בית עץ על כלונסאות דו-בניין-גשר-חופשה-בית-שלג

כל מי שמתלהב מספורט חורף לפחות פעם חלם על בית באזור סקי יפהפה. כאן תוכלו להירגע לאחר יום ארוך במדרונות הסקי ולקרוא ספר טוב מול האח. האדריכלים מאולפן האדריכלות Life Style Koubou עיצבו בית נופש כזה ביפן, המרשים בעיצוב מיוחד מאוד. הבית עשוי עץ וממוקם ליד הר הגעש בנדאי בפוקושימה, יפן. זהו אזור ספורט חורף פופולרי ומתאפיין בשלג רב. לכן האדריכלים בנו את בית העץ על כלונסאות כדי להתמודד עם השלג הכבד בחורף. עם מבנה כזה, השלג מתאסף מתחת לבית ואין סכנה שהתושבים והאורחים יתעוררו יום אחד ולא יוכלו לפתוח את הדלת בגלל סחף שלג גדול.

בית עץ על כלונסאות בנדאי הר געש קבוצת עיצוב נופש

קבוצת הר הגעש בנדאי בפוקושימה מתאפיינת בכמות שלג גדולה מדי שנה ולכן מציגה את עצמה כמקום חלומי לספורט חורף. תנאי האקלים באזור נלקחו בחשבון בעת ​​עיצוב בית הנופש על ידי סטודיו האדריכלות Life Style Koubou וקבעו את מבנה הבניין. בניית בית העץ על כלונסאות היא הפתרון המושלם לבית שנמצא באזור כזה.

בית עץ על כלונסאות חזיתות זכוכית-עץ-עיצוב פנים-כלונסאות לבנות

הבית מורכב משני בניינים נפרדים – אחד לחדרים הרטובים וחדרי השינה ואחד לאזור המגורים. עץ ארז, המגיע אך ורק מהאזור, משמש בעיקר בבניית בית הנופש. ארז משמש לא רק לחזית ולגג, אלא גם בתוך הבית. הבית כולו נמצא במגע עם הטבע ומשתלב בהרמוניה עם הנוף הטבעי. אבנים מוצקות המספקות יציבות רבה יותר משמשות כבסיס לכלונסאות. כאשר מגיע השלג הכבד, השלג נאסף מתחת לבית ובכך אינו חוסם את הכניסה לבית.

בית עץ-כלונסאות-בניינים-חיבור-גשר-סלון-חזית ארובה-זכוכית

שני בנייני הבית הנפרדים מחוברים על ידי גשר לבן המאפשר מעבר ישיר בין העצים. הבניין בו נמצא חלל המגורים מעוצב לחלוטין עם חזיתות זכוכית המציעות נוף נפלא של הסביבה. אז אתה מרגיש שאתה באוויר הפתוח. אזור זה מרוהט באח עצמאי המספק חמימות ונוחות בערבים קרים. החרטומים שעליהם נבנה הבית רצים גם הם בפנים ונראים כמו מבטאים יפים. אלה מעוצבים בלבן כדי להיות בהרמוניה עם השלג. בית העץ על כלונסאות ביפן הוא מקום נפלא להירגע בו תוכלו להיות בקשר הדוק עם הטבע.

* פרויקט מאת סגנון חיים Koubou