ריהוט סלון אקלקטי מבית Moroso - Button -Down

נמאס לכם מאותם רהיטים משעממים? אולי תמיד רצית משהו חדש, טרי ומודרניסטי? האם אתה חושב אחרת ואתה לא באמת יכול להבין מה אחרים חושבים שהוא “מתאים” או “מעולה”? אם אתה אותו אדם אז המאמר הזה הוא בשבילך. השאר את הדמיון שלך חופשי והסתכל על הדמיון המדהים הזה אוסף אקלקטי של מורוסו. ריהוט סלון אקלקטי שיכול ליצור אווירה שובבה בכל חדר.

ריהוט סלון אקלקטי – אוסף צבעוני של מורוסו

ריהוט סלון אקלקטי מבית מורוסו

האוסף האקלקטי של ריהוט סלון מבית מורוסו הוא אחד האוספים המדהימים ביותר השנה. אם אתם מחפשים משהו אחר וייחודי הריהוט הזה הוא בדיוק בשבילכם. המעצב ההולנדי אדוארד ואן ולייט יצר פתרון עיצובי ייחודי ומציע אווירה תוססת המתבטאת ב- אוסף כפתורים של מורוסו מתאים לכל בית. דפוסים מודרניים אלה מתאימים לעיצוב פנים עתידני. עיצוב הספה מאוד מזדמן ונוח, ובכל זאת הוא כה ייחודי עם המרקם הצבעוני העתידני שלה.

הרהיטים הייחודיים האלה של מרוסו מרעננים את היום

ריהוט סלון אקלקטי מבית Moroso - Button Collection

אוסף רהיטי הסלון האקלקטי מפתה כשמו. זה יכול להתאים גם לרהיטי המשרד שלך, זה תלוי רק במקצוע שלך. המתקן הזה הוא מוחלט מושלם לאמנים. היא שולחת הודעה מיד. ניתן להשיג את שולחנות המיטה בצבעים, גדלים וצורות שונים. אתה יכול לראות בתמונות עד כמה הם משתלבים עם הכיסאות והספות. הרהיטים הייחודיים הללו יכולים לרענן את היום. כאשר אתה מרגיש עצוב או כשזה לא היום שלך אז אתה יכול לחזור הביתה והסתכלות אחת על פתרון עיצוב הפנים הנהדר הזה תבהיר את מצב הרוח ותגרום לך להרגיש רענן. התערובת הצבעונית הנהדרת מותאמת במיוחד כדי להביא רעידות חיוביות לכל סוג של פנים מודרני וצבעוני.

ריהוט סלון אקלקטי מבית מורוסו

ריהוט סלון אקלקטי של Moroso - צבעוני עם כפתורים

האם אתה חושב …? מצא רהיטי האקלקטיות, שירענן את עיצוב הפנים שלך ויזכיר לך: כל מי שחושב בסגנון – חי עם סטייל. אנחנו אוהבים ריהוט סלון אקלקטי זה מבית מורוסו. האמן לנו, אתה תאמין אוסף כפתורים למצוא אותו מפתה כפי ששמו מרמז. ה כפתור למטה-ספה, כורסה ושולחן צד מביאים עונג אקלקטי, בשילוב טלאי טלאים עם דוגמאות, צבעים ומשטחים מודרניים.. המעצב ההולנדי אדוארד ואן ולייט העניק לספה צורה נינוחה ונוחה עם תכונת “כפתורי הקרדיגן” בחזית.

האוסף האקלקטי של ריהוט סלון מבית מורוסו

מיטת יחיד לחדר ילדים או שזלונג בסלון האקלקטי

שולחן צד עגול עם עמוד פליז

כורסה עם ריפוד צבעוני