רעיונות לעיצוב מרפסת בבריכת השחייה עיצוב הגינה

בדוק את 10 קריאייטיב אלה רעיונות לעיצוב מרפסת וקבל השראה ליצור את המילוט המושלם בגינה שלך.

מסדרים את מרפסת הגן בצורה כזו שאזורי הפעילות השונים מופרדים זה מזה. הגדר בבירור את הגבולות בין אזורי האוכל והרגיעה. אתה יכול לגדל צמחים מטפסים על הפרגולה, כמו גם לשתול הרבה צמחי גן בעציצים ולחלק אותם במרפסת.

רעיונות לעיצוב מרפסת – צור מרפסת יפה

רעיונות לעיצוב מרפסת בגינה יוצרים קישוטים יפים

עם קצת דמיון והשראה, אתה יכול לעשות זאת רעיונות לעיצוב מרפסת למציאות וליצור אווירה מהאגדה בגינה. רוב המרפסות עשויות לבנים או אבן. אם החלטתם על בטון, עדיף יהיה אם תבחרו כיסוי דמוי אבן ולפחות לחקות את חומר האבן. זה יגרום לפטיו להיראות טבעי יותר.

רעיונות לעיצוב מרפסת – הקמת מטבח חוץ

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה יוצרים מטבח חיצוני

אם אתם צולים לפחות פעמיים בשבוע אז זה אחד הטובים רעיונות לעיצוב מרפסת לבנות מטבח חיצוני. לא תצטרכו גריל יוקרתי למטרה. וודא שהמטבח החיצוני שלך מעשי וממוקד בדברים החשובים. משטח אחסון וסגור יועילו רק. אתה יכול גם לשים מקרר בחוץ.

שטח פרטי מאובטח

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה עיצוב חרסינה חרסינה

אתר הנופש לא ישיג את יעדו אם הוא לא מבודד מעט מהעולם החיצון. כדי להשיג זאת, אתה יכול להשתמש בגדרות או בקירות גן למטרה זו. ליתר טבעיות, העבר עציצים עם צמחים גבוהים סביב אזור הישיבה, או אפילו צור פרגולה.

נצל את הצללים

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה יוצרים כריות דקו

רב רעיונות לעיצוב מרפסתs מתמקדים במרחבים הפתוחים ובאור השמש. אבל אפילו חובבי השמש הגדולים ביותר זקוקים לקצת צל כאשר חם מדי בחוץ. אור השמש חשוב להפליא לגן. אבל אתה בהחלט תהיה שמח אם יש לך קצת הגנה מפני השמש. אתה יכול להשיג זאת בעזרת עץ או שמשיה, כמו גם פרגולה או סוכת עם צמחים מטפסים.

הקמה לנוחות ועמידות

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה יוצרים עיצוב מודרני

יש אין ספור רעיונות לעיצוב מרפסת, בכל הנוגע לריהוט. גם חומרי הבנייה בהם תוכלו להשתמש הם מגוונים מאוד. ברזל, אלומיניום, עץ הם הבחירות הקלאסיות. כיום ישנם חומרים סינתטיים חדשים למים שהם גם מאוד מסוגננים ונוחים. יש אפילו מנורות עמידות למים לשולחן ולרצפה, מה שיצור אווירת ערב בלתי נשכחת בגינה.

הגדרת שטח באמצעות מתקני חוץ

רעיונות עיצוב מרפסת בביתן עיצוב הגינה

רעיונות לעיצוב מרפסת עם ביתנים משדרים רמה מסוימת של יוקרה. ללא קשר למיקום, הביתן יכול להיות מבטא בגינה, בו תוכלו לאכול, לבשל או להירגע. ניתן להשתמש בפרגולה לפעילויות שונות. השתמש בביתן כדי ליצור אזור נפרד לפעילויות מסוימות.

התקן אזור ספא

רעיונות לעיצוב מרפסת באזור ספא לעיצוב גינה

כדי שתוכל באמת להירגע ולהירגע, אין פתרון טוב יותר מאשר התקנת ג’קוזי במרפסת ויצירת אזור ספא משלך. כדי לקבוע את מיקומו של אזור הספא, כדאי לקחת בחשבון את המרחב הפרטי, את הכניסה לבית ואת אור השמש. אתה יכול לבחור את הצורה לפי הטעם שלך. תכנן גם קצת מקום סביב הג’קוזי, כך שתוכל לשבת שם. בנייה כזו שוקלת הרבה ותזדקק לבסיס איתן.

תוכנית לתאורה חיצונית

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה עיצוב כסאות בר

כדי שתוכלו ליהנות גם מסביבת הגינה היפה בערב, כדאי בהחלט לתכנן גם תאורה לשטח החיצוני. בהחלט צריך להתקין מנורה מעל הכניסה. לכל השאר, יש לך מספר אפשרויות. זה יהיה הגיוני לקבל תאורה למטבח החיצוני, לאזור האוכל ולברביקיו. עבור אזור ההרפיה, הנרות יכולים לבצע את אותה העבודה. המדרגות ושבילי הגן בהחלט צריכים להיות מוארים כראוי מטעמי בטיחות. אם אתה רוצה להיות מודע לסביבה, אתה יכול להשיג מנורות שמשתמשות באנרגיה סולארית.

ריהוט ופריטים אחרים לגינה

רעיונות עיצוב מרפסת בגינה ליצור אח

ה רעיונות לעיצוב מרפסת אינם מוגדרים רק על ידי רהיטים וצמחים. ישנם הרבה אלמנטים נוספים בהם ניתן לקשט את אזור הבילוי שלך. המזרקה היא היצירה הדקורטיבית המושלמת אם אתה רוצה להוסיף את צליל המים הזורמים לנווה מדבר הרוגע שלך. אפשרות נוספת היא האח. זה יכול להיות מבטא נחמד באזור הפטיו שלך ולשמש נקודת התייחסות לשאר עיצוב הגינה. ניתן גם להשתמש במגוון פריטים קטנים כקישוטי גינה, כגון פסלים, אמנות עמידה במים וכריות מבד עמיד למים. הפרטים הקטנים האלה יהפכו את אזור המרפסת שלכם לגן עדן של רוגע ושלווה.