רעיונות לרהיטי מרפסת ספה בכורסה כחולה-כתומה

זֶה עיצוב ריהוט גן עשוי להיות חשוב כיום כמו עיצוב הפנים. המגמה שנמשכה לאחרונה היא לשלב ריהוט פטיו ומרפסת מקוריים מחומרים פופולריים – עץ, קש, מתכת, פלסטיק. אתה יכול גם לבחור בחומרים חדשים וחדשניים, הם מבטיחים שריהוט הגן לא רק ייראה ביתי, אלא גם נעים ונוח. בדים חדשים אלה קלים לטיפול ושומרים על צורתם המקורית וצבע בהיר גם לאחר השפעות מזג האוויר – קרינת השמש וגשם.

עיצוב ריהוט גן – אפשרויות סידור

ריהוט גן מודרני לבן שקוף

ריהוט פטיו זמין כרהיטים בודדים מקוריים או כסטים אחידים. מהמגוון עיצוב ריהוט גן אפשרויות אתה יכול להרכיב סידור משלך. אין כללים קשים ומהירים לעקוב אחריהם, כך שתוכל לפעול לפי שיקול דעתך. טיפ: עץ, זכוכית ומתכת משולבים בהצלחה רבה, ממש כמו ריהוט ומתכת מגודרים. אבל כמה דברים בהחלט חייבים להיות זמינים באזור החיצוני – שולחן וכיסאות, לעתים קרובות הרבה אביזרים. מיטות שיזוף, כסאות נוח, שמשיות ופינות ישיבה מרחיבות את מרחב המחיה בחוץ. השולחן עשוי עץ אשוח עם שמשייה מתואמת בצבע, שקל מאוד לתפעול בעזרת כננת, יוצר אווירה מרגשת..

שימו דגש על עיצוב ריהוט הגן

ריהוט גן עיצוב-מעוקב צבעוני בבריכה

ריהוט הגן יכול להיות מסודר לפי ערכת צבעים מסוימת או סגנון מסוים – ים תיכוני, מזרחי, פוריסטי, כפרי, קלאסי או אולטרה מודרני וכו ‘. צבעים בהירים וצמחי גן ירוקים בהירים יהפכו את אזור החוץ שלכם לחם מזמין ומזמין. אואזיס. סגול כהה מיועד עיצוב ריהוט גן יוצא דופן, אבל אתה יכול להתנסות בזה ולעשות רושם. התוספת המושלמת לנוחות רבה יותר בפטיו היא הריפוד הנכון. שימו מבטא עוצר נשימה על הכריות הצבעוניות, הווילונות וכדומה. בהתאם לטעמך, ישנם ריפודי ריהוט גן במגוון דוגמאות ושילובי צבעים. אנו מציעים לך להציץ בשילובים יוצאי הדופן של ריהוט גן ואנו מקווים כי לאחר מכן תיצור את עיצוב הגינה המקורי ביותר!

עיצוב מרפסת בסגנון מזרחי

ריהוט גן מזרחי-כריות בצבעים בהירים

רהיטי מתכת רטרו בצבע לבן

רטרו מעוקל עקומות מתכת ריהוט פטיו כסאות שולחן לבנים

ריהוט מרפסת עם פרגולה – צבעים עזים

רעיונות לריהוט ריהוט פטיו כורסאות אדומות

ריהוט מרפסת בעיצוב וצבעים מרשימים

כורסא בצבע אדום לבן עם גינה

רעיונות לרהיטי מרפסת מקוריים

רעיונות לריהוט גן שרפרף ספה ירוק כתום בעלי חיים דפוס

קבוצת ישיבה חיצונית כחולה ושקופה

עיצוב רהיטי חוץ כחולים שקופים

פטיו עם כסאות לבנים ושולחן מעוצב יוצא דופן

עיצוב ריהוט גן לבן כפרי

אזור פרטי באזור החיצוני – מיטת שמש

רעיונות לריהוט פטיו ספה עגולה לבנה

פרגולה עם תאורה אטרקטיבית

מרפסת פרגולה מקסימה מחוץ לתאורת לילה

מרפסת שטופת שמש עם ריהוט קש והרבה כריות

ריהוט ראטן מקשט כריות צבעוניות רבות