ריהוט מודרני-לבן-פטיו

ריהוט גן לקבוע את ריהוט השטח החיצוני. אתה יכול להפוך את הגינה לאי של רוגע, או ליצור פינה עליזה, קיצית ורעננה למסיבות.

ריהוט גן בעיצוב אלגנטי

ריהוט גן חום ולבן

ריהוט גן יכול לא רק להיראות יפה, אלא גם להיות מאוד נוח. גודלם תלוי בשטח הפנוי הזמין. לפעמים הם מרכז תשומת הלב בגינה, במקרים אחרים הם ממלאים תפקיד תומך. חשוב שריהוט הגן יתאים לסגנון הבית ועיצוב הגינה. אולטרה מודרני ריהוט גן מתאימים לבתים לבנים ומינימליסטיים, בעוד ריהוט עץ נעים מתאים לאזורי פאטיו, טרסות גג או בתים כפריים.

טיפים לבחירת ריהוט גן

מרפסת ריהוט גן

ראשית עליך לחשוב היטב לאיזה פונקציה עיקרית ריהוט גן איזו צורה צריכה להיות להם והיכן הם צריכים להיות בגינה. תאורה טובה מעל השולחן היא חובה מוחלטת. צל או כיסוי מגן על הרהיטים הוא רעיון טוב, מכיוון שכך תוכל ליהנות ממש להירגע בחיק הטבע. גודל ריהוט הגן תלוי בשני גורמים – כמה מקום פנוי בגינה והיכן הרהיטים מאוחסנים בחורף. ריהוט המרפסת צריך להיות עשוי מחומרים עמידים בפני מזג אוויר.

ריהוט גן נוח וצבעוני  כורסת ריהוט גן צבעונית

אם אין כל כך הרבה מקום פנוי, אתה יכול להגדיר מבטאים עם פרטים צבעוניים – כריות, קישוטים. ספסל העץ הוא אחד הרהיטים הפופולריים ביותר בגינה. שולחן הזכוכית מושלם לשתיית קפה.

במבוק ועץ הם חומרים פופולריים, אך משמשים גם אבן, זכוכית ופלסטיק. בכל הנוגע לצבעים הכל מותר – כריות עם דוגמאות צבעוניות יכולות לשמש כקישוטים. ריהוט נעים בצבע אחד מתאים באופן מושלם לכל אזור חיצוני.

אביגיל

ריהוט עץ ירוק גן חופה

סגנון יפני – רהיטים עבור הגן

מינימליסטי-יפני-ירוק-ריהוט-פטיו

ריהוט גן קלאסי רומנסקי

רהיטים-רומנטיים-קלאסיים-בחוץ

ריהוט מודרני נוח

נוח-כחול-ריהוט-מרפסת

ריהוט גן – צבעים וחומרים

ריהוט גן רומנטי

ריהוט עץ צבעוני

נברשת ריהוט עץ צבעונית