שולחן חיצוני -גינה-שולחן-עיצוב- inout33-קרמיקה-שולחן-רגליים-עץ

ליצור אזור חיצוני נוח באמת, לבלות רגעים חברתיים עם חברים או פשוט לסעוד באוויר הפתוח, הוא ללא ספק הגיוני שולחן חיצוני  הדרישה החשובה ביותר. עם זאת, הוא צריך לעמוד במספר דרישות – להיות פונקציונלי, גדול מספיק, עמיד בפני מזג אוויר, קל לטפל וכמובן לרצות את העין בעיצוב בלעדי. כאן תוכלו למצוא מבחר נפלא של 16 עיצובים של שולחנות גינה של יצרנים מובילים ברחבי אירופה.

שולחן חיצוני – פינת אוכל חיצונית

שולחן חיצוני -גינה-שולחן-עיצוב- inout33-צלחת-עץ-רגליים כחולות

שולחן הגן ‘Inout 33’ של היצרן האיטלקי Gervasoni הוא בהחלט רהיט מיוחד המתאפיין בשילוב חומרים יוצא דופן. משטח השולחן המלבני עשוי מעץ טיק, רגלי השולחן בעבודת יד מקרמיקה אמייל והיציבות השימושית מבטיחה בניית פלדה בת קיימא..

שולחן חוץ – 16 עיצובים של יצרני ריהוט גן מובילים

שולחן חיצוני-שולחן גן-עיצוב-פנימה -33-בזבזני-בלעדי

השולחן האקסקלוסיבי בהחלט ימצא מקום בפנים וניתן להתאים אותו להפליא לפנים ולעיצוב שמסביב, הודות למבחר הצבעים של אמייל – לבן, אפור אנתרציט או כחול. ציפויים באגוז, טיק או אופטיקה צבעונית זמינים כאפשרויות ורק לשימוש פנימי.

שולחן חיצוני ‘Allux’ מבית Mamagreen

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-אלכס-מרפסת-גג-מלבנית

שולחן הגן המלבני, רגיל ממבט ראשון, הוא עבודתם של המעצבים וינסנט קנטרט וברברה וידלינגטיאס עבור Allux, איטליה. הוא זמין בגרסה בעלת צורה מלבנית או מרובעת – 239 על 100 ס”מ ו -100 על 100 ס”מ. השולחן עשוי כולו מאלומיניום ובעל פלטת זכוכית קלה לטיפול.

ניתן לשלב בקלות אלמנטים צבעוניים משולבים עם שאר הרהיטים

שולחן חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-allux-white-infinity-pool

רעיון דמיוני מאוד, כפי שהוכיחו מעצבי Allux, הוא למקם נייר צבעוני או מפות דקות או רצי שולחן מתחת לראש הזכוכית של שולחן. ניתן לעצב מחדש את שולחן השולחן עם מעט מאמץ ובכך לשלב אותו בצורה מושלמת עם שאר הרהיטים. בד או נייר באותו צבע או עם מוטיבים דומים לריפוד הריהוט ייצרו חיבור בין אלמנטים המרוהטים.

שולחן חיצוני ‘פלייר’ מאת Atmosphera H2out

שולחן חיצוני-שולחן-גינה-עיצוב כשרון-מלבני-טרסה לבנה

‘פלייר’ הוא שולחן מלבני טיפוסי לשימוש חיצוני. הוא מורכב מפלדה מגולוונת מצופה אבקה וזמין בגרסאות מלבניות ועגולות כאחד. הודות לציפוי העמיד והחומר החזק, השולחן קל במיוחד לטיפול, עמיד ועמיד בפני השפעות חיצוניות.

שולחן חיצוני ‘מזח’ מאת RODA, איטליה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מזח-עץ-פרגולה

‘מזח’ הוא אוסף של רהיטי טיק חיצוניים שתוכנן על ידי המעצב רודולפו דורדוני עבור היצרנית האיטלקית RODA, המשלבת עיצוב מודרני עם בניית רהיטים מסורתיים. הסט נראה פשוט מאוד ומצומצם לתפקוד שכל רהיט צריך למלא.

שולחן גן מעץ טיק בעל אופי ים תיכוני

שולחן בחוץ-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מזח-עץ

הקולקציה מתאפיינת באופייה הים תיכוני הטיפוסי ובעיצוב הקלאסי. שולחן הגינה, הספסל והכיסאות בעלי צורה מלבנית, עם רגליים מחוזקות העשויות אך ורק מעץ טיק. הוא זמין בארבעה גדלים החל מ -170 ס”מ.

