קישוט לגינה שחורה-מבריקה-מופשטת

נראה כי צמחים ירוקים ודמויות תלת מימד משלימים זה את זה בצורה מסתורית, כאילו נוצרו זה לזה. הירוק מדגיש את ההרמוניה של הקווים ואת צלליות הפסלים, הפזורים בגינה, מה שהופך אותם ליצירת אמנות של ממש. עם אחד מאלה קישוט לגינה לעולם לא תרגיש בודד ובוודאי תמיד תוכל ליהנות מזמנך החופשי שם.

קישוט לגינה – הפסלים כאלמנט בעיצוב גינה מודרנית

קישוט לכדור גן-מתכת-בסיס-אבן-לבנדר

בעת בחירה והצבת צלמיות הגן, יש להקפיד על כמה כללים כדי שהקסם שלהם לא יאבד. שוב, חוקי ההרמוניה והסגנון גוברים על כולם קישוט לגינה שעלינו לשקול גם.

כשאתה מקשט את האזור החיצוני שלך אתה שוב מפונק מבחירה. אולי תוכל להרשות לעצמך יצירת אמנות אמיתית, פסל. המבחר עצום, ראשית מה בדיוק מייצג הפסל ושנית מאיזה חומר הוא עשוי. יצירות אמנות הגן האלה יכולות עקרוניות להיות מציאותיות או מופשטות. הם עשויים אבן (גרניט, שיש), נירוסטה, יצוקים או עשויים מתכת צבועה, ברזל יצוק, אריחי קרמיקה או עץ. מדובר ביצירות אמנות די יקרות ולא כולם יכולים להרשות לעצמם פסלון גן כזה.

קישוט לגינה – כיצד בוחרים את הפסלים הנכונים

קישוט לגינה ספירלה-כסף-ספסל-אדום-טרסה

האלטרנטיבה לפסלים כמו קישוט לגינה הם דמויות תלת מימד שניתן למצוא בכל מרכז גינות. לא הייתי קורא להם ייחודיים, אבל יש להם מגע מוזר ומצב רוח טוב. דמויות כאלה עשויות בדרך כלל מקרמיקה, מתכת או פלסטיק מזכוכית. הבחירה תלויה בהעדפותיך ובתקציב שלך.

פסלים ודמויות דקורטיביות חייבים להיבחר בקפידה בהתאם למראה, גודל וגימור. חשוב שהם יהיו בהרמוניה עם סגנון הבית ועם הגינון. פסלי שיש קלאסיים יהיו די מגוחכים בחווה כפרית. לעומת זאת, תרנגולות קרמיקה עליזות וצבעוניות המפוזרות בדשא ייראו קיטשיות בגינה מעוצבת קלאסית..

תאם את גודל הפסלים עם גודל הגן

קישוט-לגינה-זהב-טבעות-רעיון-מדשאה-מינימליסטי

המשימה של קישוט לגינה היא לאחד את המרחב סביבך ובכך להפוך למרכז העניינים. הם מוסיפים הרבה צבע ומבנה בחלקים שונים של הגן. החצר הקטנה תיראה מעניינת ושונה עם דמויות דקורטיביות, היא תורחב ויזואלית כשהדמויות יוצרות אשליה אופטית זו של חלל. פסלון גן גדול מושך את העין וצריך למקם אותו בזהירות, בין במרכז תשומת הלב או בפינה שבה הוא אינו מושך כל כך הרבה תשומת לב.

גם גודל דמויות הגן חשוב מאוד. דמויות קטנות יאבדו בחצר הענקית, וגדולות צריכות מספיק מקום כדי להבחין בהן כראוי. לעתים קרובות מספיק לבחור דמות מסוגננת שתוסיף הרבה קסם לגינה שלך. בהתאם לסגנון הגינה שלך, אתה יכול גם לארגן קבוצות של דמויות. לדוגמה, בחצר כפרית, קבוצת תרנגולים ותרנגולות עם אפרוחים או תרנגולות נראית נהדר. או איך מוצאים שם משפחה של חלזונות בדשא? מגניב לא? אז, אתה יכול לעשות קומפוזיציה מכמה דמויות דקורטיביות קטנות, שנבחרו באופן נושאי, כמובן. אם יש לכם חצר מספיק גדולה ורוצים ליהנות מכמה פסלים וקבוצות פסלים, הניחו אותם כך שלא יראו יותר משניים. זה מונע רושם של יתירות.

התאם את קישוט הגן בהרמוניה לסביבה

קישוט-לגינה-מודרנית-בריכה-רעיונות-מוטות-מתכת

ה קישוט לגינה חייב להשתלב בהרמוניה עם הסביבה. זה חייב להיות חלק אורגני מהחדר ולהנפיש אזורים לא אטרקטיביים כדי לשנות את התמונה החזותית. אתה יכול לחשוב פעמיים היכן בדיוק אתה רוצה למקם את קישוט הגינה. לדוגמה, אתה יכול לקבל כמה דמויות גן ממש בכניסה, כך שהן גלויות מיד ותמיד יקבלו את פני האורחים שלך בחום! כמה דמויות גן יכולות להסתתר בפינת הגן, כאלמנט הפתעה, וניתן להציב קבוצה צבעונית של דמויות בחוץ, בין הדשא הירוק. אה כן, למה שלא תהיה קבוצה של דמויות קטנטנות משני צדי שביל ההליכה לדלת הכניסה? זה נראה סופר מגניב, לא? אוֹ?

הדגישו את יופיים של הפסלים בעזרת צמחים

עיצוב דקורטיבי, מקורי, מודרני, חצר אנגלית

דמויות הגן צריכות להיות בהרמוניה עם הצמחים שלך שם כי הן יוצרות את המסגרת או הרקע ה”חיים “שלהן. כל צורה מוארכת מודגשת, הקווים האנכיים מדגישים את נקודת המבט והאיזון של המישור של הערוגות והמדשאות. זה שובר את הקו האופקי הארוך של השיחים. צלמיות קרמיקה צבעוניות יאבדו בעיצומם של פרחים פורחים, אך ייראו הרבה יותר טוב על הדשא הירוק. אם ברצוננו להדגיש את יופיים של הפסלים ודמויות הגן, הצמחים לא צריכים לשלוט, אלא על הרקע שלהם. בתמונה מוצגים הפסלים היפים להפליא מאת דיוויד הרבר.

פסל גן מודרני עשוי עץ וזכוכית

רעיונות לקישוט גינה מעץ זכוכית מקוריים, יצירתיים, חוסכים מקום

קישוט גינה עם תאורה משולבת

מזרקות הבנויות בפסלון גן מתכת בצורה מקורית

מתבל את בריכת הגן – עם פסל מתכת

מי הגן כוללים בריכת גן מסוגננת ומודרנית

גינה בסגנון אנגלי קלאסי

עיצוב רעיונות לקישוט גינה פסלים מים תכונות גינה אנגלית

תמונות רעיונות קישוט תמונות פיסול בסגנון אנגלי

צמחי הבסיס העץ מבוססי עץ סורג ירקרק אנכי

לקשט רעיונות יפים מתכת דמויות גן מתכת

סגנון ים תיכוני של בריכת פיסול קישוט דמויות מתכת

צמחי גידור מודרניים ממתכת מתבטאים בעצי אביב

צור רעיונות מודרניים לקישוט גינה מתכת תמונות מסך פרטיות

רעיונות קישוט מים כוללים פסלים עצי מתכת רב שנתיים

מתכת עיצוב גינה מודרנית רעיונות קישוט יצירתיים מקוריים

פסל מתכת דקורטיבי רעיונות נטולי חלודה מסוגננים להפליא