לבנים קלינקר מחוץ לחצר הפטיו של החצר

אם אתם מעצבים מחדש את החצר שלכם עם חיפוי קלינקר בחוץ או יוצרים בעזרתו חיפוי חיצוני, ישנן מספר אפשרויות. פורניר מלבנים כאלה מייצג מעין ציפוי, המורכב מלבנים דקות אמיתיות. כך תוכלו לתת לאזור החיצוני שלכם מראה מדהים ללא מאמץ רב. זוהי בחירה נפלאה שיש לה יתרונות רבים כגון עלות נמוכה ותהליך התקנה טוב יותר.

קל להניח תלושים מלבנים חיצוניים מכיוון שהם דורשים רק בסיס פשוט ומערכת דיור. בנוסף, אלה עשויים מחומרים מוצקים. המשמעות היא שאתה יכול להרגיש בטוח בכל הנוגע לעמידות ותחזוקה נמוכה. זה גם מאפשר לך ליצור סגנון ומראה של הטעם שלך הדורש פחות משאבים. בפוסט זה תמצאו עצות שימושיות ועיצובים מתאימים של החלקות לבנים קלינקריות מבחוץ, בהן תוכלו להשתמש כדי לקבל השראה לפרויקט הבא שלכם.

עיצוב יתרון עם החלקות לבנים קלינקריות מבחוץ

מערבבים צבע רצועות מוסך קדמי

לבנים חיצוניות דקיקות, הידועות גם בשם לבנים, הופכות פופולריות יותר ויותר הודות לשילוב האסתטיקה וקלות ההתקנה. הם מחליפים גם לבנים מסורתיות. לבנים פותחו לראשונה בשנות החמישים כדרך לעצב מחדש מבנים קיימים. היישומים הנוכחיים כוללים מבנים חדשים וקיימים בבניית מבני מגורים ומסחר.

חזית הכניסה לחזית החיצונית בשחור לבן

לבנים חיצוניות, המשמשות גם כלבנים מול דבק, זמינות בגרסאות רבות, אך ניתן לסווג אותן לפי ארבע. ישנן כמה שיטות התקנה בסיסיות שאנו יכולים לקרוא להן קבוצות עבות ודקות, מערכות פאנלים מודולריים ולוחות טרומיים. עם השניים הראשונים, אתה יכול להשתמש בתלושי הלבנים הקליניים מבחוץ או עם מיטת מרגמה עבה לשכבה עבה בהתאמה או עם התקנה דקה..

גדר פרטיות אח חיפוי אח רצועות שחורות רהיטים קש מדש קמין

יחידות מודולריות משתמשות בדרך כלל בצלחת ביניים עם שטח טיפוסי של כ -0.5 מ”ר עשוי פוליסטירן, מתכת או חומרים אחרים בכדי שתוכל לתמוך בלבנים הדקות. ניתן לחבר את הלוחות לכל משטח בעזרת לבנים דקות שכבר מחוברות אליהן. חיפוי קירות מיוצר מראש כרוך ביצירת לוחות גדולים יותר, עצמאיים מבחינה מבנית הניתנים לחיבור לבניין, לקיר, לאח או אחרת. יחידות העשויות מבטון אדום או קירות עץ משובצים בדרך כלל בנויים מחוץ לאתר, בעוד שבטון ללוחות משופעים כלפי מעלה נשפך בדרך כלל בשטח.

מאפיינים של החלקות לבנים דקיקות מבחוץ

הנחת לבני קלינק מחליקות מבחוץ חיפוי קיר חיפוי חיצוני בחזית ארכיטקטורת עיצוב חדשנית

חיפוי חיצוני כזה מורכב באופן עקרוני מאותם חומרים כמו לבנים קונבנציונאליות אחרות, המיוצרות גם הן בתהליכים דומים. לבנים מתאימות יותר לחזית החיצונית, למשל, מכיוון שהן דקות יותר ומשקלן פחות מאבן הפונה כלפי חוץ. לבנים דקיקות מהוות מרכיב יחיד בין לבנים רבות בתוך מערכת פורניר מלוכדות המשפיעות על תכונותיה.

חיפוי קיר כפרי פרחים קלאסיים גן לבנים

תוכל לקבוע את ביצועי המערכת רק במדויק אם אתה מעריך מכלול כמכלול. בהשוואה למערכות חיפוי קלות מסורתיות, תלושי לבנים חיצוניים בדרך כלל מציעים עמידות מעולה בפני רעש, התעללות, חום וונדליזם. עמידות באש, בטיחות ונוחות אקוסטית הם גם גורמים שנמנים עם היתרונות של חיפוי חיצוני כזה.