שולחן אוכל מעשי ומלבני לגינה

שולחן בחוץ-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מלבני-מזח-עץ

שולחן חוץ ‘מחוספס’ מאת NORR11, גרמניה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מחוספס-טבעי-מלא-עץ-מלבני

אם הנחת לוחות רצפה מעץ בגינה או במרפסת, יתכן שאין רהיט אחר שישתלב איתו יותר משולחן הגינה המלבני ‘Raugh’ של היצרן הגרמני NORR11. הוא בנוי בצורה מוצקה מאוד, עם שולחן שעשוי מחתיכת עץ שלמה, מגזע עץ.

שולחן גינה מלא עם מראה טבעי

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מחוספס-טבעי-עץ-מוצק

עובי השולחן העשוי גזע עץ הוא 8 ס”מ והמראה הטבעי עם גרגר העץ ועקבות העיבוד נותר בכוונה ללא טיפול כפי שהוא. העץ רק ספוג ומאפיין את הצורה הטבעית של גזע העץ. כל שולחן בנוי מחתיכת עץ אחרת, ולכן זה יכול להשתנות בגודלו ובגודלו.

שולחן חיצוני מבית Image’n, צרפת

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-תמונה-במלבן-עץ-עציץ

שולחן הגן של סטודיו העיצוב היצירתי ‘Image’ in ‘, צרפת מתענגת על אופיו המשובב. הוא משמש כשולחן לסעודה ובמקביל כעציץ, בו תוכלו לגדל בהצלחה עץ צמח נמוך או צמח מעט גדול יותר. השולחן נקרא בפשטות ‘שולחן גן’ והוא פרויקט בר קיימא של אוליבייה ברג עבור Atelier So Green and Image ‘in, המתמחים בפיתוח אדניות דמיוניות..

חג סביב העץ בגינה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-תמונה-בעץ-עציץ

השולחן יוצא הדופן, אידיאלי לאזור הפטיו, מורכב ממיכל בעל צורה מעט חרוט באזור התחתון. נוסף על כך, סביב הצמח, מתוכננת טבעת המקיפה את העץ. הוא רחב מספיק כדי לשמש כמדף והפתח באמצע מאפשר טיפול יומיומי של הצמח.

שולחן חיצוני ‘Symi’ מאת Mediteraneo, איטליה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-ראטן-חום-פלסטיק-סימי

‘סימי’ הוא שולחן גינה סגלגל מ- Mediterraneo, איטליה העשוי רשת פלסטיק. בשילוב עם ריהוט ישיבה מהקולקציה, הוא מתאים להפליא לעיצוב גינה מודרנית. 6 כיסאות מתאימים סביב השולחן, מה שהופך אותו למקום מושלם לרגעים חברתיים עם חברים ובני משפחה במהלך העונה החמה.

שולחן חוץ ‘לוח ארוך A-Lowha’ מאת לונץ, הולנד

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-לוח-ארוך-גלשן מודרני

שולחן הגן ‘LONG BOARD A-LOWHA’ בעיצובו של רוג’יר וואייזר ליצרנית ההולנדית לונג לא קיבל את שמו לחינם. לשולחן הסגלגל יש צורה אופיינית של גלשן. פלטת השולחן עשויה HPL (למינציה בלחץ גבוה) והיא מותקנת על מבנה יציב עשוי פלדה מצופה אבקה. באמצע, לאורך משטח השולחן, נוצר חריץ המאפשר לנוזלים כגון מי גשמים ואולי משקאות שנשפכו להתנקז ללא בעיות.

שולחן חוץ ‘אולימפיה’ מבית Fast, איטליה

שולחן חוץ-גינה-שולחן-עיצוב-אליפסה-לבן-אולימפיה

היצרנית האיטלקית Fast ידועה בריהוט הפונקציונאלי שלה, חלקם מתאימים לא פחות לשימוש פנימי וחיצוני. קולקציית ‘אולימפיה’ מעצבת את הפילוסופיה של המותג ומאופיינת בבניית האלומיניום הקלה, אך יחד עם זאת עמידה מאוד..

ריהוט חוץ פונקציונלי ובר קיימא מבית Fast

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-עגול-אולימפיה-קטנה

סדרת הרהיטים כוללת שולחנות – גדולים בעלי צורה אליפסה או עגולה וכיסאות עם משענות. ניתן לבחור מבין שישה צבעים, המדגישים את השפה העיצובית של הרהיטים הליניאריים בצורה ברורה עוד יותר. הם מתאימים באותה מידה לאווירה מסורתית או מודרנית.

שולחן חוץ ‘פרח’ מאת אתימו, איטליה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מתכת-מלבני-מתקפל-פרח

הרהיטים מסדרת ‘פרח’ של היצרן האיטלקי Ethimo עשויים כולה מתכת ומגיעים במגוון רחב של צבעים. קולקציה זו אופיינית מאוד למותג וזכתה לפופולריות רבה. הריהוט מתאפיין בעיצוב ידידותי למשתמש – הוא מתקפל, ניתן לערמה וזמין במספר צבעים עליזים.

