רעיונות לריהוט מרפסת ריהוט עץ

אנו מציעים לכם 12 רעיונות טריים לאחד המושלם פטיו בגינה או במרפסת, כמו גם עצות חשובות לבחירת רהיטים, שילובי צבעים ועיצובים חוסכי מקום למרפסת.

מרפסת בגינה – רעיונות לתכנון, ריהוט וקישוט

Bankirai מרפסת-צמחים-תכנון גינה

אם אתה משתוקק לגינה המושלמת, אתה צריך לעבוד בשביל זה. המאמץ משתלם – אתה יכול ליהנות מהתוצאה הסופית כל האביב והקיץ. בכל מקרה, אתה צריך את ריהוט הגן, הריצוף והקישוט הנכון. הצעד הראשון לאי השלווה החדש והחלומי שלך – ה פטיו בגינה  פירושו תכנון מוקפד. מדוד את החלל הפנוי שבו אתה רוצה לשים את הרהיטים. בחר לוחות גינה לריצוף – באופן מסורתי, לוחות אבן טבעיים תמיד נראים טוב. לחלופין, תוכל לברר לגבי מרפסת בנקיראי ולהעריך את היתרונות והחסרונות. ההחלטה הבאה שאתה צריך לקבל היא איזה ריהוט מרפסת. זה קשור קשר הדוק לא רק לתקציב הזמין, אלא גם לכמות השטח הפנוי, למספר האורחים שאתה מצפה ולמספר בני המשפחה. וודאו כי הריהוט אינו תופס יותר מרבע משטח הגינה כולו וחשבו על מקום אחסון מתאים לחורף. כיסאות ושולחנות מתקפלים הם אופציות טובות כאשר אין מספיק מקום – ויחד עם זאת מציעים מידה מסוימת של גמישות.

פטיו בגינה ובמרפסת – הפיקו את המרב מהשטח המוגבל

ריהוט מרפסת-מרפסת נוח

פטיו בגינה או על המרפסת – אתה יכול להגדיר כל מרפסת שתתאים, כך שתיווצר אווירה נעימה. מרפסות קטנות נראות נעימות יותר עם שטיח, ספה קטנה וכמה כריות או שקי פוף – פתרון פרקטי במיוחד לדירה בעיר. אל תשכח את הצמחים הירוקים – אם אין מספיק מקום, אתה יכול לתלות עציצים בגבהים שונים.

אזור פטיו על הגג – טיפים ורעיונות

ריהוט פטיו על הקיר נטוע

דוגמה מצוינת לאופן בו ניתן לעצב גינה מודרנית על הגג עם מעט דמיון – הקיר הנטוע וצמחי הטיפוס הם אלטרנטיבה חדשה לעציצים. בשילוב עם ריהוט לבן רגיל להשפעה רבה יותר.

רהיטי ברזל יצוק

ריהוט ברזל יצוק-רעיונות לעיצוב גינה

אזור פטיו עם גג מגן

מרפסת מרפסת לחופה

ריהוט גן צבעוני ולוחות אבן טבעיים

ריהוט עץ לגינה תכנון אריחי אבן

מרפסת חיצונית עם ריהוט קש נוח

אזור מרפסת מרפסת - ריהוט קש

מרפסת קטנה עם רצפת עץ

רעיונות לריהוט מרפסת Bankirai

קישוטים וריהוט אקזוטיים בחצר האחורית הקטנה

קיר אבן בגינה

מרפסת מזוגגת עם פרחים כקישוט

להקים מרפסת נעימה

פרגולה וריהוט עץ

תכנון גינות -רעיונות מאירים