עיצוב פונקציונלי בחצר הפנימית הקטנה - סלון חיצוני

בית רחוב דנקס היה אחד הפרויקטים שכללו שיפוץ ומודרניזציה חיצונית של בית עירוני אוסטרלי. בחצר הפנימית יושם קונספט המתאים לחזית ולעיצוב הפנים. הפרויקט של קוס דיזיין זכה במספר פרסים – בשנת 2009 זכה בפרס “הנוף הלאומי של השנה” האוסטרלי ופרסים נוספים לאדריכלות נוף. ה עיצוב חצר אינו מאופיין רק בתכונות אסתטיות גרידא, אלא גם בפונקציונליות שלו. תראה בעצמך!

רחוב דנקס – אדריכלות נוף חדשנית מאוסטרליה

רעיונות לפרטיות קיר מסך עציצי במבוק שרפרף ישיבה

רחוב הדנקס עיצוב חצר הוא פשוט וקומפקטי להפתיע, אך לא פשוט, ייחודי, ידידותי לסביבה ושמיש. שום זכר לחצר לשעבר שלא הייתה בשימוש ולא נוחה. במקום יש חדר חיצוני מסוגנן ורב תכליתי.

אדריכלות נוף ומחוות חצר – רעיונות מאוסטרליה

עיצוב חצר אוסטרליה- cos עיצוב עטור פרסים

מטרת העיצוב הייתה הרחבה ויזואלית של החצר הפנימית הצרה ושילוב הרהיטים התואמים בתמונה זו. שטחי החצר הפנימית ירוקים מאוד. קבוצות של במבוק גבוה יוצרות מרווח ומשמשות כמסכי פרטיות. שטחים המכוסים בחצץ מעניקים לרצפה מרקם טבעי. אדריכלות הבית מתאימה לחומרי הבנייה בחוץ, התואמים מבחינה אקולוגית ויוצרים אקלים בריא.

רחוב התודה – רעיונות נוף גינה מודרניים

קבוצת ישיבה נטעה רעיונות לגינה עירונית ריצוף אבן טבעית

בחצר הפנימית יש אגן מים ב -3 מפלסים, המסתיר במיומנות את שטחי האחסון המובנים. ספסל שעוצב במיוחד על פי דרישות הלקוח עם שטח אחסון משולב מזמין אתכם לשבת בנוחות. פינת הישיבה החיצונית מצוידת במנגל. האסתטיקה הייחודית מודגשת בתאורה מתאימה.

עיצוב חצר אטרקטיבי מאת עיצוב קוס

גינה חצר נוף אדריכלות בריכת מים אגן מים

תכנון בית גידול וחלל פתוח

ספסל בריהוט הגן שולחן בסיס עמוד מובנה שטח אחסון

אזורי שימוש הקשורים לבניין בחצר הפנימית

תאורה חצר עיצוב חצר-פרטיות מסך גשר במבוק עץ

ירוק גינה

רעיונות לעיצוב חצר פטיו חלוקי נחל דלת הזזה לרצפה

תמונות מאת טים ​​טרנר