מעניין-שולחן אוכל-שמיכה בצבע ורוד-בצבע

ארונות מסוגננים בשביל זה מושלם עיצוב חדר להציע ליועצי הפנים המקצועיים של חברת Grange הצרפתית. הם ידועים בריהוט העץ האלגנטי ובעיצובים העליזים שלהם. אנו מציגים בפניכם כמה עיצובים אלגנטיים ובטוב טעם שוודאי יעניקו לכם השראה.

גריינג ‘ – לעיצוב חדרים אלגנטי

סלון ריהוט בצבע תכלת

יצרנית הרהיטים הצרפתית הזו נוסדה לפני יותר ממאה שנים ועם הזמן שיכללה את ארונותיהם וריהוט העץ שלהם. הייצור המסורתי של ארונות עץ עבר מודרניזציה באמצעות טכניקות ייצור חדשניות מבלי להתפשר על איכות ומראה הרהיטים הגבוהים. ה עיצוב חדר מושלם לדברי המעצבים ב- Grange, זה פרקטי, אך יחד עם זאת מפואר, נוח, אך קומפקטי, ויש לשלב אותו עם הריהוט הנכון.

גריינג ‘ – ריהוט קלאסי עם טוויסט חדשני לעיצוב החדר המושלם

מעניין-שולחן אוכל-ורוד-צבע-שמיכה

מוקד הפעילות של גריינג ‘הוא כמובן ברהיטי עץ, בהם מוצע אוסף גדול של עיצובים עמידים ויפים שונים. ה עיצוב חדר מושלם כולל רעיונות פנים המשלבים במיומנות ריהוט אמנותי וסכימות צבע. ואכן – אם אתה מסתכל מסביב לגראנג ‘, לפחות כמה עיצובים פנים תופסים את עינך ואתה בקושי יכול להחליט על אחד מהם. חברת הרהיטים שומרת על ההתעניינות שלה בכל החדשות ותמיד פתוחה להצעות.

עיצוב החדר המושלם – ערכות צבע

דירקטורה-חדר שינה-בז '-חום

בדים מעניינים וצבעים אלגנטיים בשילובים שונים מושכים תשומת לב. ורוד מקסים, תכלת או חום כתום – ההחלטה בידיים שלכם. ריהוט העץ משלב את המאפיינים האופייניים של ריהוט קלאסי עם אלמנטים כפריים וריפוד רך ונוח.

אוספי גריינג ‘ – בחירת העורך

אוסף הקבינט Pompadur Grange

פשוט התאהבנו בקולקציה משנת 1904 – האלמנטים האלגנטיים בסגנון רטרו, צבע העץ הבהיר והאלגנטי של הרהיטים והעיטור – קרמיקה מושכת את תשומת הלב של כולם. קולקציית Pompadur היא הוכחה לכך שניתן לייצר רהיטים קלאסיים בטכניקות מודרניות.

עיצובים ועיצובים בלתי נשכחים מגדירים את האוספים של גריינג ‘.

אביגיל

סלון סגול

סגול-סלון-ספה-תחתון-שולחן קפה

טפטים וספה בצבע תכלת

שמיים-כחולים-טפטים-ספה-שטיח-סלון

ארון-ספרים אלגנטי ופתוח

מדף ספרים אלגנטי-פתוח-ארון

ספסל שינה צהוב-הרמיטאז ‘

ספסל צהוב לחדר שינה

ערכת צבעים חומה-כתומה בארון

ארון ערכת צבעים חום-כתום