הנחת לבנים מחליקות מחליקות מבחוץ חיפוי קיר חיפוי חיצוני דפוס חזית חיצוני מרקם אור שמש נקבובי

לבנים הן אחד ממרכיבי הבנייה הוותיקים ביותר מכיוון שהן קטנות, מודולריות, עמידות, בעלות תחזוקה נמוכה ועשויות מחומרים מקומיים. זוהי שיטת בנייה פופולרית במשך מאות שנים, ועל ידי שימוש בה הצליחו אדריכלים ליצור מבנים מסוגים שונים. בריק תמיד היה חומר בנייה עתיר עבודה, וככל שעלויות העבודה עלו הוא הפך לחומר יוקרתי.

רצועות שילוב טרנדי בית מעצב אלומיניום

בגלל זה, תעשיית הבנייה החלה להשתמש בקלינק פחות כמבנה ויותר כלבנה מול. התוצאה הייתה פיתוח הפורניר כקיר וטיפול בלבנים כאלמנט דו-ממדי ודקורטיבי. זה הגיוני מסיבות של עלות, אבל החלקות לבנים חיצוניות עלולות ליפול לאחור על העבר שלהן כאמצעים מבניים.

אנטומיה של החלקות לבנים קלינקריות

חיפוי קיר חיפוי רצועות חיפוי קלינקר חיצוני

הלבנים המונחות בדרך זו הן לבנים פשוטות חד-שורות הפונות. בניגוד לקירות לבנים מבנים ישנים יותר, שהיו בעלי כמה עוביים, ניצבות החלקים החיצוניים של קיר היסוד. הם גם מופרדים ממבנה מסגרת העץ בחלל אוויר של כשלושה סנטימטרים. החלל מאפשר לכל מים שחודרים את הלבנה ליפול ולדלוף החוצה דרך הפרצות על הקלינק הנמוך ביותר מעל פני הקרקע..

חזית ארז חיפוי לבנים קלינקר

במובן מסוים, לבנים מול לבנים פועלות כמו הגנה מפני גשם. הם נקבוביים ויש סיכוי שמים ימצאו את דרכם דרך סדקים במפרקי מרגמה ובמקומות אחרים. כידוע לכולנו, למים יש תכונות המאפשרות את כל זה ובעיקר, חשוב להיות מסוגלים להיפטר כראוי מהנוזל שנכנס. כעת, לאחר שהבנו את היסודות של קיר פורניר לבנים, בואו נסתכל על דפוסי הלבנים השונים שיכולים להיות לנו בחוץ.

הנחת לבני קלינק מחליקות מבחוץ קיר חיפוי חיפוי חיצוני דפוס חזית מפרקי קיר לבנים שחורות

קשר הריצה הוא סוג החיפוי הנפוץ ביותר עם חיפוי פנים שניתן לראות בעיצובים רבים. אלה בעצם שורות של החלקות לבנים קלינקריות מבחוץ, מקוזרות אחת מעל השנייה כדי שמפרקי המרגמה האנכיים לא יתייצבו. דפוס מסורתי זה עם חיבורים מסועפים מעניק לקיר או למשטח אחר יציבות וחוזק. בדרך כלל, כל הרצועות הן באותו מרקם, גודל וצבע בדוגמת מארג ריצה.

תחומי יישום וריאנטים של החלקות לבנים קלינקריות בחוץ

בניין מגורים חיצוני עכשווי לבנים

קירות לבנים שאפשר לעצב בחוץ צוברים יותר ויותר נתחי שוק בענף הבנייה. עם זאת, ניתן לראות את השימוש בהם גם בבנייני מגורים ומסחר חדשים, שכן יש להם משיכה חזותית מרשימה ויתרונות כלכליים רבים. מכיוון שיצרנים מציעים מגוון רחב של מוצרים, קל מתמיד ליצור תכונות בנייה חדשות ומדהימות לבית או לעסק שלך במחיר משתלם..

הנחת החלקות לבנים קלינקר בחוץ חיפוי קיר חיפוי חיצוני מחוץ למוסכי חזיתות בנייני מגורים בנייה חדשה

בנוסף, תלושי לבנים חיצוניים יכולים להוסיף ערך נדל”ן תוך הפחתת עלויות הביטוח בשל עמידותם הגבוהה בפני אש ולחות. עם המבחר הגדול של לבנים מלאות וכלי חרסינה כמו גם צבעים, ישנן אפשרויות רבות לשילוב חיצוני של לבני קלינק בפרויקט הבא שלך..

השתמש בלבני קיר כמבטאים

אזור בישול בפטיו בעיצוב מודרני לבנים

קיר המנוגד לשאר העיצוב יכול לשמש כמבטא לשינוי המראה הכללי של אזור מגורים או חיצוני בזול עם אסתטיקה נצחית וטבעית. קירות מבטא יוצרים מיקוד חזותי או רקע מושך לאלמנטים עיצוביים ייחודיים אחרים אותם תוכלו להציג במרפסת או בגינה. בנוסף, החלקות לבני קלינקר עמידות בחוסר אחידות ושריטות מבחוץ באזורים עם עומס רב. עם שילובי צבעים רבים וריאנטים מבניים, מובטח לך שתמצא את המבטא המושלם שאתה מחפש עבור האזור החיצוני שלך.

