מגורים בלעדיים - בנייני דירות - דירות - עיצוב פנים

קווים ברורים, צבעים פוריסטיים ורמת נוחות מגורים גבוהה הם מאפיינים המאפיינים אדריכלות ופנים מודרניים. כיום, כאשר פחות הוא יותר, אדריכלים ומעצבים צריכים להתמקד גם בפונקציונליות. זה ישולב בצורה חכמה עם אסתטיקה בפרויקט MUSK Studio הבא. התוצאה הייתה בניין דירות ברחוב קופין, מלבורן, אוסטרליה, הכולל בסך הכל שש יחידות דיור, המציע לתושביו מגורים בלעדיים. הדירות משתנות בגודלן, אך מרוהטות באופן מעשי מאוד, כך שיהיה לך יותר מקום פנוי ויחד עם זאת אינך צריך להסתדר ללא רמת נוחות מגורים גבוהה..

מגורים בלעדיים בבניין דירות

בניין דירות בלעדי-ארכיטקטורה-רחוב מודרני

ניתן להגיע אל פנים הבית מצד הרחוב דרך שתי כניסות. עם זאת, האחד מוביל לדירה הגדולה יותר והשני לשאר הבית. בדירות הקטנות יותר, כמה אזורים שוכנים בחדר אחד ומופרדים כמעט על ידי דלתות הזזה. לאלה יש רק שימוש פונקציונאלי גרידא, אלא מהווים מרכיב עיצובי בפנים הודות לצבעם הצהוב הבוהק.

בית מגורים-דירות בלעדי-ארכיטקטורה מודרנית-בית בטון-חיצוני

קווים ישרים ועיצוב פוריסטי שולטים בחוץ ובפנים. בטון הוא חומר המשמש הרבה בשני התחומים. זה עובד נפלא כחיפוי רצפה חזק וטיח קיר עמיד לקירות החיצוניים. גם חומרים טבעיים וירק לא חסרים. דווקא אלה נותנים לחדרים נימה רעננה ומחיים אותם.

בית מגורים בלעדי-דירה-מודרני-אדריכלות-בית בטון

עץ, פלדה ובטון הם שילוב נרחב שתמיד עובד היטב מבפנים ומבחוץ. בנוסף, המשטחים הזוויתיים עם הטיפול הפוריסטי שלהם תמיד מעודכנים ובדרך כלל מועדפים מכיוון שהם פשוט פרקטיים. מבנים מפוזרים ומעוצבים גיאומטרית מעניקים לדירות אופי שובב. הם נראים קלילים, אווריריים וחיוביים מאוד. למרות שהעיצובים נראים דומים מאוד ומשתמשים באותם חומרים, הם מעוצבים בנפרד לכל דירה. זה מייעל את החלל הזמין ומחלק אותו בנוחות רבה לחיים.

מגורים בלעדיים - בניין דירות - מסדרון - קיר מחיצה - לוחות עץ

בהחלט מעניינים מאוד מבחינת עיצוב הפנים הם מבני העץ ובעיקר הסולם, המפרידים ומחברים את יחידות המגורים הבודדות בו זמנית. במקרה אחד, ניתן להגיע לסולם עליית הגג או, למשל, למלתחה. במקרה השני, זהו חיבור ישיר בין חדר הילדים ובין המטבח לסלון. בכל בניין הדירות הונחה רצפת בטון אחידה.

בלעדי-מגורים-דירה-בית-בטון-רצפה-הזזה-קיר-מודרני

העיקרון הבסיסי לכל פריסת הבית הוא מגורים פונקציונאליים. הוא מיועד בעיקר לצעירים שאוהבים לבלות יותר זמן ביחד. יחד עם זאת, כל אחד יכול לסגת לאזור שלו. אזור השינה מופרד בדרך כלל משאר חלל המגורים על ידי מחיצות חדרים או מחיצות הזזה. הסלון והמטבח מחוברים זה לזה בכל יחידת מגורים ומתוכננים להיות פרקטיים מאוד. הריהוט מודרני וארגונומי וחוסך מקום. ארונות והתקנים מובנים מאופיינים בחזיתות העשויות מאותם חומרים כמו הקירות הגמישים. כתוצאה מכך, הם לא ממש שונים מעיצוב הקיר ונוצרת תמונה כוללת מסודרת.

בניין דירות אקסקלוסיבי-מטבח-מגורים-פונקציונלי-בטון-רצפה-מודרני

אקסקלוסיבי-מגורים-בית רב-משפחתי-מטבח-מגורים-פונקציונלי-בטון-רצפה-מודרני-בטון

אקסקלוסיבי-מגורים-דירה-בית-חדר אחד-דירה-מודרני-ריהוט-בטון

אקסקלוסיב-מגורים-דירה-בית-מטבח-עץ-חזיתות-בטון

בלעדי-מגורים-דירה-בית-חדר ילדים-סולם-טיפוס

דירה-בלעדית-דירה-בית-תכנית-קומה-חלוקה

* פרויקט מאת סטודיו MUSK