שאבי שיק עשה זאת בעצמך-שידה-טורקיז-צבע-עתיק

Shabby Chic משלב אלמנטים דמיוניים מסגנון החיים הקלאסי, בית כפרי וינטג ‘ומציג אותם בדרך חדשה. עם זאת, ריהוט חדרים מלא בסגנון זה יכול להיראות נערה ושובבה באופן בלתי רצוי. כדי להכניס פתק רענן ורומנטי לחלל הפנים, סמכו על כמה רהיטים קטנים ואלמנטים דקורטיביים שהונחו במכוון. אנו נספר לך כיצד לאחסן רהיטים קטנים בתוך הפוך את השיק עלוב לעצמך ולסדר אותם בטוב טעם.

הפוך את עצמך לשיק עלוב – תתבל ריהוט ישן

שאבי שיק עשה זאת בעצמך-שידה-אדום-וינטג-קישוט

שבוי מקורו במקור מ”עלוב “, שחוק ומונח ליד שיק מקבל משמעות חדשה. פריטים משומשים הם בעלי ערך שלהם ומכילים אינספור סיפורים. ארונות וכסאות בסגנון עלוב שואפים לאפקט כזה בדיוק. עם זאת, אתה יכול ליצור את המראה השחוק בעצמך באמצעים פשוטים.

עשה לעצמך שיק עלוב – השיג מראה שחוק

שיק עלוב עשה זאת בעצמך -לבן-טרארס-וינטאג '-עתיק

שאבי שיק משלב את העת העתיקה עם פריטי שוק הפשפשים ופריטים תוצרת בית. ריהוט וינטאג ‘כזה בדרך כלל יקר מאוד מכיוון שהוא ייחודי וקיבל רק את המראה האופייני לו באמצעות טיפול זהיר ביד. אבל בדיוק מסיבה זו, בעזרת מעט ידע, ניתן להפוך את השיש במטבח של הסבתא הזקנה לרהיטי וינטאג ‘נהדרים..

ריהוט קטן, אביזרי בית ועיטורי שיק עלוב יוצרים סגנון וינטאג ‘רומנטי

שיק עלוב עשה זאת בעצמך-שידה-עץ-לבן

למרות שהצבע הלבן מאפיין בעיקר את המראה השיקי עלוב, מותר גם גווני פסטל רכים וגוונים חזקים יותר, האופייניים לתעשיית הרהיטים המסורתיים. עם זאת, הצבע צריך להיראות משופשף, מקולף או שחוק בדרך כלל. סדקים, שריטות, סימני בלאי הם גם חלק מהמראה העלוב.

הכינו שידת Shabby Chic משלכם – הוראות

שאבי שיק עשה זאת בעצמך-הוראות שידה-פסטל-צבע-קישוט

קודם כל, אתה צריך לקבל רהיט משומש באיכות טובה. אפשר למצוא מדי פעם חתיכות טובות בשוק הפשפשים או אפילו בפסולת הגדולה. ריהוט מעץ מלא הוא הטוב ביותר להמשך טיפולים ותיקונים. ריהוט פורניר יכול לעמוד רק בעיבוד במידה מוגבלת ויש ללטש את המשטח מספר פעמים בעזרת נייר זכוכית דק.

הכינו בעצמכם רהיטים עלובים שיק – הסירו אביזרים

שאבי-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-עץ

השלב הראשון לאחר רכישת רהיטי עץ מתאימים הוא פירוק כל חלקיו. כמו כן יש להסיר אביזרים כך שבאמת תוכל להגיע לכל נקודה במהלך עבודות השחזה והצביעה הבאות. לאחר מכן נקו את העץ ביסודיות מאבק, גריז וכל הכתמים. אל תהסס להשתמש במנקה סודה או חומץ ומים חמים. אבל אז אתה צריך לתת לו להתייבש טוב מאוד לפני שתוכל להמשיך הלאה.

הכינו בעצמכם שידת עץ בשיק עלוב – שיייפו את המשטח

ציור עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך-עץ-מלטש-עץ

לפני שתוכל להמשיך בעיצוב הצבעים, יש להסיר בזהירות את כל שאריות הצבע הישן. שאריות של טיפולי משטח ישנים יכולים למנוע מהצבע החדש שנדבק להידבק. ניתן להשתמש במכונת שיוף לשטחים גדולים, אך כל הזוויות והפינות העדינות תמיד משייפות ביד.

צבעי שאבי שיק – צבעי פסטל ושמנת 

שאבי-שיק-עשה-זאת-בעצמך-שידה-הוראות-פסטל-צבע-אביזרים

אתה בוחר את הצבע של הרהיט החדש שלך בהתאם להעדפותיך שלך ובקשר לשאר הרהיטים, כמו גם להתאים את סגנון החיים באופן כללי. רהיטי שאבי שיק צבועים באופן מסורתי בלבן. צבעי פסטל הם גם בחירות טובות. אפשרות נוספת היא לעבוד עם שני צבעים שונים. אחד ייראה מאוחר יותר כגוון וישיג מעברים אפקטיביים.

הכינו שידת מגירות אופנתית משלכם – מרחו צבע

עלוב-שיק-עשה-עצמך-שידה-הוראות-צביעה

יש למרוח שכבה אחת של צבע בהיר ולאחר שהוא יבש לחלוטין, למרוח את השניה מהאינטנסיבית יותר. אם השכבה העליונה עדיין לא התייצבה, נגב כמה אזורים במטלית לחה אם הצבע מבוסס על מים. אחרת, השתמש בממס כדי להשרות את הבד ולכתם את הגוון. לטכניקת ניגוב זו עדיף להשתמש ברולר קצף לשכבת הצבע הראשונה ולשכבה השנייה – מברשת גדולה.