לבנה מול קלינקר לקמינים בחוץ

חיפוי קיר חיפוי רצועות חיפוי קלינקר מטבח קיץ עצי הסקה חצר ברוש ​​כפרי

עיצוב של אח, ארובה או חזית עם ריצוף מבחוץ יכול להיות תכונה יוצאת דופן בכל שטח פתוח או מטבח חיצוני. אבן הפונה לקמינים ולארובות נעשית לעתים קרובות בעבודת יד הדומה לאבן טבעית.

קמינים מודרניים קמינים קליפני חיפוי עיצוב צהוב

לבנים שטוחות משמשות גם בחיפוי הקיר עם רצועות כדי להעניק לחדר מגע אדמתי וטבעי. בשל תכונות האש והבידוד הגבוהות שלהם, קלינקר הוא גם חומר הבנייה האידיאלי לנקודות אש כאלה.

קירות אחוריים בעלי החלקות לבנים קלינקריות מבחוץ

קלינקר לבנים חיצוניות מטבח מודרני מבטא שולחן חולץ מכסה המנוע מתכת רצפת עץ גינה

השימוש ברצועות לקירות אחוריים במטבח או למראות אריחים באזור החיצוני יכול לשפר משמעותית את הכיריים שלך. חיפוי חיצוני אטרקטיבי עם תלושי לבנים קלינקריים אכן דורש מעט תחזוקה. ניתן להשיג ניקוי מוצלח על ידי ניגוב הקיר האחורי של המטבח החיצוני במים וסבון בדומה למשטחים נקבוביים אחרים. חוזק ההשפעה ועמידות האש של ציפויים כאלה הם גם גורם חשוב בעת התקנה ליד כלי בישול.

חופש עיצוב יוצא דופן

מטבח חיצוני פינת ישיבה בר גריל אזור בידור טלוויזיה בעלת מסך שטוח אח ריהוט גן

לדוגמה, אם אתה רוצה לבודד ולשדרג אזור בילוי או פינת ישיבה בחצר האחורית שלך, חיפוי לבנים קלינקר בחוץ הוא פתרון מתאים. חיפוי חיצוני זה בוודאי יענה על הדרישות הרבות לשיפוץ. בהתאם לכך, ניתן ליישם בנייה כזו ישירות על רוב משטחי הקיר, מה שמקצר גם את זמן ההכנה והבנייה.

חיפוי קירות קלינקר אדום בחזית החיצונית

ציפויים מסייעים גם לבידוד רעש וקיצוניות טמפרטורה, דבר המועיל מאוד ברוב היישומים בחוץ. חלל מתוחם מקבל זרימת אוויר מועטה בשטחי ביצות, מה שעלול להוביל לעובש או למקורות מזון להיווצרות מזיקים. החלקות לבנים של קלינקר אינן נרקבות והן עמידות בפני חרקים ומבקרים לא רצויים אחרים העלולים לפגוע בחללים החיצוניים שלכם.

חיפוי קיר חזית חיצונית עיצוב חדשני אדריכלות לבנים מול גדלי צורות צבע מסודרים בצורה אופקית בצורה אנכית

ישנם מספר אוספים של לבנים דקורטיביות מול לבנים באופטיקה מאבן או אפילו מפלסטיק לחזיתות או פנים בשוק. חיפוי קיר כזה מציע מראה טבעי עם יתרונות הבטון. הגדלים והצורות המודולריים שלהם מקלים על תהליך הבנייה. בנוסף, אלה מוצעים גם בעוביים שונים עבור צדדיות רבה יותר. השתמש בתלושי לבנים קלינקריים מבחוץ כדי לעצב את המקומות המועדפים עליך לפי טעמך. אלה מיוצרים במיוחד על ידי שיוף המשטחים כדי לקבל תערובת טבעית של אגרגטים.

הנחת החלקות לבנים קלינקר בחוץ חיפוי קיר חיפוי חיצוני בחזית אריחים לבנים נטיעת שביל גינה

צורות לבנים הן גם בחירה פופולרית לבנייני בתי ספר, משרדי ממשלה ומתקני משרדים מקצועיים מכיוון שהעוצמה הגבוהה שלהם יכולה לעמוד בקלות בהתעללות פוטנציאלית. אחרי הכל, תלושי לבנים קלינקרים מציעים את המראה הקלאסי של לבנים מסורתיות מבחוץ, אך הם זמינים בקלות וזולים משמעותית מגרסאות חלופיות. החזרת הסגנון התעשייתי של מחסנים ומפעלים מהתקופה האמיתית הופכת את חיפוי הקלינקר לבחירה פופולרית. משרדים ובתים רבים בהם המעצבים משיגים מראה מחוספס מסתמכים על גרסה זו.