צובעים את רצפת המרפסת בצבע צבע השטיח

פעם הוא היה תוספת פונקציונלית יותר לבית – כיום הוא מרחיב את אזור המגורים בחוץ. ריהוט נוח יוצר אזור טרקלין בו המשפחה יכולה להירגע בחוץ. המטבח החיצוני מצויד בכל הדרוש כך שמנגל בסוף השבוע יהפוך לאמנות קולינרית של ממש. פינת האוכל מזמינה אתכם לבלות ערבים שמחים עם חברים. כן, למרפסת יש הרבה מה להציע – כך שבקיץ אפשר להעביר את החיים בחוץ. אזור החוץ המסוגנן נראה שלם עם שטיח חיצוני – השטיח מדגיש את האופי הביתי של העיצוב. למרבה הצער, מה שנראה נחמד הוא לא תמיד פרקטי. שטיחים מחברים אבק, קשה להסיר כתמים, וברגע שהשטיחים נרטבים לוקח הרבה זמן להתייבש. זה חיסרון למשטח – אם מתרחשת אטימות מים, ריקבון יכול להתפתח ולגרום לנזק. אם אינכם רוצים להסתדר בלעדיו תוכלו לצבוע את רצפת המרפסת ולצבוע במקום זאת את השטיח החיצוני. פרויקט ה- DIY די פשוט והתוצאה הסופית מדמה בהצלחה את מראה השטיח.

מעצבים את רצפת המרפסת בצבע – צובעים את רצפת העץ

עיצוב צבע לרצפת צבע מרפסת רעיונות לצביעת רצפת עץ

בקיץ המרפסת הופכת לנסיגה פופולרית וממלאת את התפקיד הראשי בתפיסת החיים הפתוחה לעונה החמה. זה הופך את הריצוף ליותר חשוב – העץ פופולרי מאוד בגלל התחושה הנעימה והצבע הטבעי שלו. עצים אקזוטיים ארוכי טווח במיוחד באים בסימן שאלה. קרשים באנגקיראי עמידים בקלות בחום וכפור ומתאימים באופן אידיאלי לשימוש בגינה. העץ גם מבקיע במראה אטרקטיבי – צבעו החום -אדום והגרגרים האטרקטיביים יוצרים אווירה נעימה. עץ לגש יליד הוא גם פופולרי – למרות שהוא אינו עמיד כמו מיני עץ טרופיים אקזוטיים, הוא עולה 30% פחות בהשוואה.

רצפת מרפסת עם פסים בעיצוב צבע בצבע לבן כחול

כמו כל חומר טבעי, העץ עמיד במים חלקית. לכן הלוחות בדרך כלל אטומים על ידי היצרן או מטופלים בשמנים מיוחדים – אלה נמרחים מחדש מדי שנה. עם זאת, לא ניתן למרוח צבע על רצפת עץ לכה. אז השלב הראשון הוא הסרת הציפוי המיוחד. ראשית נקו את המרפסת, ולאחר מכן נקו את הרצפה היטב. במידת הצורך ניתן להסיר את הלכלוך באמצעות מכונת שטיפה בלחץ. מעל לכל, חשוב שהמשטח יישאר נקי לחלוטין בסופו של דבר. לאחר מכן שוטפים את המרפסת במים ונותנים לה להתייבש. עכשיו העבודה יכולה להתחיל.

עיצוב רצפת המרפסת בצבע – צרף את הדוגמאות

צור רצפת מרפסת משלך עם צבע

לפני הסרת הצבע, יש להגדיר את הרעיון. ראשית צור סקיצה וסמן עליו את כל הרהיטים, האדניות ואביזרי הבית כגון אגרטלים, פסלים וכו ‘. לאחר מכן חשוב היטב על ערכת הצבעים וקבע את הצבעים. בסופו של דבר, הדפוסים הנכונים נבחרים. לאחר מכן ניתן לחשב את צריכת הצבעים על סמך הדגימות שנבחרו. אילו מוטיבים יקשטו את המרפסת תלוי במספר גורמים. קודם כל – הניסיון של גנן התחביב. מתחילים יכולים לבחור בדפוסים מפוספסים – הם מהירים וקלים ליישום. דוגמאות גיאומטריות רבות יכולות לשפר גם את השטח החיצוני. לאנשי המקצוע יש כאן טריק שימושי – אם תבחר במוטיבים פשוטים, תוכל להתנסות בצבעים וליצור ניגודים מרגשים. ולהיפך – ככל שהתבנית מסובכת יותר כך ערכת הצבעים פשוטה יותר.