הכינו שידת Shabby Chic משלכם – ידיות ארון תואמות

שאבי-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-ארון-ידיות-צבע פסטל

כאשר הצבע המיושם יבש, רצוי למחרת, ניתן להתקין את האלמנטים הדקורטיביים. עם ידיות ארונות חדשות שנבחרו בנפרד, הרהיט מקבל מראה חדש. לבסוף, סדרו עם מאמרים מתואמי צבע ומסוגננים המשפרים את הרהיטים שעיצבתם בעצמכם.

צור אווירה הרמונית בשיק עלוב בעצמך – עם רהיטים קטנים וקישוט 

עלוב-שיק-עשה-זאת-בעצמך-שידה-פסטל-צבע-פסטל-ירוק-קישוט

בדוגמה שלנו, חזיתות המגירות בצבע אחיד בצבע ירוק מנטה פסטלי, בעוד שגוון שמנת משמש לגוף. הגילופים הדקורטיביים מוארים ביעילות ובכך מגיעים לשלהם.

הכינו בעצמכם שידת עץ עתיקה בשיק עלוב – הוראות

עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-צבע-עץ

עם כמה טריקים ותקציב קטן, ניתן לשדרג ירושה ישנה ולהשתמש בה שוב. כך שהרהיט ייראה סדוק ובעל המראה השחוק הטיפוסי, אפשר להרגיש מעט את ההשפעה של קילוף צבע.

מתבלים שידת מגירות ישנה מעץ מלא

שאבי-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-עץ מלא

כדי לייצג סדקים מלאכותיים, זה יהיה יתרון אם הרהיט מוכתם או עשוי עץ כהה. זה חוסך לך פריימר בצבע כהה; עכשיו אתה פשוט צריך לחסוך את המשטח בנייר זכוכית. תחילה משייפים את המשטח בצורה לא אחידה עם כתר 80, ואז מטפלים במכלול בכתר 100.

הכינו שידה עתיקה משלכם בשיק עלוב –  צבע מקולף 

עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-צבע ירוק

לאחר מכן מורחים את לכה הדמעה כביכול. רצוי להשתמש בזה רק במקומות מסוימים, למשל, שבהם שיפית בעבר עם נייר הזכוכית הגס יותר. לפיכך, סדקים ושריטות מחקים באופן ריאליסטי מאוד. כאשר הוא משמש כמכלול, הלכה תגרום לצבע המיושם להיגמר בהדרגה עם הזמן..

הכינו בעצמכם רהיטים קטנים בשיק עלוב – ידיות ארון ואלמנטים דקורטיביים

עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך-שידה-הוראות-ארון-עתיק

כאשר הלכה התייבשה היטב יש למרוח צבע אקרילי בהיר. בזמן שהוא עדיין מתייבש, אתה יכול לראות כיצד נוצרים הסדקים. זאת מכיוון שאלו נותנים את המראה המשומש הרצוי.

הכינו בעצמכם קישוט עלוב

עלוב-שיק-עשה-זאת-בעצמך-שידה-הוראות-צבע מקולף

לקבלת אפקט אסתטי מיטבי, אנו ממליצים לסדר בטוב טעם אביזרים לבית וקישוטים בצבע הנבחר לצד הרהיטים שעיצבת בעצמך. מוטיבים של פרחים וכן אגרטלים עשויים חרסינה או זכוכית ייצרו תמונה כוללת קוהרנטית.

הכינו בעצמכם שולחן צד או שידת מיטה בשיק עלוב – הוראות

שאבי-שיק-עשה-זאת-בעצמך-שולחן צד-הוראות-מזוודה-מיטת מיטה

רהיטים קטנים מביאים כשרון רענן לעיצוב החדר מבלי למשוך תשומת לב ובעלי השפעה רבה על סגנון החיים. בנוסף, מדפים קטנים, כגון שולחן צד ושולחן ליד המיטה, יכולים להיות עשויים מחפצים אחרים. אנו מספקים לך הנחיות כיצד להכין בעצמך שולחן מזוודות עלוב.

הכינו בעצמכם רגלי שולחן בשיק עלוב – רגלי שולחן או כיסא מעץ עם גילופים דקורטיביים

עלוב-שיק-עשה-זאת-בעצמך-הוראות-צד-שולחן-רגלי מזוודה

כל מה שאתה צריך מבחינת החומרים הוא מארז וארבע רגלי שולחן או כיסא בכל גודל, המותאמים לגודל המארז. כעת יש לשפשף בזהירות את הצבע שכבר דולק ולהסיר את האבק לאחר מכן. אתה יכול להשתמש בנייר זכוכית גס יותר לשם כך.

הכינו שולחן מזוודות עלוב שיק משלכם

מארז לשולחן מיטה עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך

לאחר מכן יש למרוח שכבת בסיס של צבע אקרילי וכשהוא מתייבש, התחל לחסוך קלות את פני השטח. לשם כך, השתמש בנייר זכוכית עם כתר 200. לאחר מכן יש למרוח שכבה שנייה של מעיל עליון ולתת לה להתייבש היטב.

הכינו שולחן מזוודות לבן משלכם בשיק עלוב

מארז עלוב-שיק-עשה זאת בעצמך-מיטה-לבן

לבסוף, אתה יכול להשיג את המראה האופייני של עלוב שיק על ידי כוונון עדין. בעזרת נייר הזכוכית הדק דק ניתן להסיר את הצבע המיושם שכבה אחר שכבה, אך רק במקומות, כך שבמקומות מסוימים שכבת הצבע התחתונה ובאחרים אפילו העץ הטהור נראה לעין. אין צורך באיטום בלכה שקופה או דומה. כי שכבה מבריקה תסיר את האופי הטיפוסי של מראה הוינטג ‘.