בית יער עשוי עץ טבע גלגלים חלון חזית כהה

סטודנטים מאוניברסיטת הרווארד הקימו חברה המתכננת, בונה ומשכירה מיקרו-בתים ביער עבור תושבי העיר שרוצים להימלט מהמתח של חיי היומיום. החברה נקראת בשם Getaway ומפעילה כיום שישה בתי עץ ניידים המציעים שטח מגורים של 15-20 מטרים רבועים וממוקמים ליד DC, בוסטון וניו יורק. בפוסט של היום נסתכל מקרוב על בית יער כזה עשוי עץ ונתבונן במיקרו-אירוח זה.

בית יער פנימי עשוי מעץ כרית מושב לחיפוי כורסאות תלויות

בית יער כפרי שכזה עשוי עץ ניתן לבנות תוך ארבעה שבועות. במבט ראשון אתה מבחין מיד בחיפוי העשוי כולו עץ. החומרים המשמשים לאירוח הקטן הם דיקט ליבנה ואורן. בכל יחידת דיור פרטנית יש מערכות חימום חשמליות ופרופניות ומצוידות בכיור, כיריים, ארגז קירור, שירותים ומקלחת. בעוד שכל בתי הנופש הקטנים בנויים ארוכים וצרים, הם משתנים בגובה ותכנון הקומה.

בית יער קטן עשוי עץ סלון מטבחון כלב ספה

בית יער העץ האחד ליד בוסטון, למשל, הוא מבנה עץ פשוט עם גג גמלון. יחידת האירוח לבושה בעץ כהה ובהרמוניה מושלמת עם הטבע שמסביב. הפנים מוצף באור ונעים ונעים הודות לחלונות בגדלים רבים ושונים. מיני אירוח מעוצבים ומרוהטים כדי להציע למבקרים את כל מה שחשוב להם. מיטות גדולות, פינות ישיבה נוחות, שולחנות אוכל, מדפי ספרים מלאי ספרות ומשחקי לוח, כמו גם חלונות הממיסים את הגבולות בין אזורים פנימיים וחיצוניים, נותנים לאורחים הזדמנות ליצור תחושת חיים משלהם..

מילוט קוטג 'יער מעץ נוף פנימי

הבקתות מספיק רחוקות זו מזו כדי שהפרטיות מובטחת מבלי להרגיש מבודדות לחלוטין. האורחים מוזמנים לכבות את הטלפונים הסלולריים שלהם למשך תקופה ובמקום זאת ליהנות מהכוכבים ומהמדורה המהבהבת. אתה יכול להדליק אש בחוץ כדי להתחמם בלילה קריר. או מה דעתך להכין את ארוחת הבוקר בחוץ ליד האש. שולחן פיקניק נותן לך את האפשרות להרגיש בבית מחוץ לאירוח הקטן.

סולם עץ כיסוי שולחן כיסאות מדרגות כלי מטבח בית יער עשוי עץ

תמורת תשלום קטן תוכלו גם לקחת אתכם את חיית המחמד שלכם. ניתן לשכור בית יער עץ תמורת 99 $ בלבד ללילה.

מילוט עץ יער עץ פנים חדר שינה כפות עץ

עיצוב קיר בית יער זעיר עשוי אזור בישול לאמבטיה מעץ

חזית טבע בית יער על גלגלים מילוט חזית

בית יער עשוי עץ בלילות מיטות מול חלון

בתי מיני יער טבע חזית עץ כהה

עצים יער חלון בית יער קטן נוף קדמי

* בקר באתר הרשמי של Getaway פה