר

הימנעו מלחץ, הישארו רווקים - המוטו של סינגלים מאושרים

זה יכול להיות מעצבן כאשר אחרים מתחרטים ומרחמים על כך שאין לך בן זוג. לעתים קרובות זו הסיבה לכך שרווקים נכנסים לסוג של דיכאון והיי פרסטו, אחד הוא רווק אומלל. זה נכון במיוחד לאחר גיל מסוים. למד לא להסתבך בתגובות מסוג זה. כל אחד יכול לחיות את חייו כרצונו. מי יודע, אולי הקנאה מדברת על כך שיש לך את החופש שאין לאחרים בשותפות שלך.

6. להיפרד מאידיאלים וממטרות עתידיות

ציטוט מאת תומאס בראון על להיות לבד - יש יתרונות להיות רווק

האם אתה אחד מאותם אנשים שמתכננים הכל מראש ורוצים להשיג בדיוק כפי שדמיינת? אם אתה רוצה להיות רווק ומאושר, סוף סוף אתה צריך לשחרר את זה, או לפחות לא לראות בזה בעיה אם זה לא ייצא כמו שאתה רוצה. אי אפשר לתכנן הכל. יש דברים שבאים כפי שהם באים ואי אפשר להשפיע עליהם. במקום זאת, חיה בעכשיו כדי שתוכל להפוך לרווק מאושר יותר.

7. למד לאהוב את עצמך: הבסיס לחיי רווקות ומערכת יחסים מאושרים

אני אוהב להיות רווק כי אני תמיד שם בשביל עצמי כשאני צריך את עצמי

זה לא משנה אם אתה רוצה לחיות כסינגל מאושר יותר או אם אתה מחפש זוגיות יציבה. אלא אם בנית תחושת ערך עצמי ולא למדת לאהוב ולהעריך את עצמך, גם אתה לא יכול לעבוד. אם אתה לא יציב, אתה הופך לדיכאון כרווק וקנאי במערכת יחסים. מצא את נקודות החוזק שלך והבין שיש לך מספיק תכונות חיוביות להתגאות בהן. חברים טובים מאוד יכולים גם לעזור לך בכך.

סינגל שמח – סיכום

אמירות בודדות מאושרות אירוניות - לקפוץ מהגשר כואב פחות מאהבה

במקום לזחול לתוך חור, חשוב ליהנות מהחיים ולעשות מה שאתה רוצה – מבלי לקחת בחשבון את בן זוגך. להיות רווק מאושר יותר על ידי למידה לאהוב את עצמך, והכי חשוב, להפסיק רק לחשוב ולשאוף לקשר המושלם. זה יבוא מעצמו. עד אז, פשוט תהנה מהחופש שלך ומהעובדה שאתה בריא מספיק כדי שתוכל לחיות.

אמירות בודדות שמחות

אם אתה לא מאושר לבד, גם אתה לא יכול להיות מאושר במערכת יחסים

האם היית רוצה להראות לכולם שאתה רווק מאושר יותר ושאתה יכול ליהנות מהחיים ללא בן זוג? לאחר מכן תמצא כמה אמירות מתאימות להלן שתוכל להשתמש בהן גם כסטטוס פייסבוק או ווטסאפ.

אמרות של סינגל שמח

אמירת רווק שמחה - אין מקום לגבר במיטה שלי

לשמחתי רווקה ולא לילדה של כולם

מאושר יותר מרווק עם השקפה נכונה על החיים

נסלח לשמחתי את חיי הרווק שלי

ארוחת ערב לאחד, שתייה לשניים - היתרונות ללא שותף

פתגם יחיד שמח – סטטוס זוגיות, נטול אידיוטים

סטטוס זוגיות נטול אידיוטים - רווק מאושר באמצעות חשיבה חיובית

ציטוט של קפקא

ציטוט מאת פרנץ קפקא - מה שהשגתי הוא הצלחה של להיות לבד

מדוע רווקים מאושרים יותר

אני רווק מאושר יותר כי אני יכול להרוס את חיי בסדר גמור לבד

עדיף להיות רווק מאשר לא מאושר

עדיף להיות רווק מאשר אומלל ובידיים הלא נכונות - תאהב את עצמך

מדוע אדם מאושר יותר כרווק? אתה חופשי, עצמאי והגדרה עצמית.

מדוע עדיף לך כאדם יחיד - חופשי, עצמאי והגדרה עצמית

מאושר יותר מרווק

אמירה נבונה לגבי רווקים - אתה יודע מספיק כדי לחכות לאדם הנכון

השיער שלי כבר מלחיץ אותי מספיק

משפט בודד מצחיק - כי השיער שלי כבר מלחיץ אותי מספיק