תקרה תלויה -קישוט-תאורה עקיפה-סלון-בז '-חום-מודרני-אסייתי

ה תקרה תלויה נפוצה בימינו – בין אם במשרד, בבית, בחנות, בבית הקפה או במסעדה – התקרה הכוזבת הפכה לחלק בלתי נפרד מהחלק הפנימי. בדרך כלל תקרה זו מורכבת מלוחות רבים המחוברים בצורה מורכבת.

תקרה תלויה יפה

תקרה תלויה -קישוט-תאורה עקיפה-סלון-לבן-בהיר-מודרני

ה תקרה תלויה יכול להיות בעל מספר פונקציות מעשיות – הוא מקטין את גובה החדר וגורם לחדר להיראות נעים יותר, הוא מסתיר התקנות או כבלים ואם התקרה המזויפת מבודדת היטב, הבידוד של החדר כולו משתפר. התקנת התקרה המזויפת מתחילה בייצור של תת המשנה, בדרך כלל עשוי מתכת. מחצלות בידוד הצמר המינרלי משמשות כבידוד ומחוברות לתשתית.

התקרה התלויה – התקנה קלה

תקרה תלויה -קישוט-תאורה עקיפה-חדר שינה-בהיר-לבן-עץ

יש לציין כי תקרה תלויה הוא מאוזן. חומר הגבס מועדף כחומר העיקרי לתקרה. רצוי לתכנן את מיקום כתמי הלוגן או האורות המובנים מראש כך שההרכבה תהיה קלה יותר מאוחר. בסופו ניתן ללטש או לצבוע את לוח הגבס. טפט הוא גם אופציה מרגשת.

תקרת מתיחה עם תאורה מקורית

תקרה תלויה -קישוט-תאורה עקיפה-חדר אמבטיה-בריאות-מינימליסטי

אחד תקרה תלויה בדרך כלל גם בעל עמידות גבוהה בפני מים ולכן הוא מתאים היטב לדירה שבה יש לך שכנים – תמיד יש לך הגנה בטוחה מפני הצפות. החומרים המודרניים קלים לניקוי ומוצעים בגרסאות שונות.

תקרה תלויה עם צורה מקורית

מושעה-תקרה-קישוט-עקיף-תאורה-בר-מקומי-עיצוב-רעיון

ה תקרה תלויה יכול להסתיר את האוורור בבית, תאורה עקיפה יוצרת אווירה רומנטית ומעניקה לחדר מראה מודרני. כדי שהתוצאה הסופית לא רק תשכנע בפונקציונליות, אלא גם תיראה טוב, צורת התקרה המזויפת צריכה להיות בהרמוניה עם פנים החדר..

מודרני ומעשי – תקרה שקרית

תקרה שקרית-קורות עץ-תאורה-חדר שינה

התקנת תקרה תלויה

צורת הסגלגל של הרהיטים יכולה להתכתב עם המבטאים הסגלגלים על התקרה. ריהוט מרובע מתאים לתקרה מרובעת. צבע קיר וריהוט פשוט מאפשרים עיצובי תקרה מושעים יצירתיים. קורות עץ, טפטים, צורות מרגשות הופכות אותן תקרה תלויה בחלק מהקישוט. תקרת מתיחה מלוטשת עם תאורה דקורטיבית מתאימה מאוד לריהוט מודרני. אלמנטים ממתכת משקפים את הריהוט ויוצרים אווירה יוקרתית בבית. לבן תקרות תלויות מועדפים לעיצוב פנים פוריסטי.

בלי קשר לסגנון הריהוט, המגוון של התקרה המודרנית המודרנית הופך אותה לחלק הכרחי בכל דירה או בית..

סלון תקרה אלגנטי-קלאסי תלוי

תקרת מתיחה מפוארת עם תאורה מקורית

עיצוב תקרה מושעה יוקרתית

תקרת מזויף יוקרתית במבוק

סלון יוקרה מבמבוק תלוי

תקרה תלויה עגולה לבנה

מטבח תקרה לבן עגול תלוי

מודרני-שקרי-תקרה-שחור-לבן

תקרה יוקרתית-מתכת-מבריקה-משייפת-מתיחה

תקרה תלויה מפוארת מעץ

תקרה תלויה-אורות שקועים-סלון סקנדינבי

חדר שינה אלגנטי-תלוי-תקרה-לבן