עיצוב המרפסת ריהוט-רעיון-צבעוני-מבטאים-פסים-ראטן

רוב האנשים אוהבים להימלט מחיי היומיום המלחיצים על ידי פרישה לאזור החיצוני שלהם. זה משהו שהם מחכים לו בקוצר רוח כל היום. האזור החיצוני מציע הזדמנות ליהנות מהטבע, לנשום אוויר צח ולספוג את השמש. זהו מקלט אישי. ניתן לעצב זאת בדרכים שונות, החל מתאורה נעימה לערבים נעימים ועד ריהוט מפואר שיגרום לך להרגיש בנוח בחוץ כמו בפנים. להלן מספר טיפים שיעזרו לך לתכנן את עיצוב המרפסת  יעזור להירגע.

למשוך בשביל זה עיצוב המרפסת מבנים דקורטיביים בבחינת

עיצוב המרפסת כפרי-מודרני-קשת-בטון-גדר עץ

תלוי כיצד מעוצב אזור החוץ שלך והיכן הוא ממוקם, תוכל להשתמש בביתן, קשת או סורג כחופה לשם כך. עיצוב המרפסת צרף. אלמנטים דקורטיביים כאלה נותנים מיד לאזור החיצוני מבטא יפה. בנוסף, אתה יכול לתלות וילונות. טקסטיל ובדים הם אידיאליים ליצירת פרטיות, הגנה על השמש ומתן מקום לסגת אליו, כפי שאתה רגיל לבית. בערבים תוכלו לצייד את המבנים באורות כך שתוכלו ליהנות מארוחת הערב שלכם או פשוט לצפות בשקיעה.

עיצוב המרפסת – תנו לרהיטי הגן שלכם לקבוע

עיצוב הטרסה טרקלין-פרגולה-לבן-ספה-כריות כחולות

כיום יש לכך עיצוב המרפסת ריהוט גן עשוי ממגוון רחב של חומרים, כגון עץ, פלסטיק, אלומיניום ועוד. הם יכולים להיות בעלי עיצוב מפואר או בזבזני. תחשוב מה אורח החיים שלך ומה אתה נהנה לעשות בחוץ. עיצוב אזור להירגע עוסק בעיקר בנוחות ונעימות. עם זה בחשבון, למשוך בשביל זה עיצוב המרפסת שקול כיסאות נוח, מיטות חיצוניות, ספה, והרבה שולחנות סיום למקם את המשקאות שלך.

ריהוט השטח החיצוני – יוצרים אווירה נעימה

עיצוב-המרפסת-קירוי-במבוק-הגנה-ריהוט

האתגר הגדול ביותר עבור רוב בעלי הבית הוא כיצד להעניק לחלל החיצוני ללא קירות ותקרה תחושה ייחודית, מרגיעה ויוקרתית. קמינים, ארובות, פנסים, למשל, בר שבו אתה והאורחים שלך יכולים לשבת וליהנות ממשקאותיכם יכולים לשמש מתקן לשטח החיצוני. לפני שתבחר, בדוק את הסביבה הטבעית. ייתכן שלא תזדקק לעוד תוספת עיצוב אם יש לך נוף יפה של הר, בריכה או נוף יפה.

תאירו את השביל והמרפסת

עיצוב-המרפסת-נרות-הדלקת-טרסה-ספסל מסך

ה עיצוב המרפסת אתה לא צריך פשוט להסתכל ולהנות מהבריכה. אתה אמור גם להיות מסוגל לראות זאת מבפנים הבית. כאן נכנסת התאורה. זה לא רק מבטיח אווירה נעימה, אלא גם אבטחה מסוימת. לשם כך תוכלו לפנות לייעוץ של אדריכל נוף או מעצב שיעזור לכם למצוא תאורה המתאימה לצרכים שלכם. התאורה באזורים מעוצבים עשויה להיות שונה בהשוואה לאזורי רגיעה ובידור. וודא שאתה יכול ליהנות בבטחה מהחלל החיצוני שלך על ידי בחירת התאורה הנכונה.

אתה יכול להזניח את החוץ במהירות אם אתה לא מבלה מספיק זמן בחוץ כדי להעריך את זה. הימנע מכך על ידי הפיכת החלל החיצוני שלך לנסיגה נעימה ומתאימה בעזרת הטיפים הפשוטים האלה הקמת שטח החוץ למצוא. לברוח מהמתח היומיומי וצור לעצמך נווה מדבר מרגיע נהדר ותבחין במהירות במה שהיה חסר לך עד כה. בין אם אתם עורכים מסיבה, משחקים עם הילדים או פשוט לא רוצים לעשות כלום, אזור החוץ הנעים שלכם יהיה מוכן בשבילכם. עיצוב אזור המשקף את הסגנון האישי שלך ומקבל את פני האורחים בזרועות פתוחות.

פינת ישיבה נעימה המוגנת מהרחוב על ידי עצים גבוהים

פינת חוץ רעיונות לפינת ישיבה נעימה דוגמאות מודרניות

מזרקת גן בסגנון מודרני

מזרקת גן רעיון עיצוב יפה כמעט וחוסך מקום

בריכה עם קיר זכוכית ובר

רעיונות דגשי קיר זכוכית מדהימים צבע כחול

פינת ישיבה קטנה בגינה

גדר עץ, ספסל בנוי, עצים גבוהים, פרטיות

מרפסת עץ וצמחים רב שנתיים באדניות

עצי דקל צמחים ירוקי עד צמחים רב שנתיים רעיונות נהדרים לבריכה

פינת ישיבה בגינה על המדרון

בריכת סלע גן פינת ישיבה דקורציה לגינה דמויות מתכת

עיצוב רעיונות פינת ישיבה נעימה אזור חיצוני

עיצוב אזור ישיבה פרחים מודרניים מדרגות גדר מסך פרטיות

פינת ישיבה בחוץ פרגולה הגנה מפני השמש

כמו דוגמאות של אנשי המקצוע רעיונות רב שנתיים ירוקי עד

ספסל פרגולה מודרני צמחי גידור גבוהים ממתכת מעץ

עיצוב רעיון מגניב תאורת קיר פסיפס ערב

תמונות רעיונות תאורת מרפסת רב שנתית ירוקה

גינת פינת ישיבה נוחה עציץ מתכת מעץ

גינת ערב פינת ישיבה בבריכה גדולה עיצוב נחמד

עיצוב גן עשבוני רב שנתי גבוה על הגג

עיצוב רעיונות ריהוט רצפת אבן לבנה לחלוטין

עיצוב הגינה רעיונות שגורמים לפינת הישיבה להיראות נעימה