כתום-שחור-חדשני-שולחן אוכל

אנו מציגים בפניכם עיצוב חדשני חדשני – הנדנדה-שולחן אוכל מבטיח הרבה כיף לאכול עם משפחה וחברים! זכור את הקיץ בעיצוב הקסום הזה.

שולחן אוכל נדנדה מודרני עם בנייה מעניינת

מודרני-נדנדה-שולחן אוכל-בנייה מעניינת

מעצב העיצוב החדשני – הנדנדה-שולחן אוכל / באנגלית – נקרא Swing Table / רציתי ליצור פנים מהנה שלא רק נראה מעניין, אלא גם נראה מאוד נעים. הוא שם דגש רב על גורם הכיף והבידור. בגלל זה כריסטופר דאפי החליט על שולחן גדול בעל מבנה מוזר. הוא לא רק מתאים למראה המינימליסטי והפוריסטי, אלא גם לסגנון הסקנדינבי. שמונה כסאות ונברשת במראה אוריגמי תלויים על מבנה מעל השולחן היציב. אתה מרגיש חופשי וצף מעל החדר כמו בלון.

שולחן אוכל מתנדנד לדירה המודרנית

חדר אוכל שולחן נדנדה לבן

הנדנדה-שולחן אוכל אולי נראה כמו צעצוע לילדים, אבל אתה טועה – הבנייה המחוזקת מנירוסטה יציבה ועמידה במיוחד. שולחן העץ מספיק גדול וניתן לחלופין להשתמש בו בחדר הישיבות. פתרון מעשי נוסף הוא התקנת שולחן נדנדה במשרד במטבח. העיצוב המודרני זמין במספר צבעים – כיסאות עץ בהיר טבעי ולבן, שולחן וכיסאות אוכל שחורים, או כסאות כתומים עם מבנה שחור. הרהיט יכול להכניס מבטאים בפנים ותמיד יזכיר לך את התקופה היפה בקיץ בגינה.

שולחן אוכל מתנדנד – רעיון יצירתי

שולחן נדנדה לריהוט פוריסטי

העיצוב החדשני של הנדנדה המודרנית-שולחן אוכל כמעט יוצר מקום בחדר ומגדיר מחדש את עוצמת הקול. זה מיועד לכל מי שמרגיש צעיר ורוצה ליהנות עם חברים, עמיתים ומשפחה. המודל נוצר לטבע יצירתי ועם הרבה אהבה לפרטים, כך שנוצרת תכנית אחידה. בכל מקרה צריך שיהיה לך מספיק מקום ורצפה יציבה שהבנייה תעמוד בה.

שולחן נדנדה שחור מאת כריסטופר דאפי

שחור-נדנדה-שולחן-כריסטופר-דאפי

עיצוב מינימליסטי לחדר אוכל

חדר אוכל מינימליסטי-פוריסטי-פנימי