טרקלין גן ריהוט מודרני-עץ-ריהוט-לבן-סגול

זה לא משנה אם יש לך אחד חדש טרקלין גן או רוצה לרענן אחד קיים, תסתכל על הרעיונות והטיפים שלנו לקישוט. הפוך את שטח החוץ שלך למקום נפלא לשעות מרגיעות. לפרויקט זה יש מטבח חיצוני קטן, פינת ישיבה, לוח שחמט אבן מרתק בחוץ וצבעים עזים המעניקים לו מראה רענן.

1. ריהוט הטרקלין לטרקלין הגן

טרקלין גן אפור-ריהוט גן-שולחן קפה-פטיו-רעיון

בעת יצירת טרקלין הגן, חשוב על נוחות. השתמשו בבדים חיצוניים ובמילויים סינתטיים לריהוט המרופד. וילונות עבים מטילים גוון מבורך ומגנים מפני חום השמש.

2. חומרי בניין בטרקלין הגן

טרקלין גן מודרני-עיצוב-גריל-פלדה-טרסה

בישול בחוץ מהנה יותר בסביבה דמוית פנים, אך רוב חומרי השיש למטבח אינם סובלים את תנאי מזג האוויר בחוץ. קח בחשבון את החומרים הטבעיים כגון אבן, גרניט או צפחה. עם תקציב הדוק, אתה יכול להכין משטחי בטון כפי שמוצג כאן. אתה יכול להיות יצירתי ולהכניס אבנים קטנות או קישוטים אחרים לתבנית הבטון לפרטים.

3. הכיור החיצוני

גינה-טרקלין-מטבח-כיור-ים תיכוני-שחור-מתכת

התקנת כיור חיצוני קלה. אם אתה לא מתכוון לשטוף כלים, כל מה שאתה צריך הוא חיבור למים קרים. כיור זה מחובר לצינור גינה (או שניתן לחבר אותו ישירות לאספקת המים מהבית) ומתנקז לדלי. מי הפסולת משמשים אחר כך למפעלים שמסביב.

4. המטבח החיצוני

גינה-טרקלין-פלדה-נגד-אפור-משטח עבודה-מטבח-בחוץ

הימנע מהמדפים הפתוחים לכלי מטבח. במקום זאת, הסתר אותם מתחת לדלפק. הסתר את שטח האחסון ואת פח האשפה בעזרת וילון יפה. היצמד לנירוסטה כחומר קבוע.

5. מגניב קופסא מגניב ומצנן

גינה מטבח חיצוני בירה קופסה מגניבה

שמור על משקאות קרים מבלי לקנות מקרר חיצוני. קופסה מגניבה קומפקטית נראית הרבה יותר טוב ממקרר, ועם צבעה הלבן היא משתלבת עם הפנים. הקופסה מספקת גם מקום אחסון למשקאות נוספים ומנות על המדפים למטה, וניתן לגלגל אותו לאזור המגורים הסמוך במזג אוויר גרוע.

6. גריל גן קומפקטי

טרקלין גן מטבח חיצוני גינה חצי גריל

אם המקום מאפשר, הוסף משטח עבודה או אי ליד הגריל כך שיהיה לך מספיק מקום למצרכים. חצי אי עובד היטב במטבח החיצוני הזה. הוא מספק גם מקומות ישיבה נוספים לסעודה באוויר הפתוח, קרוב מספיק כדי שהשף יוכל לארח את האורחים.

7. בנה שולחן שתייה בעצמך

טרקלין גן מטבח חיצוני בנה שולחן משקה משלך

שמור על משקאות הקיץ האהובים עליך עם שולחן המשקאות הנוח הזה. הפוך דלי מתכת הפוך ומדוד את פתיחתו באמצע שולחן עץ. מדוד בערך 1/2 אינץ ‘פחות כדי שהדלי לא ייפול. חותכים את המעגל בעזרת פאזל. נגבו בעזרת נייר זכוכית כדי לרכך את הקצוות החדים. הכניסו את הדלי לחור ומלאו אותו עם קרח ומשקאות.

8. בחר בזהירות את מיני הצמחים

אזור טרקלין מטבח חיצוני צמחים בעלי תחזוקה נמוכה ריהוט לאונג '

אם טרקלין הגינה שלכם בשמש, בחרו בצמחים בעלי תחזוקה נמוכה (ועמידות לבצורת), כך שתוכלו לבלות את זמנכם בחוץ בצורה מרגיעה יותר..

9. הכינו נברשת עם בקבוקי בירה בעצמכם

הכינו בעצמכם נברשות לבקבוקי בירה חיצוניים

צור לוכד עיניים בלילה לאחר שקיעת השמש. לקדוח חורים בקערת פלדה. כמו כן חורים ברצפה כך שמי גשמים לא יכולים להיאסף בהם וליד הקצה העליון לתלייה. העבירו קשרי רוכסן דרך פתחי הצד והמשכו סביב בקבוקי הבירה (בחרו בקבוקים בעלי עקומה נוחה כך שהם לא יחליקו). העבירו ארבע חתיכות חוט קלוע דרך החורים העליונים בקליפת הפלדה ואבטחו בעזרת חיבור נירוסטה. מדוד בזהירות את אורך החוט. הזינו את לולאות החוט דרך וויסי S ותלו אותן בעינית משותפת. ממלאים את קערת הפלדה בנרות.

10. תאורה לא יקרה

גן טרקלין מטבח חיצוני אורות קיר נרות כף מזון

לכל טרקלין גן עליך תמיד להתקין תאורה חיצונית, אך אין זה אומר בהכרח התחייבות יקרה. פמוטים אלה הם למעשה אתי הזנה מאלומיניום עם ידית פנימית. חבר את זה לקיר ושם בו נרות תואמים.

11. קבלו צל נוח

טרקלין גן ופינת אוכל חופה להגנה מפני השמש

הפוך את שלך טרקלין גן נוח ומגניב, אלמנטים מיישמים להגנה מפני השמש. פרגולה מוסיפה צל מבלי לחסום את כל אור השמש בפינת הישיבה. לוחות בד מגנים על פינת האוכל מפני שמש וגשם, אך מכניסים את הרוח הנעימה.

12. צור לוח שחמט חיצוני

לוח שחמט לגינה מחוץ ללוחות בטון פיסות דשא

צור נוף מעניין באמצעות לוח שחמט חיצוני. מדשאים את האזור בו תרצו להשתמש. להניח לוחות בטון בתבנית הרצויה ונתחי הדשא החתוכים. ממלאים באדמה נוספת כך שהדשא יהיה ישר עם לוחות הבטון. לאחר הנחת הסוודר, השקו את האזור לעתים קרובות בשבועיים הראשונים.

גן טרקלין טיפים לריהוט מטבח חיצוני ירוק כחול

אזור טרקלין קירוי עץ כחול ירוק לבן

טרקלין גן מטבח חיצוני משטח בטון

טרקלין מטבח חיצוני כיור נירוסטה

וילון בדי מטבח בחוץ מתחת לכיור