חלונות חלון מודרניים של finnhütte מרפסת עם גג מחודד מסגרת

בפוסט של היום ברצוננו להציג בפניך פינהוט מודרני בשם “מסגרת מקומית A”. מלון פיננהאוס הנעים ממוקם בדורצ’סטר, ניו ג’רזי, ליד נהר מוריס. חובבי ספורט יכולים לתרגל כאן פעילויות ספורט שונות, כגון קיאקים או קיאקים. בהרמוניה עם הטבע, Finnhütte המודרנית “Lokal A-Frame” היא נווה מדבר ייחודי של רוגע.

מדרגות חזית עץ גג שיא finnhütte מודרני

כשאתה מסתכל על הצריף מבחוץ, אתה מבחין מיד במבנה המשולש, שבית הנופש חייב לו את שמו האופנתי. המבנה בצורת A חוסך את הקירות הצדדיים מתחת למרזבים. למרות שסוג בנייה זה קיים במשך מאות שנים, מבנים כאלה לא הפכו פופולריים עד שנות השישים.

אזור מגורים אזור מנוחה חלון שטיח ספה עור חזית פיננהוט מודרני

פינהוט המודרני הוא מקום להתעכב ולהירגע באמצע הטבע. הוא מעוצב בצורה כזו שמטיילים מרגישים כאן כמו מקומיים. הצריף מציע מספיק פרטיות לימים רגועים בטבע. יש לו 3 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה, מטבח ואזור מגורים. בית הנופש יכול להכיל עד 8 אנשים. חזית החלון הגדולה מציעה נוף נפלא של היער, כך שתוכל לבלות את זמנך הפנוי בהרמוניה עם הטבע שמסביב.

כורסה שטיח מקיר לקיר

הפנים אלגנטי, ידידותי ומודרני. פינת הישיבה מול החלונות הגדולים מרוהטת בסגנון סקנדינבי מודרני. ספת עור חומה, שתי כורסאות בצבע אפור ושני שולחנות קפה המוצבים על שטיח רך ומודרני ומציעים מקומות ישיבה נוחים למספר אנשים. חיפוי העץ על הקירות מוסיף אף הוא לאווירה הנעימה. מסגרות הפלדה השחורות של חזית החלון הגדולות מעניקות למראה פנים אלגנטי ומסוגנן.

פינת אוכל מודרנית פינת אוכל לוחות עץ

מסעדת Finnhütte המודרנית מצוידת גם במטבח אלגנטי ועכשווי. עיצוב המטבח מאפשר לברוח מחיי העיר המלחיצים מבלי לוותר על נוחות וסגנון. המטבח היפה ופינת האוכל מתחת לתקרות המשופעות מצוידים במלואם במכשירי חשמל וכלי בישול שונים. שולחן האוכל הארוך מעץ מלא וכיסאות הלכה השחורים משתלבים בהרמוניה עם שאר הריהוט. גרם מדרגות מעץ מוביל לאזורי השינה, המחופים לחלוטין בעץ ומציעים מפלט אידיאלי ונעים.

מטבח פנימי מודרני, פינת אוכל, פינת אוכל, מדרגות עץ

מטבח פינת אוכל מודרנית כיסאות שולחן פיננהוט מנורות תלויות

פנים מודרני finnhütte גגות מחודדים חיפוי עץ

אדריכלות כלי מטבח finnhütte מודרניים

כלי מטבח תבליני אחסון מודרניים finnhütte

שולחן מטבח כלי אוכל אווירה נעימה finnhütte

פנים חיפויי עץ חדר שינה מלתחה מודרני Finnhut

מודרני finnhütte בלילה מדליק אש אדומה

כיסאות אח טבע קליקה ערב מסגרת finnhütte מודרנית

כיסאות יער אח גבר כלב תאורה מקומית בית נופש

גדות נהר מוריס פנאי נוף הרפיה