צובעים את רצפת המרפסת בצבע כתום לבן צבע את לוח הרצפה

גם המקום הפנוי חשוב – ככל שהשטיח קטן יותר כך העיצוב פשוט יותר. דפוסים משוכללים חותכים דמות דקה בפורמט גדול. סגנון החיים קובע גם את התבנית. ניתן לשלב בקלות ריהוט מודרני עם מוטיבים גיאומטריים, בעוד שמוטיבים טבעיים מסובכים (פרחים, ציפורים, צמחים) משתלבים היטב עם ריהוט ועיטור וינטאג ‘..

ניתן למרוח בקלות את הצבע הנכון למים על מרפסת עץ מנוקה היטב. מוטיבים גדולים (למשל פסים, משולשים וכו ‘) ניתנים לסימון על הרצפה בעזרת נייר דבק. שבלונות מיוצרות בדרך כלל עבור מוטיבים קטנים יותר. עם מעט מיומנות, כל אחד יכול ליצור את התבנית בכוחות עצמו; יש בכל מקרה מספר תבניות מוכנות בשוק.

עיצוב רצפת המרפסת בצבע – לוחות בטון בצבע

רצפת מרפסת עם רצפת בטון בצורת גיאומטרית בצורת צבע

בניגוד לעץ, שבו הצבע מוסר תחילה, יש לאטום תחילה את הבטון (בלי קשר אם בטון חשוף או לוחות בטון מצטבר). לשם כך, המשטח נבדק תחילה לאיתור סדקים ולאחר מכן מנקה היטב. לאחר הניקוי, יש לתת לבטון להתייבש, ולאחר מכן להחדיר. מרחו שכבת איטום על רצפת בטון יבשה ולאחר מכן הניחו לה להירפא למשך שבוע לפחות. זגוגי בטון מיוחדים זמינים בשוק – אלה מחזיקים מעמד זמן רב מאוד וניתנים ליישום במהירות. בגלריית התמונות למטה תוכלו למצוא כיסויי רצפה עם דוגמאות שונות להשראה.

עיצוב מרפסת צבעונית

ריצוף מרפסת עם רעיונות לדוגמאות עיצוב גיאומטריות בעיצוב צבע

חלפו הימים של עיצובי מרפסות פשוטות וצבעוניות. התמהיל האקלקטי בתמונה למעלה מרגש הרבה יותר – הכריות הדקורטיביות מעוטרות בשפע במוטיבים הודיים. יחד עם עץ המהגוני הכהה של פרגולת הגן, הם יוצרים אנסמבל אטרקטיבי. הספה הנמוכה ושולחן הקפה המגולף בעץ מביאים נגיעה מהמזרח לגינה. רהיט הווינטג ‘באמצע – שולחן הצד הקטן והירוק עם מוטיבים טבעיים מוסיף את נגיעות הסיום. כדי שרצפת הבטון לא תראה משעממת, היא סופקה עם דוגמאות גיאומטריות. התוצאה הסופית – מרפסת מקסימה בעלת אופי משלה.

קטן אך נחמד – עיצוב מרפסת בוהו שיק

רצפת טרסה עם ריהוט בוהו שיק בעיצוב צבעוני

בהחלט הוכחה לכך שלא רק טרסות מרווחות יכולות להציע מספיק מקום לקישוט. פסלים, שולחנות צד פיסוליים ואדניות על גבי אבן יוצרים סידור מסוגנן במרפסת הקטנה. גם בשטח מצומצם, האח כמובן לא צריך להיות חסר – גם אם הוא בפורמט קטן. צבעים שמחים, מוטיבים טבעיים, דפוסי בעלי חיים וכמובן צמחים אקזוטיים רבים מעניקים לשטח החיצוני כתם של צבע. המרפסת במראה בוהו מושלמת על ידי הריצוף המונוכרום. הפסים בשחור ולבן מנוגדים למוטיבים הצבעוניים בכריות הדקורטיביות ומציעים חופש עיצובי מסוים. הפסים הפשוטים משתלבים גם בהרמוניה בחללי המגורים המסורתיים והמודרניים.

עיצוב רצפת המרפסת עם צבע – ערכת צבעים ימית

רצפת מרפסת עם עיצוב צבע פסים שחור ולבן מבטאים אדומים

העיטור הימי גורם לנו לחלום על איים אקזוטיים וארצות רחוקות. ערכת הצבעים האדומה, הכחולה והלבנה יוצרת אווירה שמחה ליד שולחן הגן ומקבלת את פני האורחים על הסיפון. הכסאות המתקפלים מבמבוק מתבלים את הסידור. הכריות עם מכבשי עוגן סרוגים, סלסלת הלחם עשוי ראטן והנר באמצע השולחן אטרקטיביים במיוחד. מכיוון שהפסים כמוטיב העיקרי מאפיינים את המראה בצורה חזקה, הם כמובן לא צריכים להיות חסרים על הרצפה. הם לא רק מושכים את העין, אלא מחלקים אופטית את המרפסת לשני אזורים – פינת האוכל החיצונית ושולחן הקפה הצמוד אליה..