מתקפל ובצבע – ריהוט לשימוש מעשי באזור הגינה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מתקפל-פונקציונלי-מתכת-פרח

העיצוב במתכת וציפוי האבקה הצבעונית מבטיחים שימוש בר קיימא. ריהוט זה ניכר לעיתים בבתי קפה קטנים על המדרכה או המרפסת ומתאים להפליא לאזור החיצוני הפרטי הצפוף, בו יש לאחסן את ריהוט הגן בחורף באופן שונה בחורף.

שולחן חיצוני ‘טריז’ מאת Living Divani, איטליה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מלבני-טריז-לבן

‘טריז’ הוא שולחן מעוצב של אריק לוי לחיים דיוואני, איטליה. הוא מאופיין במשטח שולחן מלבני ודק מאוד וברגליים מעוקלות גיאומטרית. בהתאם לחומר, קיימת גרסה לשימוש פנימי וחיצוני.

שולחן אוכל מתאים לא פחות לשימוש פנימי או חיצוני

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-מלבני-טריז-עץ-בפנים

הגרסה העשויה אלומיניום בציפוי פוליאוריטן מיועדת לאזור החיצוני, ואילו זו העשויה עץ ערמונים במראה טבעי או בצ’ארוקאל מתאימה לשימוש פנימי.

שולחן חיצוני ‘ורטקס’ מאת וונדום, ספרד

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-אקסטרווגנטי-קודקוד-עיצוב

‘ורטקס’ היא חלק מאחת מקולקציות הריהוט האחרונות של המעצב כרים ראשיד עבור היצרנית הספרדית וונדום. שולחן האוכל בעל משטח מלבני בדרך כלל ובסיס שולחן מעניין מאוד. יש לו צורה גיאומטרית, תלת מימדית בדרך כלל ובעלת אפקט פיסולי במיוחד. בשילוב עם הכיסאות מהסדרה, נוצר אזור מגורים מודרני נצחי עם העדפה למבנים משולשים ברורים.

תחום המבנים הגיאומטריים המשולשים – סדרת הרהיטים ‘ורטקס’ מאת קארים ראשיד

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-קודקוד-לבן-גיאומטרי

שולחן חיצוני ‘בויאקה’ מאת קריסטליה, איטליה

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-שחור-בטון-מודרני-בויאקה

סדרת הרהיטים ‘בויאקה’ שתוכננה על ידי לוסידי פיוור עבור קריסטליה, איטליה, מושלמת לשימוש חיצוני. הרהיטים זמינים במספר מצומצם מכיוון שהם מיוצרים בעבודת יד בטכנולוגיה ספציפית. המלט המשמש אופייני לתעשיית הבנייה, אך לא לבניית רהיטים.

סדרת רהיטים בסגנון מינימליסטי עשוי מלט

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-בטון-פירוט-תצוגה-חומר boiacca

הבנייה המדויקת עשויה מפלדה ומוכנסת בעדינות לצורת האלגנטיות התכליתית בעזרת מלט.

שולחן חיצוני ‘T’ מאת ליון בנטון, צרפת

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-ט-בטון-מודרני-מוצק

הטבלה בשם ‘T’ מאת ליון בטון נקראת כך מסיבה. הוא מעצב את צורת אות ה- T ומורכב מחתיכה אחת של בטון בהיר במיוחד. יש גם ריהוט ישיבה קטן עם אותה שפת עיצוב מופחתת.

שולחן מלא עשוי כולו מבטון

סט ריהוט גן בחוץ-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-גן

שולחן חיצוני ‘Tekura’ מאת Les jardins, צרפת

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-טקורה-עץ-טיק-הפל

‘Tekura’ הוא שולחן אוכל מלבני לגינה או למרפסת, אולם ניתן לשלב אותו בהצלחה בתוך הבית. הוא עשוי מעץ טיק פרט ללוח, העשוי מ- HPL עמיד.

שולחן חיצוני ‘לודוויג’ מאת ריצ’רד למפרט, גרמניה

שולחן חוץ-גינה-שולחן-עיצוב-לודוויג-ספסל-לבן

השימוש בספסלים הוא ממש פופולרי בחוץ ולא בכדי. ישנן מספר אפשרויות ישיבה בחלל קטן, וקל להגן עליו מפני גשם ודברים אחרים – פשוט כסו אותו. היצרן הגרמני ריצ’רד למפרט מציע את ערכת רהיטי החוץ ‘לודוויג’, המורכבת משולחן עץ מלבני ושני ספסלים..

שולחן וספסלים לפנים ולחוץ

חיצוני-שולחן-גינה-שולחן-עיצוב-לודוויג-סטאל-עץ

צמרות העץ עשויות עץ לגש והמסגרת היציבה עשויה פלדה מצופה אבקה. השולחן באורך 220 סנטימטר משמש באזור הגן ובפנים מודרניים בסגנון תעשייתי.