ריהוט כפרי משלב אלמנטים מודרניים פנטהאוז איטליה

בין אם בקתות הרים פרטיות או מלונות יוקרה – סגנון הבקתות שנקרא שורר באזור האלפים. הוא מתאפיין בכריזמה החמה ובקסמו הטבעי ונראה כפרי ומודרני בו זמנית. היום אנו מציגים את הפנטהאוז ששופץ לאחרונה של מלון רוזה אלפינה בלב הדולומיטים באיטליה. ריהוט כפרי עם אלמנטים מודרניים מאפיין את עיצוב הפנים, כשהחלונות הגדולים מספקים נופים עוצרי נשימה של ההרים.

מלון פנטהאוז מעוצב בסגנון כפרי ופינת אוכל בסלון

עם שטח מגורים של 160 מ”ר, הפנטהאוז משתרע על כל הקומה העליונה של המלון. לנוחות אופטימלית, לאורחים יש מעלית פרטית. את החמימות הפופולרית האלפינית אפשר לחוש בכל חדר. קירות, תקרות ורצפות מעץ משדרים חמימות וחפצי עיצוב מפוארים מעניקים נופך מודרני.

פנטהאוז כפרי אלמנטים מודרניים סלון

חלל המגורים הפתוח כולל סלון משותף, פינת אוכל ומטבח. ריהוט, צבעים ואביזרים מתואמים עם סגנון הבקתה ומשולבים עם כמה מבטאים מודרניים. אורות מודרניים ותאורת לד עקיפה משפרים את הפנים.

אלמנטים מודרניים רהיטי מעצבים אורות מלון פנטהאוז

ריהוט כפרי עם מגע מודרני, ראש מיטה מרופד

בפנטהאוז המרווח יש בסך הכל שלוש סוויטות מלונות שעוקבות אחר אותו דפוס עיצובי. קורות עץ ודקים חשופים משודכים לטקסטיל איכותי ומשרים אלגנטיות מסוימת. במקום מיטות מיטה, הקירות שמאחורי המיטות מרופדים ומתפרשים כשואבי עיניים אמיתיים בחדר. המעצבים בחרו באורות תליון מודרניים ורהיטים עם מבטאים מתכתיים שנראים יוקרתיים בחדר ומתאימים באופן מושלם לריהוט הכפרי..

חדר אמבטיה מעוצב בסגנון כפרי עם אמבטיה

הסוויטות כוללות גם חדר רחצה פרטי עם אמבט העומד בפני עצמו. כאן הסגנון הכפרי עולה שוב לידי ביטוי ומבטיח נעימות ורווחה. יתרון נוסף של חדרי הרחצה הם החלונות הפנורמיים המשקיפים על ההרים המכוסים שלג בחורף. באמבטיה כזו אתה הופך לאחד עם הטבע.

חדר רחצה מרוהט בסגנון כפרי עם נוף של הרי האלפים

באחת הסוויטות, מעט יוקרה מוצעת לאורחים: סאונה פרטית. אזור הבריאות הקטן מצויד גם בחלון עם נוף פנורמי, כך שתוכלו ליהנות מנוחה טהורה.

סאנטה פרטית משופצת בפנטהאוז איטליה

סוויטת מלון פנטהאוז תאורה עיצוב כפרי

מנורת מעוצבת עם ראש מיטה מרופדת חדר שינה כפרי

חדר אמבטיה כפרי לוחות עץ נוף אמבטיה עצמאית

חדר אמבטיה קירות חיפוי עץ תקרה אמבט עצמאי

מיטת פנטהאוז משופעת מתקרת השינה ליד החלון

עוצב על ידי Vudafieri Saverino Partners

תמונות מאת אלכס פילז