עיצוב מרפסת קלאסית במראה מונוכרום

רצפת מרפסת עם צורה משולשת מונוכרום מונוכרום

ערכת הצבעים בשחור ולבן מעניקה למרפסת מראה קלאסי. אתה לא צריך להשקיע ברהיטי וינטג ‘יקרים כדי שהאזור החיצוני ייראה מסוגנן. במקרה זה קבוצת הישיבה צועדת ברקע ומשאירה את הבמה אל כיסוי הרצפה. ניתן לחבר את הדוגמאות הגיאומטריות לבטון החשוף באמצעות תבנית משולשת. כל שעליך לעשות הוא לצבוע תחילה את המרפסת בלבן, לתת לה להתייבש ולאחר מכן לצבוע את המוטיבים השחורים. אם אינך בוטח בעצמך לעצב את כל רצפת המרפסת בצבע, תוכל לקשט את הקצה רק במוטיבים במקום.

תתבל את המרפסת המינימליסטית

רצפת מרפסת עם פרגולה בצבע כחול בצורת צבע

צורות פשוטות, קווים ברורים, ערכת צבעים עדינה – בסגנון החיים המינימליסטי, חוק הזהב חל: “פחות הוא יותר”. אולם בשלב מסוים ריהוט הטיק, רצפת הבטון החשופה ופרגולת העץ מתחילים להיראות משעממים. הדפוסים המוריים על הרצפה משחררים את התמונה הכללית המחמירה ומוסיפים הערה רעננה לעיצוב ומעניקים לאזור החיצוני הבזק בהבזק.

מרפסת צבע עיצוב עיצוב ציור דפוס מזרחי

אגב, ניתן לחבר דוגמאות פשוטות יותר עם חותמת – זה יוצר תבנית טלאים מרגשת בלבן וכחול. פשוט מושלם לאזור הבריכה או למרפסת שליד בריכת הגן.

ריצוף מרפסת עיצוב צבע רעיונות ימיים

ריהוט עשוי במבוק, צמחים מבושמים וכמובן ערכת הצבעים הלבנים והכחולים מביאים את תחושת החוף הזו לגינה משלכם. ניתן לחבר את הרצועות על הרצפה תוך זמן קצר. הטיפ שלנו – רוחב מינימלי של 30 ס”מ מגדיל ויזואלית את המרפסת וגורם לה להיראות מרווחת יותר. בנוסף, ניתן להציג טוב יותר גם רהיטים גדולים וגם אביזרים קטנים על רצועות גדולות.

עיצוב רצפת המרפסת שלך בצבע – נגיעה וינטאג ‘בגינה

ריצוף צבע מרפסת עיצוב רעיונות וינטג '

ריהוט עץ עם צבע סדוק, קישוטי קיר עשויים עץ סחף, פחיות במקום עציצים – מרפסת הוינטאג ‘מציגה חפצים שנמצאו משוק הפשפשים. ערכת הצבעים העדינה מאפשרת למרקמים, בדים וחומרים לבוא לידי ביטוי. המושב בחוץ יכול להיות כל כך נעים. כמובן שרצפת הבטון איכשהו לא מתאימה לקונספט – לפחות לא עם המשטח הלא מטופל שלו. אבל אם הוא מסופק עם דוגמאות מסוגננות, הוא מזייף בהצלחה את מראה השטיח.

מרפסת צבע עיצוב עיצוב אריח מזרחי

מוטיבים רטרו בוהקים בלבן וכחול באזור הטרקלין. במיוחד בעיצובים עם ריהוט בצבעים פשוטים, הדוגמאות יוצאות לכניסה הגדולה שלהן. תצטרך לפחות סוף שבוע לפרויקט בתמונה למעלה – יותר מכל, נדרשת סבלנות. מכיוון שהתבנית הטרומית מקלה הרבה יותר על המשימה. חלקו את השטח – כך שכל המשפחה תוכל לקחת חלק בפרויקט. הטיפ שלנו – לצבוע רק חלק מהמרפסת כמבחן בהתחלה – כך תוכלו להעריך נכון האם העיצוב שנבחר באמת מתאים.

