בשנים האחרונות התפתחה המגמה של בנייה פתוחה, שבה מספר חדרים משולבים באזור מגורים אחד גדול. גם דירות חדר אחד פופולריות מאוד בימינו. הגורמים התורמים להתפתחות מגמה זו היו אורחות חיים חדשים, דרישות עבודה חדשות והיבטים חברתיים חשובים כגון שינויים במבנה המשפחה. כיום, חדר גדול בדרך כלל משרת פונקציות שונות כגון אכילה, בישול וחיים. אבל איך מצליחים למצוא את הפשרה המושלמת בין נוחות ושימושיות על 30 מ”ר? ריהוט שטחים פתוחים כדי להפיק את המרב מהחלל עשוי להיראות משימה לא פשוטה. אבל זה לא בלתי אפשרי.

כיצד תוכל להשתמש בצורה מיטבית ב -30 מ”ר?

חדר בגודל 30 מ

מגורים בחלל קטן לא אומר שאיכות החיים הולכת לאיבוד. ואכן, מאז ימי קדם, אנשים חיפשו לא פעם את הבטיחות, הנעימות והנוחות של חללים קטנים. לחיות בכמה מטרים רבועים פירושו שימוש בחלל הפנוי בחוכמה, חסכון או צבירת מקום ולא להשאיר דבר ליד המקרה. מושג מחושב הוא המפתח כאן.

ריהוט רב תכליתי יוצר פונקציונליות אפילו בחללים הקטנים ביותר

ריהוט חדר או דירה בגודל 30 מ

כחברה שבדקה את הפוטנציאל של ריהוט להמרה מתחילת שנות השישים, Clei מציעה מגוון שלם של פתרונות הניתנים להתאמה אישית. מערכות הריהוט המחושבות בקפידה של Clei מאפשרות להכיל את המטבח, חדר האוכל, הסלון, חדר השינה והמשרד בכמה מטרים רבועים בלבד. או, במידת הצורך, ליצור מרחב שינה באזור מגורים פתוח לאורחים בלתי צפויים.

“שטח 10” מציג רעיונות טריים לחלוקת חדרים

30 מ

האתגר האמיתי הוא להפוך את החלל הזמין לכל כך דינאמי וניתן להתאמה עד שניתן לענות על מגוון רחב של צרכים. עם Clei אפשר להפוך סלון למטבח או לחדר שינה למשרד ביתי בכמה צעדים פשוטים.

הקמת דירה או חדר בגודל 30 מ

אחד הפתרונות הרבגוניים ביותר בסדרת הרהיטים להמרה של קליס הוא “שטח 10”. יצרנית הרהיטים מראה כיצד תוכלו להכיל את המטבח, חדר האוכל, הסלון וחדר השינה בחדר אחד, עם דרישות שטח מינימליות (30 מ”ר). רהיטי ההמרה ומידותיו מוצגים בתוכנית הקומה למעלה. להלן נספר לכם קצת יותר על כל עיצוב.

מטבח “ארגז מטבח”

מטבח מיני מוסתר מאחורי ארון

“ארגז מטבח” הוא מטבח מיני שעובד עם ה- Living & ניתן להשתמש בסדרות Young System מבית Clei. הוא מכפיל את גודלו בכמה צעדים פשוטים. על פחות מ -4 מטרים רבועים, הוא מציע את המקום הדרוש לכל כלי המטבח שלכם.

שולחן “ג’ירו”

שולחן האוכל ג'ירו מציע מקום ל -4 אנשים והוא ניתן לסיבוב

המטבח המיני משתלב בצורה מושלמת עם שולחן Girò, בעל מנגנון מסתובב ומערכת פתיחה דו -קולית. הוא יכול לשמש כשולחן אוכל ל -4 אנשים או לשולחן נוח. כשהוא סגור, עומקו הוא 35 ס”מ בלבד.

מיטת מרפי עם ספה “אוסלו דיוונו” ומערכת מדפים “טטריס”

מיטת מרפי עם ספה ומדף קיר מבית Clei

כיצד ניתן למקם מיטה זוגית גדולה בדירה בגודל 30 מ”ר? עבור חדרים עם מספר פונקציות, מיטה מתקפלת עם ספה היא פתרון לחסכון בחלל. במהלך היום, אוסלו דיבנו להמרה משמש כספה נעימה ואלגנטית, בלילה היא הופכת למיטה זוגית נוחה ומלאה. כאשר המיטה נפתחת, המושב גולש אוטומטית קדימה וניתן לשטיח את משענת הגב. עם ריהוט רב תכליתי כל כך נוח, ניתן להפוך דירה קטנה מסלון לחדר שינה או חדר אירוח תוך זמן קצר בכלל. הספה עם מיטה זוגית מתקפלת משתלבת בצורה מושלמת עם מערכת מדפי הקיר “טטריס” ועם רכיבים אחרים מסדרת “Living” & מערכת צעירה “.

שולחן מתקפל לקיר “וולי”

שולחן מתקפל להרכבה על הקיר

“שטח 10” הוא רק דוגמה לרהיטים לאופן בו תוכלו ליצור חללי מגורים אטרקטיביים עם פונקציונליות ואווירה בעזרת הרהיטים הניתנים להמרה מ- Clei. ניתן לשלב את רהיטי המעצבים המוצגים בו עם מודולים רב תכליתיים אחרים מתוך “Living & Young System “, למשל עם הטבלה” Wally “. עם עומק של 15 ס”מ בלבד ושולחן משולב עם פתח מתקפל, הוא יכול לשמש גם כשולחן וגם כשולחן אוכל. אם אז אתה צריך מקום פנוי בחדר במהלך היום, פשוט קפל אותו בחזרה לארון. כשהוא מתקפל, השולחן המתקפל לקיר כמעט בלתי נראה הודות לחזית נטולת הידית ומשתלב באופן מושלם באזור מגורים פתוח ונעים..

עם רהיטים ניתנים להמרה הניתנים להפעלה כמו חפצים מוקפצים, זהו משחק ילדים לנצל בצורה מיטבית את דירת חדר אחד או אזור מגורים פתוח, שבו פונקציות שונות כגון אכילה, בישול וחיים מתמזגות בצורה חלקה. כל רהיט מבית Clei מציג את עצמו עם לפחות שני פונקציות ומאפשר לפתור מושגי חדרים קשים אפילו בצורה מסוגננת..

*על אתר האינטרנט של קלי תוכל לגלות פתרונות חיים חכמים יותר.