עיצוב רצפת המרפסת שלך בצבע – שיק עלוב

ריצוף צבע מרפסת ריהוט וינטאג 'דקו DIY

גם אם הצבע מתקלף עם הזמן, “השטיח” עדיין חותך דמות דקה על המרפסת האופנתית. כדי שזה באמת יחזיק מעמד לאורך זמן, יש לבחור צבעים בהתאם לשימוש בחוץ. כמו כן, מומלץ להתאים את ממדיו לחלל הפנוי הזמין. כסאות, שרפרפים ושולחנות צד קטנים תמיד זזים קדימה ואחורה והרצפה נשרטת. בכל מקרה, בדוגמה המוצגת למעלה, המראה אפילו רצוי. כי בניגוד לסגנון הוינטג ‘, בו הריהוט והקישוט ממש ישנים, ריהוט שיק עלוב הוא ייצור המוני. הפטינה מחוסמת במכונות מיוחדות. התוצאה הסופית דומה באופן מבלבל למקור – בקושי ניתן להבחין בין הרהיטים לעתיקות.

עיצוב צבע רצפת מרפסת צבע שחור ולבן רצפת עץ

המרפסת במראה מונוכרום מציעה אפשרויות עיצוב רבות – ערכת הצבעים הניטרלית מהווה את הרקע המושלם לקישוטים אטרקטיביים. מבטאים נקבעים עם מפות שולחן, פרחים ופנסים. בצורה כזו ניתן לעצב מחדש את פינת האוכל החיצונית שוב ושוב – הרעיון מושלם לרווקים שאוהבים להזמין חברים לארוחת ערב. תוכלו להפתיע את אורחיכם בסידור חדש בכל פעם. והפסים בשחור -לבן על רצפת העץ מסתירים את צבע העץ שכבר דהוי ונותנים למרפסת לזרוח בהדר חדש. בנוסף, כיסוי הרצפה הצבוע די קל לטיפול – פרקטי במיוחד, כי למי שבאמת מתחשק לנקות ולשמן את המרפסת ביסודיות לאחר יום ארוך בעבודה..

עיצוב רצפת המרפסת בצבע – דוגמאות מרוקאיות 

מרפסת צבע עיצוב עיצוב מוטיבים מזרחיים פינת ישיבה מעץ

דוגמאות מרוקאיות מסוגננות מביאות תחושה של חג לגינה – אך על מנת שיקסמו בקסם האקזוטי לאורך זמן, הטיפול הנכון באביב משחק תפקיד מכריע. לאחר שכבר לוחות הבטון היו מעוטרים במוטיבים משוכללים, שאלת הניקיון תעלה לכל היותר באביב הבא. חומרים כימיים אפשריים רק בנסיבות מסוימות – אך עליך בהחלט לפנות לייעוץ בנושא זה, כי חלקם יכולים להסיר את הצבע. חומרי ניקוי בלחץ גבוה יכולים לתקוף את המשטח הרגיש של לוחות הבטון החשופים. בחורף הקרוב ייווצרו סדקים קטנים שניתן לתקן אותם רק בקושי רב. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לנקות את משטח הבטון בסבון – צריך להתחשב במאמץ מסוים.

עיצוב רצפת המרפסת שלך בצבע ושמור עליה כראוי

מרפסת צבע עיצוב עיצוב אבני ריצוף מכסות לקשט

בין אם זה פשוט או עם קישוטים – אם אתה רוצה לעצב את רצפת המרפסת שלך בצבע, יש לך אפשרויות עיצוב רבות לבחירה. חשוב לנקות ולהכין את המשטח – הלכה נשחפת על עץ, להיפך על לוחות בטון – מורחים זיגוג. רק אז ניתן להצמיד את הדוגמאות לרצפה באמצעות שבלונה. מעל לכל, חשוב שתהיה סבלני ואז תגן על המרפסת מפני גשם ולכלוך בזמן הייבוש. טיפול נוסף תלוי בחיפוי הרצפה – בדרך כלל עץ אינו דורש טיפול נוסף, יש לנקות את הבטון היטב עם סבון אחת לשנה.

מרפסת בצורת צורה בצבע כחול כהה שחור שחור

מרפסת מרפסת בצורת עצי דקל גינת מיטת יום אקזוטית

מרפסת צבע צורה עיגול צבע פסים ירוק

מרפסת צבע עיצוב עיצוב כניסה לבית לקשט ספסל גן קש

מרפסת בצורת צורה בצורת פסי גן חורף צבע

מרפסת צבע עיצוב עיצוב ציור מוטיבים טבע